اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.3 Untethered با redsn0w 0.9.6rc16 برای iPhone 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من فیرمور 4.3.3 دانلود کردم ولی وقتی redsn0w_win_0.9.6rc16 می خوام browse کنم هیچ فایلی با پسوند ipsw نیستش.
    ویرایش توسط mohsendenu : https://i-phone.ir/forums/member/69041-mohsendenu در ساعت 29-08-2011, 09:48 AM

نظر

• دوستان ميدونم اينجا جاش نيست ولي براي جيلبريك 3gs با فيريمور 4.3.3 بصورت Unthethered هم راهي هست؟ من بصورت thethered*جيلبريك كردم اصلا از مصرف باطريش راضي نييستم
      اگه راهي هست لطفا راهنمايي كنيد

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread3...tml#post464804

نظر

• من انجام دادم و مراحل بل موفقیت انجام شد ولی ورژن گوشی هنوز 4.3.2 هستش چرا؟

نظر

• جیلبریک ورژن دستگاه رو تغییر نمیده

نظر

• ببخشید یه سوال! آیا برای فرم ور 4.3.4 جیلبریک دائمی اومده یا خیر؟ ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط owner929 نمایش پست ها
                ببخشید یه سوال! آیا برای فرم ور 4.3.4 جیلبریک دائمی اومده یا خیر؟ ممنون
                اگر منظور از جیلبریک دایمی جیل بریکی هست که وقتی دیوایس رو خاموش روشن میکنید کار کنه نه نیومده

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                  اگر منظور از جیلبریک دایمی جیل بریکی هست که وقتی دیوایس رو خاموش روشن میکنید کار کنه نه نیومده
                  بله دقیقا! مرسی از شما
                  راستی پس آخرین فرم ور که قابلیت جیلبریک دائمی رو داره (با خاموش کردن از بین نره) همون 4.3.3 هستش؟ درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط owner929 نمایش پست ها
                    بله دقیقا! مرسی از شما
                    راستی پس آخرین فرم ور که قابلیت جیلبریک دائمی رو داره (با خاموش کردن از بین نره) همون 4.3.3 هستش؟ درسته؟
                    بله درسته

نظر

• سلام من گوشیم 4.3.3. هست میتونم restore کنم و 4.3.3 را دوباره بریزم یا باید 4.3.5 بریزم ؟؟

نظر

• همین ۴.۳.۳ رو جیلبریک کنید

نظر

• جیل کردم ولی cydia load نمیشه بدم تمام ایکونای برنامه هایی که روش داشتم سفید شدن

نظر

• مشکل از نت تون هست احتمالا
                            اون یه بار ریستارت کنید حل میشه

نظر

• 3 روزه اینجوریه - حالا کلا میشه 4.3.3 رو بریزم دوباره ؟ چطوری ؟ ممنون

نظر

• اگه shsh داشته باشید بله میتونید

نظر

صبر کنید ..
                                X