اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ۴.۳.۱ بصورت untether برای آیفون ۴ با Redsnow 0.9.6 RC9

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط keram نمایش پست ها
    کسی نبود .تو رو خدا راهنمایی کنید من برای جلیبرک گوشیم که 4.3.1 هستش باید بشینم کل 650 مگ این ورژن رو دانلود کنم که بتونم توی برنامه redsnow وارد کنم یا راه حل دیگه ای داره
    متاسفانه بله باید دانلود کنید
    (( پیشنهاد : ورژن ۴.۳.۲ رو دانلود کن که هم اپدیت کرده باشی هم راحت جیلبریک کنی))

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Iphone 4
    4.3.2

نظر

• عرض سلام

من گوشیم رو تازه دیروز ظهر خریدم . آیفون 4 شانزده گیگ با ورژن 4.3.1

همین الان اومدم شروع کنم به جیلبریک گوشیم . ورژن 4.3.1 رو دانلود کردم و رد اسنو هم دارم rc12

shsh رو هم قبل از انجام هر کاری همون اول کار ذخیرش کردم توسط برنامه تینی آمبرلا

من خیلی مبتدی هستم . تا اونجا پیش رفتم که گوشی را باید به صورت دستی به حالت dfu ببرم . گوشی رو بدرستی به dfu میبرم . توی صفحه جدید یه نوار اومد و کادرش پر شد و رد اسنو خود به خود بسته شد . منم بعد از گذشت 15 ثانیه کابل گوشیم رو کشیدم و از کامپیوترم جدا کردم . مشکلم اینه که نمیدونم الان گوشیم کامل و بدرستی جلبریک شده یا نه ؟ میشه از اساتید کسی کمکم بکنه ؟ آخه میترسم که جیلبریک ناقص انجام شده باشه و گوشیم آسیب ببینه ... راستی اگه فرضا شک دارم به جیلبریک درست گوشی ، میتونم دوباره از همون طریقی که گفتم جیلبریک کنم با رد اسنو ؟ یعنی جیلبریک روی جیلبریک مشکل ایجاد نمیکنه برای گوشی ؟

ممنون

با احترام و سپاس
      حامد
      ویرایش توسط hm13862007 : https://i-phone.ir/forums/member/52690-hm13862007 در ساعت 06-05-2011, 03:42 PM

نظر

• تو رو خدا یکی از دوستان کمکم کنه ، دارم از نگرانی سکته میکنم ...

نظر

• یکبار دیگه همون مراحل رو کامل رفتم اینبار برنامه پیش رفت تا اینکه رد اسنو تو صفحه خودش نوشته برنامه بر روی دیوایس شما قرار گرفت و پایینش نوشته done . ضمنا الان یه عکس آناناس اومد رو گوشیم و گوشیم یکسری فعالیت انجام داد و ریست شد و الان توی منوی اصلی گوشیم در صفحه دوم یه برنامه به نام cydia اضافه شده . من چیکار کنم الان ؟

راستی رد اسنو پایینش دو گزینه اومده اوا فینیش و دوم کنسل . فینیش کنم ؟

نظر

• از اساتید و مدیران محترم کسی نیست اینجا به سوال من حقیر جواب بده ...

نظر

• بله finish
              کنید
              وقتی Cydia ریخته شده یعنی جیلبریک کردید گوشیرو
              و مشکلی نیست
              و الان Cydia روو باز کنید و بگذارید یکسری برنانه ها اپدیت بشه و بعد به قسمت Manege برو و سورس ادد کن
              سورس های

repo.insanelyi.com

sinfuliphonerepo.com

iphonedelivery.advinux.fr/cydia

و بعد
              AppSync نصب کن که بتونی برنامه کرک بریزی
              caller id بریز که مشکل تماس با +98 برطرف بشه
              iphone delivery نصصب کن که دلیوری داشته باشه sms هات

نظر

• شما يكم صبور باش تا خود گوشي كارش تموم بشه حدودا 10 دقيقه
                بعد از روشن شدن گوشي برو با هاش حال كن فقط راه تشخيص جيلبريك نصب شدن برنامه cydia بر روي گوشي هستش
                جيلبريك هم نترس 100 بار خرابش كني بار 101 ميتوني بري و درست جيلبريكش كني

نظر

• ممنون از شما ، واقعا خوشحالم که بدرستی گوشیم رو جیلبریک کردم .

راستی من سایدیا در گوشیم رو باز کردم اول پرسید یوزر هستید یا هکر من کدوم رو باید میزدم (یوزر رو زدم و دان کردم از گزینه بالای برنامه ...

من وای فای دارم در منزل ... فرمودید سایدیا رو باز کنم و بذارم برنامه ها آپدیت بشن درسته ؟ پس باید اول وایر لس گوشیم رو روشن کنم و بعد سایدیا رو باز کنم ... تا اینجا درست میگم استاد ؟

سورس و اسامی که در پست خخودتون نام بردید رو چجوری باید بریزم ؟

از ایکه خیلی مبتدی هستم و سوالات ساده می پرسم من رو ببخشید ...

با احترام و سپاس

حامد

نظر

• از دوستان کسی نیست جواب بده ... من چیکار کنم بعد از جیلبریک کردن گوشیم ...

