اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک و آنلاک آیفون 4 در 4.2.1 با PwnageTool

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

فعلا خبری از انلاکش نیست اما بیس بند 2.10 رو راحت با این سیم انلاکی ها میتونید به راحتی انلاک کنید و استفاده کنید

نظر

unlock iphone4

man yek iphone 4.2.1 daram ke firmwaresh 03.10.01 hast mikhastam bedoonam mitooonam in gooshi ro unlock konam ya na?

نظر

نوشته اصلی توسط miladdalim نمایش پست ها
        man yek iphone 4.2.1 daram ke firmwaresh 03.10.01 hast mikhastam bedoonam mitooonam in gooshi ro unlock konam ya na?
        با خوش آمد گویی به شما لطفا به قوانین احترام بزارید و فارسی تایپ کنید
        خوب این بیس باند فعلا قابل انلاک نیست جز این که از Gevey Sim استفاده کنید

نظر

این gevery sim به چه درد می خوره اخه که هر دفعه گوشی خاموش شه یا انتن بره باید سیم کارت رو زد؟؟؟؟
          /

نظر

برای گوشی های هست که برای بیس باندشان فایل آنلاک نیامده.
            مشکلات استفاده از گیوی سیم : بار هر بار خاموش روشن کردن باید سیم را دوباره فعال کنید.

نظر

این بیس باند 3.10.1 انلاکش کی میاد پس؟؟؟

نظر

هنوز چیزی اعلام نشده دوست عزیز
                ساید هم نیاد اصلا

نظر

سلام من آیفون 4 با فریم ویر 3.10.1 این گوشی با gevey sim آنلاک کردم اما بعد از یک هفته دوباره خراب شد و No sim زد . میشه منو راهنمایی کنید که چه کار باید بکنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط miladdalim نمایش پست ها
                    سلام من آیفون 4 با فریم ویر 3.10.1 این گوشی با gevey sim آنلاک کردم اما بعد از یک هفته دوباره خراب شد و No sim زد . میشه منو راهنمایی کنید که چه کار باید بکنم؟
                    خوب مسلما مشکل از gevey sim هست و باید اون رو چک کنید
                    احتمال داره سوخته باشه ..

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

اول ببخشید اگه سوالم ابتداییه ولی هر چی سرچ کردم هیچ نتیجه ای نداد من آيفون 4 با بيس بند 3.10.01 / 4.2.1 به روش سخت افزاری با
                      باGevey SIM آنلاک کردم
                      حالا کسی میگه چطور جیلبریکش کنم؟؟؟؟ خییییییلی ممنون میشم اگه زود جواب بدین

نظر

نوشته اصلی توسط setareqa نمایش پست ها
                        اول ببخشید اگه سوالم ابتداییه ولی هر چی سرچ کردم هیچ نتیجه ای نداد من آيفون 4 با بيس بند 3.10.01 / 4.2.1 به روش سخت افزاری با
                        باGevey SIM آنلاک کردم
                        حالا کسی میگه چطور جیلبریکش کنم؟؟؟؟ خییییییلی ممنون میشم اگه زود جواب بدین
                        سلام
                        شما اگه سیستم مک دارید که آموزش کامل جیلیبریک توی پست داده شده.
                        اگرم داری سیستم وینوز هستید از این تایپیک استفاده کنید
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread30608.html

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                          سلام
                          شما اگه سیستم مک دارید که آموزش کامل جیلیبریک توی پست داده شده.
                          اگرم داری سیستم وینوز هستید از این تایپیک استفاده کنید
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread30608.html
                          مرسیی.... اگه تایم رو یه بار اشتباه برم..اتفاقی نمیفته؟مثلا گیوی بسوزه؟:
                          sm8:
                          {"
                          نکته مهم: کسایی که ایفون لاک دارن نباید اپدیت کنن به 4.2.1 ! چون بیس بند اپدیت میشه ! در ضمن نمیتونه active کنه برای کسایی که لاک هستند_
                          من که گوشیم لاک فکتوری ولی 4.2.1 هست که دیگه اپدیت نمیشه؟ یعنی مشکلی نیست؟| بازم مرسی
                          ویرایش توسط setareqa : https://i-phone.ir/forums/member/84326-setareqa در ساعت 14-01-2012, 11:39 PM

نظر

مرسیی.... اگه تایم رو یه بار اشتباه برم..اتفاقی نمیفته؟مثلا گیوی بسوزه؟:d
                            اصلا واسه پروسه جیلیبرک نیازی به سیم کارت نیست، خواستی جفتشم دربیار😜

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                              اصلا واسه پروسه جیلیبرک نیازی به سیم کارت نیست، خواستی جفتشم دربیار😜
                              الان 6-7 بار امتحان کردم نیومد یعنی مشکل از کجاست؟

نظر

الان 6-7 بار امتحان کردم نیومد یعنی مشکل از کجاست؟
                                چی نیومد دوست من، یکم واضحتر توضیح میدید؟

نظر

صبر کنید ..
                                X