اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.3 Untethered با redsn0w 0.9.6rc16 برای iPhone 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خیر این ورژن انلاک میشه با ultrasnow 1.2.3

نظر

• نسخه redsn0w 0.9.6rc18 ریلیز شد.

تغییرات کلی در این نسخه :

Support for iOS 4.2.8

لینک دانلود برای مک :

لینک دانلود برای ویندوز :

نظر

• تغییرات دیگه ای قابل گفتن داره ؟؟؟؟
        و
        ورژن ۴.۳.۱ در کل بهتره یا ۴.۳.۳ ؟؟
        ویرایش توسط paket : https://i-phone.ir/forums/member/22426-paket در ساعت 29-06-2011, 10:24 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
          تغییرات دیگه ای قابل گفتن داره ؟؟؟؟
          و
          ورژن ۴.۳.۱ در کل بهتره یا ۴.۳.۳ ؟؟
          نه دیگه تغییرات همینه . نظر شخصی من اینه که 4.3.1 بهتره . باز تصمیم با خودتونه .
          نگران فردایت نباش ...
          خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
          ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
          اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام دوستان اس اچ اس اچ این ورژن و چجوری بگیریم میشه یه توضیح بدید باید چکار کنم.بعد من بخوام ورژن گوشیمو ارتقا بدم برنامه هایی که از اپ استور خریدم پاک میشه چکار باید بکنم ممتون میشم توضیح جامع بدید اخه مبتدیم

نظر

• نوشته اصلی توسط Hotice1 نمایش پست ها
              سلام دوستان اس اچ اس اچ این ورژن و چجوری بگیریم میشه یه توضیح بدید باید چکار کنم.بعد من بخوام ورژن گوشیمو ارتقا بدم برنامه هایی که از اپ استور خریدم پاک میشه چکار باید بکنم ممتون میشم توضیح جامع بدید اخه مبتدیم
              واسه ذخیره shsh چند تا راه وجود داره
              یکیش استفاده از tinyumbrella هست
              تو بخش آموزش ها بارها این برنامه معرفی و اموزش داده شده

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                واسه ذخیره shsh چند تا راه وجود داره
                یکیش استفاده از tinyumbrella هست
                تو بخش آموزش ها بارها این برنامه معرفی و اموزش داده شده
                اقا من میخوام ورژن گوشیمو ارتقا بدم این برنامه های روی گوشیم چجوری بکاپ بگیرم .

نظر

• نوشته اصلی توسط hotice1 نمایش پست ها
                  اقا من میخوام ورژن گوشیمو ارتقا بدم این برنامه های روی گوشیم چجوری بکاپ بگیرم .
                  اگر شما برنامه هاتون رو از طریق ایتونز نصب کرده باشین،هر بار که دستگاهتون رو به ایتونز وصل میکنید،ایتونز از همه چیز بکاپ میگیره.

نظر

• نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
                    اگر شما برنامه هاتون رو از طریق ایتونز نصب کرده باشین،هر بار که دستگاهتون رو به ایتونز وصل میکنید،ایتونز از همه چیز بکاپ میگیره.
                    از اپ استور گوشی ریختم اگه ارتقا بدم این برنامه ها چکار کنم:دی

نظر

• نوشته اصلی توسط Hotice1 نمایش پست ها
                      از اپ استور گوشی ریختم اگه ارتقا بدم این برنامه ها چکار کنم:دی
                      خب شما یک راه حل دیگه هم دارید.
                      برنامه iFunBox را دانلود کنید.(بر روی سیستمی که ایتونز داره)

بعد در قسمت بالا سمت چپ دستگاهتون رو انتخاب کنین و بعد در قسمت APPLICATION برنامه هاتون رو انتخاب کنید و روی ان کلیک راست کنین.
                      گزینه BACKUP TO IPA را انتخاب کنین و مسیری که میخواین برنامه هاتون به صورت IPA ذخیره بشه رو مشخص کنین.

حالا تمامی برنامه ها و بازی هاتون رو توی PC تون دارید.
                      وقتی که ریستور رو انجام دادین دوباره این برنامه ها رو نصب کنین.

اگر مشکلی بود در خدمتم
                      ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 29-06-2011, 04:54 PM

نظر

• سلام من ۲ تا سوال دارم من گوشیو جیلبریک کردم سایدیا که باز میکنم بالای صفحه این نوشتهthis devise is in the pending tss queeue بعد این جلبریک که میکنی یعنی همون انلاک کردی؟ اگه نیس چجوری انلاک کنم

نظر

• با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر این تاپیک من یه گوشی iphone 4 آنلاک فاکتوری که فریمورش 4.3.3 هست خریدم، میخواستم بپرسم بهترین روش برای جیلبریک کردن با کدوم نرم افزاره که مشکلی پیش نیاد و آنلاک فاکتوری باقی بمونه و بیس باندشم آپدیت نشه؟ و آیا نیاز هست که بیس باندش ثابت بمونه یا نه. و اینکه من که فریمورم 4.3.3 هست برای جیلبریک علاوه بر نرم افزار به چه چیزی نیاز دارم آیا به فریمور هم نیاز دارم؟ ممنون
                          ویرایش توسط khalil50000 : https://i-phone.ir/forums/member/61069-khalil50000 در ساعت 01-07-2011, 08:34 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط khalil50000 نمایش پست ها
                            با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر این تاپیک من یه گوشی iphone 4 آنلاک فاکتوری که فریمورش 4.3.3 هست خریدم، میخواستم بپرسم بهترین روش برای جیلبریک کردن با کدوم نرم افزاره که مشکلی پیش نیاد و آنلاک فاکتوری باقی بمونه و بیس باندشم آپدیت نشه؟ و آیا نیاز هست که بیس باندش ثابت بمونه یا نه. ممنون
                            سلام

شما که گوشیتون آنلاک فکتوری هستش دیگه کاری به بیسباند نداشته باشید . بیسباند مربوط به آنتن گوشی میشه که در صورت آپدیت شما مشکلی نخواهید داشت .

پیشنهاد من برای جیلبریک گوشی شما این تاپیک هستش :http://www.i-phone.ir/forums/thread38178.html
                            نگران فردایت نباش ...
                            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• ممنون از اینکه سریع پاسخم رو دادین، میخواستم بدونم برای جیلبریک چون فریمور من 4.3.3 هست آیا نیاز به دانلود فریمور هست یا نه و اگه با اسنو بریز جیلبریک کنم مشکلی پیش میاد.بازم یک دنیا ممنون

نظر

• برای جیلبریک حتما" فریمور مورد نظر الزامیست واز redsn0w_win_0.9.6rc16 استفاده کنید مشکلی نیست

نظر

صبر کنید ..
                                X