سایدیا رو باز کنم توی گووشیم ؟

نظر

• دوست عزیز خوب معلوم شما یوزرید نه هکر و مصلمه که باید wifi روشن باشه در تایپک زیر اموزش اضافه کردن سورس و نصب برنامه از سیدیا هست  http://www.i-phone.ir/forums/thread33146.html

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid_natf نمایش پست ها
                        بله finish
                        کنید
                        وقتی Cydia ریخته شده یعنی جیلبریک کردید گوشیرو
                        و مشکلی نیست
                        و الان Cydia روو باز کنید و بگذارید یکسری برنانه ها اپدیت بشه و بعد به قسمت Manege برو و سورس ادد کن
                        سورس های

repo.insanelyi.com

sinfuliphonerepo.com

iphonedelivery.advinux.fr/cydia

و بعد
                        AppSync نصب کن که بتونی برنامه کرک بریزی
                        caller id بریز که مشکل تماس با +98 برطرف بشه
                        iphone delivery نصصب کن که دلیوری داشته باشه sms هات

سلام مجدد ، من در قسمت (منیج) در برنامه سایدیا چطور باید سورس هایی که شما گفتید رو اد کنم ؟ چه گزینه ای رو بزنم ؟

اگه میشه راهنمایی کنید

سایدیا رو کامل آپدیت کردم و برنامه ifile رو هم نصب کردم البته در آموزش نصب ifile گفته شده بود که یوزر و پسوورد میخواد از کاربر اما از من نپرسید ، نمیدونم چرا ؟

راستی برنامه ای به نام (اولترا اسنو) اومده بود توی قسمت منیج (سایدیا) گزینه اینستال داشت من هم نصبش کردم و گوشی ریست شد و اومد بالا مجددا . همین بود . حالا من نمیدونم که سورس هایی که شما گفتید رو باید چجوری نصب کنم توی سایدیا ... ؟؟؟

با احترام
                        حامد
                        ویرایش توسط hm13862007 : https://i-phone.ir/forums/member/52690-hm13862007 در ساعت 06-05-2011, 05:53 PM

نظر

• اگه امکان داره بیشتر راهنماییم کنید ...

نظر

• دوست عزیز من اموزش رو برای این که شما بفهمید چجوری باید سورس اد کنید و برنامه اینیستال کنید دادم طبق اون سورس های دیگه رو نصب کنید
                            برنامه ultrasn0w هم برای انلاک کردن گوشی های لاک هست و نیازی نبود شما که دستگاهتون انلاکه نصب کنید ( جدا از نصب برنامه ای که نمیشناسید خود داری کنید )
                            اون یوزر و پسورد هم ادامه سورس انجمن هست ربطی به ifile نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                              دوست عزیز من اموزش رو برای این که شما بفهمید چجوری باید سورس اد کنید و برنامه اینیستال کنید دادم طبق اون سورس های دیگه رو نصب کنید
                              برنامه ultrasn0w هم برای انلاک کردن گوشی های لاک هست و نیازی نبود شما که دستگاهتون انلاکه نصب کنید ( جدا از نصب برنامه ای که نمیشناسید خود داری کنید )
                              اون یوزر و پسورد هم ادامه سورس انجمن هست ربطی به ifile نداره.
                              مرسی از لطف شما ، من از اموزش شما استفاده کردم ولی من مشکلم اینه که نمیتونم سورس اد کنم ، شما میگید اد کن !!!

گزینه اد کردن کجاست توی برنامه سایدیا !!!

دوست عزیزم توی گزینه آخر سمت راست برنامه سایدیا یعنی (سرچ) اولش که برای بار اول سایدیا رو باز کردم توی گوشیم ، گزینه سورس بود و وجود داشت (گزینه وسط بود و من انتخابش کردم و ادامه مراحل رو رفتم ، اما حالا دیگه اون گزینه سورس که من انتخابش کردم قبلا نمیاد و وجود نداره در قسمت سرچ سایدیا ... با این تفاسیر ، حالا به نظر شما من حقیر چیکار کنم استاد ؟

به خدا گیر افتادم این وسط نه بلدم برنامه بریزم روی گوشیم ، نه از سورس سر در میارم .
                              اول جیلبریکش مشکلم بود اونو حل کردم ، حالا سایدیا و سورسش شده مشکلم ...

با سپاس
                              حامد
                              ویرایش توسط hm13862007 : https://i-phone.ir/forums/member/52690-hm13862007 در ساعت 06-05-2011, 06:30 PM

نظر

• مشکل حل شد ، الان سورس جدیدی رو دارم اضافه میکنم ، وسط دانلود پکیج ایراد یوزر و پسوورد میگیره ، تو سورس اول هم همین جور بود ، همین ایراد رو گرفت ... مشکل چیه به نظر شما ؟ آخه شما در آموزش خودتون گفته بودید که بعد از درج نام ادرس اینترنتی سورس از کاربر یوز و پسورد خواسته میشه اما از من نخواست ، مشکل اونجاست درست میگم ؟

حالا راه حل اون یوزر و پسوردی که من نزدم چیه که دیگه موقع دانلود کردن پکیج سورس ارور نده و راحت و کامل دانلود کنه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X