اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.2 بصورت untether برای آیفون ۴ با Redsn0w 0.9.6 rc13

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
    تو بیگ باس هست که پیش فرضه
    متأسفانه برای نصب Enable MT... برنامه Winterboard رو هم نصب می کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط ghalbepoly نمایش پست ها
      متأسفانه برای نصب enable mt... برنامه winterboard رو هم نصب می کنه.
      چرا متاسفانه
      مگه باهاش مشکل داری
      درهر صپرت احتیاج داره بهش برای اجرا

نظر

نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
        سلام
        خودت از پسش بر میای البته به شرطی که فرم ور ۴.۳.۲ زو داشته باشه
        شما رداسنو رو نباید رینیم کنی
        رد اسنو یه فایل زیپه باید اکسترکتش کنی و قایل exe توش رو اجرا کنی
        فرم ور شما با پسوند ipsw هست که باید در مرحله اول مسیرشو بدید به رداسنو
        اهان پس خود ورژن رو هم باید داشته باشم!
        من با آیتیونز 4.3.1 رو دانلود کردم شما میدونیکجا ذخیره میشه که من مسیرشو به رد اسنو بدم!

نظر

نوشته اصلی توسط salim_86 نمایش پست ها
          دوست عزیز شما باید دوباره جیلبریک کنید ولی* این دفعه به جای تیک زدن سیدیا گزینهٔ just boot tethered right now تیک بزنین و بقیه مراحل انجام بدین مثل قبل و بد از انجام این کار می*بینید که سیدیا به رنگ قهوه*ای در آمده
          ادامه پست های ایشونرو میخوندید تا متوجه بشید این مشکل ماله دوروز پیش هست و از سورس اصلی گرفتند و مشکلشون حل شده
          طرف شما ادریس عزیزه

نظر

iphone 4 آپدیت و جیلبریک شد و :

app sync 4.0+
            ifile
            installous 4

بدون مشکل نصب شدند .

نظر

نوشته اصلی توسط Sin4tm نمایش پست ها
              اهان پس خود ورژن رو هم باید داشته باشم!
              من با آیتیونز 4.3.1 رو دانلود کردم شما میدونیکجا ذخیره میشه که من مسیرشو به رد اسنو بدم!
              شرمندم تا به الان با ایتونز دانلود نکردم.
              شما لطف کن تو درایو ویندوزت *.ipsw رو سرچ کن.
              بعد از اینکه پیداش کردی میتونی برش داری هرجا که خواستی

نظر

دوستان همونطور که قول دادم
                الان رو نصب کردم و به جرات میگم خدمتتون از روونتر شده
                واقعا نرم کار میکنه
                ضرر نمیکنید برید به این ورژن

