اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 4 در iOS 4.2.1 با Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mohsen sa نمایش پست ها
    1 - یعنی اگه مشکلی پیش اومد دیگه نمی تونم به 4.2.1 ریستور کنم؟ چرا؟ چون Shsh 4.2.1 رو ندارم؟
    2- مگه Shsh کاربردش واسه دانگرید نیست؟من که آپگریدی نمی کنم که بخوام دانگرید کنم؟ورژن گوشیم 4.2.1 هست و فقط می خوام جیلبرک بشه.اگه به هر علت جیلبرک نشه به حالت قبل بر نمیگرده؟

فعلا که متخصصین و مدیران و کاربران ارشد و ناظران و مدیر کل و حتی آبدارچی همه رفتن مرخصی. کسی نیست جواب سوالامونو بده...
    1.بدون داشتن shsh برای یه فریمور دلخواه مثلا 4.2.1 نمیشه بهش ریستور کرد !
    2.دانگرید هم یکی از استفاده هاش هست ولی الان که اپل 4.3 رو ریلیز کرده شما که نمیخواین از 4.2.1 به 4.2.1 دانگرید کنی ؟! میخوای دوباره همین فریمور رو ریستور کنی که نمیشه ! جیلبریک هم که 100% میشه بدون مشکل ! فقط باید به اینترنت وصل باشید موقع جیلبریک. اگه جیلبریک هم با مشکل انجام بشه نهایتش میره توی ریکاوری و با گرفتن هوم+پاور درمیاد !

نظر

• یه سوال کوچک. واسه جیلبرک قبل از اینکه گوشی رو به کامپیوتر وصل کنیم گوشی رو باید خاموش کنیم ؟

نظر

یه سوال کوچک. واسه جیلبرک قبل از اینکه گوشی رو به کامپیوتر وصل کنیم گوشی رو باید خاموش کنیم ؟
        باید به dfu mode ببرید .. خاموش یا روشن بودنش تفاوتی نداره !

نظر

• سلام.لطفا کمک کنید.
          من جیلبرک کردم. همه چیز خوب پیش رفت. loader نصب شد.از طریق loader سیدیا رو هم نصب کردم. وقت داخل سیدیا رفتم بعد از 1 دقیقه بیرون اومد و چندتا از ایکون های اسپرینگ برد از جمله message و phone و camera و contacts و ipod و حتی خود cydia و loader ناپدید شدن. چرا اینجوری شد؟ چیکار باید بکنم؟
          ویرایش توسط mohsen sa : https://i-phone.ir/forums/member/40625-mohsen-sa در ساعت 20-03-2011, 11:34 AM

نظر

سلام.لطفا کمک کنید.
            من جیلبرک کردم. همه چیز خوب پیش رفت. loader نصب شد.از طریق loader سیدیا رو هم نصب کردم. وقت داخل سیدیا رفتم بعد از 1 دقیقه بیرون اومد و چندتا از ایکون های اسپرینگ برد از جمله message و phone و camera و contacts و ipod و حتی خود cydia و loader ناپدید شدن. چرا اینجوری شد؟ چیکار باید بکنم؟
            لطفا کمک کنید . من دیگه نه میتونم sms بدم ، نه تماس بگیرم نه ... ایکون های مهم اسپرینک برد پاک شدن. ولی settings و تمام application ها هستن. این چرا اینجوری شد. من تمام پست های این تاپیک رو خوندم ولی ندیدم کسی این مشکل رو پیدا کرده باشه.
            چیکار باید کنم؟؟؟

نظر

لطفا کمک کنید . من دیگه نه میتونم sms بدم ، نه تماس بگیرم نه ... ایکون های مهم اسپرینک برد پاک شدن. ولی settings و تمام application ها هستن. این چرا اینجوری شد. من تمام پست های این تاپیک رو خوندم ولی ندیدم کسی این مشکل رو پیدا کرده باشه.
              چیکار باید کنم؟؟؟
              اگه shsh داری دوباره ریستور کن
              برای من هم جدیده این مشکل

