اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.2 بصورت untether برای آیفون ۴ با Redsn0w 0.9.6 rc13

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گوشی رو که به دی اف یو میبرم و شروع به لود شدن میکنه برنامه درون کامپیوتر (
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
    ]) وقتی لودش پر میشه گوشی بالا میاد و برنامه تو همون مرحله میمونه
    و هیچ اتفاقی دیگه نمی افته
    آیفون 4 آنلاک فک
    4.3.2

اینم بگم که وقتی برنامه بالا میاد همه جا نوشته 3جی اس
    و زمانی که فریمور رو میدی به برنامه میپرسه که آیا این فریمور 3جی اس است ؟
    اینا عجیب نیست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arybahal نمایش پست ها
      اکثر جیلبریک های جدید اکتیو میکنن اما وقتی برای 4.2 به بالا آنلاک نیومده آنتن نداری
      مرسی از پاسخت.منظورتون از اکثر جیلبریک ها یعنی اینکه شامل این هم میشه یا نه؟

نظر

• سلام موقع جیلبریک آیفون 4 در 4.3.2 با redsn0w rc14 تو windows 7 تو مرحله آخر redsnow.exe has stop working میده چیکار باید بکنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط gh6200 نمایش پست ها
          سلام موقع جیلبریک آیفون 4 در 4.3.2 با redsn0w rc14 تو windows 7 تو مرحله آخر redsnow.exe has stop working میده چیکار باید بکنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
          حتما کامپبیلیتیشو بذار رو sp3
          انتی ویروست هم غیر فعال کن
          از یه پورت یو اس بی دیگه استفاده کن

Sent from my iPhone using Tapatalk
          Iphone 4
          4.3.2

نظر

• دوستان من گوشیمو تازه خریدم و خودش روش 4.3.2 نصب هست میخواستم بدونم که بازم نیاز هست که 4.3.2 رو دانلود کنم؟چون در یکی از مراحل دیدم که از ما میخواد که آدرس 4.3.2 رو بهش بدیم.اگر جواب خیر است پس در اون مرحله چیکار باید انجام بدم.متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط hemad نمایش پست ها
              دوستان من گوشیمو تازه خریدم و خودش روش 4.3.2 نصب هست میخواستم بدونم که بازم نیاز هست که 4.3.2 رو دانلود کنم؟چون در یکی از مراحل دیدم که از ما میخواد که آدرس 4.3.2 رو بهش بدیم.اگر جواب خیر است پس در اون مرحله چیکار باید انجام بدم.متشکرم
              جواب بله هست و راهی نداره

Sent from my iPhone using Tapatalk
              Iphone 4
              4.3.2

نظر

• سلام دوستان.
                من گوشیم ( آیفون 4 ) رو از وقتی گرفتم ورژنش 4.1 بوده و تاحالا هم آپدیت نکردم، الان برای اولین بار می خوام این کار رو انجام بدم ( گرچه می دونم چیز زیادی نصیبم نمیشه ) .
                حالا سوال من اینه : من کلی برنامه و بازی کرک شده و همینطور کلی برنامه و قابلیت روش دارم که از Cydia گرفتم ، بعد از آپدیت تکلیف اینا چی میشه ؟ باید همشون از اول نصب بشن ؟

نظر

• سلام
                  من آیفون 4 دارم 4.3.2 کردم و بعد جیلبرک حالا یه مشکل دارم بعد جیلبرک دکمه سایلنت درست کار نمیده یعنی وقتی که سایلنت میکنی باید ویبره بزنه اما دیگه اینجوری نیست قاطی میکنه ....میزه نمیزنه
                  کلا پشیمونم 4.3.2 خیلی کنده .............چرااااااااااااا

نظر

• اقا یکی به ما کمک کنه ضروری این برنامه اخرای کار این ارور رو میده redsnow.exe has stop working
                    انتی ویروس غیر فعال کردم !
                    کامپبیلیتیشو sp کردم ولی درست نمیشه !!!!