نظر

من دو ساعت پيش نصب كردم خيلي رونتر از قبلي بود

نظر

با سلام. اگه براتون امکان داره منو راهنمایی کنید. آیفون 4 یکی از بستگان رو گرفتم تا از ورژن 4.0 به 4.3.2 ببرم. ابتدا از پارت نامبرش چک کردم تا ببینم آنلاک هست یا نه؟ طبق این شماره MC603FB/A باید آنلاک باشه. بعدش دیدم shsh4.2.1 و4.3 و4.3.1 رو داره. به 4.3.2 آپدیت کردم ولی سیم کارت رو اکتیو نمیکنه آیتونز(هم با ایرانسل و هم با همراه اول روی 2 تا سیستم مختلف امتحان کردم نشد و آنتن نداره) میخواستم بدونم احتمال این هست که آیفون لاک بوده باشه؟ اگه لاک باشه راهی هست تا آنلاک کنم؟ بیس باند گوشی الان 04.10.01 هست . اینو از برنامه ی TinyUmberlla گرفتم. با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط hooman نمایش پست ها
                      با سلام. اگه براتون امکان داره منو راهنمایی کنید. آیفون 4 یکی از بستگان رو گرفتم تا از ورژن 4.0 به 4.3.2 ببرم. ابتدا از پارت نامبرش چک کردم تا ببینم آنلاک هست یا نه؟ طبق این شماره mc603fb/a باید آنلاک باشه. بعدش دیدم shsh4.2.1 و4.3 و4.3.1 رو داره. به 4.3.2 آپدیت کردم ولی سیم کارت رو اکتیو نمیکنه آیتونز(هم با ایرانسل و هم با همراه اول روی 2 تا سیستم مختلف امتحان کردم نشد و آنتن نداره) میخواستم بدونم احتمال این هست که آیفون لاک بوده باشه؟ اگه لاک باشه راهی هست تا آنلاک کنم؟ بیس باند گوشی الان 04.10.01 هست . اینو از برنامه ی tinyumberlla گرفتم. با سپاس
                      دوست عزیز به احتمال زیاد گوشی شما لاک هستش و بیس باند شما اپدیت شده واز روی پارت نامبر نمیشه تشخیس داد که گوشی لاک یا انلاک فکر میکنم شما باید از سیم انلاکر استفاده کنی چون دیگه نمیشه به بیس باند پایین تر دانگرید کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط speedy2000 نمایش پست ها
                        دوست عزیز به احتمال زیاد گوشی شما لاک هستش و بیس باند شما اپدیت شده واز روی پارت نامبر نمیشه تشخیس داد که گوشی لاک یا انلاک فکر میکنم شما باید از سیم انلاکر استفاده کنی چون دیگه نمیشه به بیس باند پایین تر دانگرید کرد
                        ممنون جواب دادین.سیم آنلاکر رو باید چطور تهیه و استفاده کنم؟

نظر

• تو انجمن فکر کنم 2 نفری هستن میفروشن شما به تایپیک فروش سر بزنی پیدا میکنی

نظر

• توی جیلبریک ایفون 4 2، تا خط پر میشه بعد متوقف میشه ، هرچی هم صبر می کنم هیچ اتفاقی نمیوفته ، چیکار باید بکنم

نظر

• با سلام به دوستان عزیز
                              من امشب گوشیمو (ایفون 4) به 4.3.2 ریستور کردم بعد با توضیحات این تاپیک برای جیلبریک redsn0w_win_0.9.6rc14 رو نصب و کل مراحل رو درست رفتم اما وقتی به حالت DFU میبرم و شروع میکنه به جیلبریک و چند خطی ار اون نوار داخل redsn0w رو پر میکنه و صفحه گوشی میخواد بیاد بالا redsn0w_win_0.9.6rc14کلا قفل میشه و ویندوز (7) یه پیغام خطا redsn0w_win_0.9.6rc14 has stoped workingرو میاره روی برنامه redsn0w_win_0.9.6rc14 و جیلبر انجام نمیشه و هر چند 5 - 6 بار این کارو تکرار کردم و dfu رو مجددا و با دقت زیاد انجام دادم ولی نمیشه!!؟در این حالت روی گوشی علامت downloding jilbreak data....میاد و بعد از 15 دقیقه گوشی دوباره روشن میشه اما برنامه cydia روش نصب نشده.در ضمن پارت نامبر گوشی mc605zp/a و به آنلاک خریدم.همچنین وقتی گوشیرو اپدیت کردم و یا در این مراحل جیلبریک و یا DFU خاموش روشن میشد مشکل آنتن سیم کارت رو نداشتم.
                              لطفا راهنمایی کنید که مشکل از کجاست؟ضمننا در مرحله سومdfu اون کلید power رو چقدر باید نگه داریم ؟(هر چند که من به انواع ثانیه ها 5-1-15-20......)امتحانش کردم ولی باز همون خطارو میده

نظر

• منم همچین مشکلی داشتم

اشکال از سرعت اینترنتم بود سرعت اینترنتتون پایین نیست ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X