نظر

• سلام
                      من iphone 4 را به 4.3.2 ، restore کردم تمام برنامه های کرک شده ی قبلی باقی ماند ولی موقع اجرا هنگ می کنند، پس از جیل بریک app sync 4+ را هم ریختم برنامه ی جدید نمی شود ریخت ،موقع sync با itunes ارور هم نمی ده ولی برنامه روش نصب نمی شه ، لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali_oxin نمایش پست ها
                        سلام دوستان.
                        من گوشیم ( آیفون 4 ) رو از وقتی گرفتم ورژنش 4.1 بوده و تاحالا هم آپدیت نکردم، الان برای اولین بار می خوام این کار رو انجام بدم ( گرچه می دونم چیز زیادی نصیبم نمیشه ) .
                        حالا سوال من اینه : من کلی برنامه و بازی کرک شده و همینطور کلی برنامه و قابلیت روش دارم که از Cydia گرفتم ، بعد از آپدیت تکلیف اینا چی میشه ؟ باید همشون از اول نصب بشن ؟
                        اگر بخوای آپدیت کنی فقط برنامه هایی که از طریق آیتونز نصب شده و اس ام اس و Contact , Notes و Photo بر میگرده . ( حتی بازیها )
                        فقط بر نامه هایی که از طریق Cydia نصب شده را باید دوباره نصب کنی. برای Backup گرفتن باید روی Device خود تو برنلمه آیتونز راست کلیک کنی و گزینه بکاپ را بزنی و بعد از ریستور برای برگرداندن Backup باید گزینه Restore Backup را بزنی.
                        در ضمن شما بعد ار اینکه آپدیت کردید باید گوشیتون را جیلبرک کنید تا بتوانید و برنامه های کرک شده و Cydia داشته باشید.
                        نوشته اصلی توسط x_rx7 نمایش پست ها
                        سلام
                        من آیفون 4 دارم 4.3.2 کردم و بعد جیلبرک حالا یه مشکل دارم بعد جیلبرک دکمه سایلنت درست کار نمیده یعنی وقتی که سایلنت میکنی باید ویبره بزنه اما دیگه اینجوری نیست قاطی میکنه ....میزه نمیزنه
                        کلا پشیمونم 4.3.2 خیلی کنده .............چرااااااااااااا
                        شما دوباره ریستور و جیلبرک کنید ببینید مشکلتون حل میشه . ؟

نوشته اصلی توسط I-Reza نمایش پست ها
                        اقا یکی به ما کمک کنه ضروری این برنامه اخرای کار این ارور رو میده redsnow.exe has stop working
                        انتی ویروس غیر فعال کردم !
                        کامپبیلیتیشو sp کردم ولی درست نمیشه !!!!
                        با یک سیستم دیگه امتحان کن ببین درست میشه.؟
                        نوشته اصلی توسط saeed1365 نمایش پست ها
                        سلام
                        من iphone 4 را به 4.3.2 ، restore کردم تمام برنامه های کرک شده ی قبلی باقی ماند ولی موقع اجرا هنگ می کنند، پس از جیل بریک app sync 4+ را هم ریختم برنامه ی جدید نمی شود ریخت ،موقع sync با itunes ارور هم نمی ده ولی برنامه روش نصب نمی شه ، لطفا راهنمایی کنید
                        پس این Appsync با فرمور شما سازگار نیست/

نظر

• من دیروز جیلبرک کردم امروز داشتم contact هامو ادیت میکردم یهو گوشی خاموش شد دیگه هم با پاور روشن نشد بعد اومدم دکمه پاور و هوم رو با هم گرفتم یه صفحه خاکستری که یه خط سفید هم روش هست اومده رو صفحه و همون جوری مونده دیگه نه گوشی بالا میاد نه خاموش میشه لطفا راهنمایی کنید.گوشی آنلاکه و خودش روش 4.3.2 نصب بود بیسبندشم 4.10.1

نظر

من دیروز جیلبرک کردم امروز داشتم contact هامو ادیت میکردم یهو گوشی خاموش شد دیگه هم با پاور روشن نشد بعد اومدم دکمه پاور و هوم رو با هم گرفتم یه صفحه خاکستری که یه خط سفید هم روش هست اومده رو صفحه و همون جوری مونده دیگه نه گوشی بالا میاد نه خاموش میشه لطفا راهنمایی کنید.گوشی آنلاکه و خودش روش 4.3.2 نصب بود بیسبندشم 4.10.1
                            شما باید گوشی را به DFU Mode ببری و به 4.3.2 ریستور کنی.

نظر

• مشکل اینجاست که وقتی پروسه dfu رو انجام میدم هیچ عکس العملی نشون نمیده اصلا گوشی خاموشم نمیشه از رو صفحه خاکستری تکون نمیخوره

نظر

مشکل اینجاست که وقتی پروسه dfu رو انجام میدم هیچ عکس العملی نشون نمیده اصلا گوشی خاموشم نمیشه از رو صفحه خاکستری تکون نمیخوره
                                آیتونز می شناسه گوشی رو؟

نظر

صبر کنید ..
                                X