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط arh_5464 نمایش پست ها
                اگه shsh داری دوباره ریستور کن
                برای من هم جدیده این مشکل

من shsh 4.3 رو دارم. اما ورژن ios م 4.2.1 هست. چطوری ریستور کنم؟ ریستور کنم چی میشه؟
                ویرایش توسط mohsen sa : https://i-phone.ir/forums/member/40625-mohsen-sa در ساعت 20-03-2011, 12:09 PM

نظر

من shsh 4.3 رو دارم. اما ورژن ios م 4.2.1 هست. چطوری ریستور کنم؟ ریستور کنم چی میشه؟
                  به ۴.۲.۱ نمیتونی ریستور کنی و دچار ارور میشی و گوشیت میره تو ریکاوری
                  اگر هم بری به ۴.۳ جیلبریک درست حسابی براش نیست
                  برنامه خاصی نصب نکردی؟

نظر

• نه . جریان دقیقش این بود که من توی loader زدم روی install cydia.شروع کرد به دانلود تا 11% رفت بعد Success زد .منم شک کردم .Home رو زدم دیدم ایکون cydia اضافه نشده.دوباره رفتم داخل loader و install cydia رو زدم و این دفعه تا 50% رفت و success زد ولی باز شک کردم اومدم بیرون دیدم ایکون cydia اضافه شده . زدم روش که اطمینان پیدا کنم که کار میکنه .رفت داخلش یه سری کارا کرد بعد از 1 دقیقه پرید بیرون و چندتا از ایکونها ناپدید شدن.از جمله phone, messages, contacts,ipod,note و همچنین loader و cydia. گوشی رو restart کردم درست نشد. backup رو با ایتیونز restore کردم بازم درست نشد.
                    به نظرتون دوباره جیلبرک کنم ایکون ها بر نمیگرده؟
                    اگه مجبور شدم چطوری به 4.3 ریستور کنم؟

نظر

نه . جریان دقیقش این بود که من توی loader زدم روی install cydia.شروع کرد به دانلود تا 11% رفت بعد Success زد .منم شک کردم .Home رو زدم دیدم ایکون cydia اضافه نشده.دوباره رفتم داخل loader و install cydia رو زدم و این دفعه تا 50% رفت و success زد ولی باز شک کردم اومدم بیرون دیدم ایکون cydia اضافه شده . زدم روش که اطمینان پیدا کنم که کار میکنه .رفت داخلش یه سری کارا کرد بعد از 1 دقیقه پرید بیرون و چندتا از ایکونها ناپدید شدن.از جمله phone, messages, contacts,ipod,note و همچنین loader و cydia. گوشی رو restart کردم درست نشد. backup رو با ایتیونز restore کردم بازم درست نشد.
                      به نظرتون دوباره جیلبرک کنم ایکون ها بر نمیگرده؟
                      اگه مجبور شدم چطوری به 4.3 ریستور کنم؟
                      محض امتحان دوباره با گرین جیلبریک کن
                      اگه نشد بارداسنو گزینه اینستال سیدیا رو بزن
                      اگه باز هم نشد گوشیتو وصل میکنی کامپیوتر و ایتونز رو باز میکنی و شیفت بعلاوه ریستور رو میزنی و تمام

نظر

• مجددا جیلبرک کردم این بار به خوبی انجام شد و سیدیا هم نصب شد و آپ دیت هم شد. ولی متاسفانه اون ایکون ها بر نگشت. انگار هیچی.... پس باید ریستور کنم.
                        حالا واسه ریستور ، من روی کامپیوتر ios 4.3 رو از طریق ایتیونز دانلود نکردم هنوز. اگه گوشی رو وصل کنم و shift + restore بزنم چی میشه؟

نظر

• سلام من الان در المان هستم یه ایفون 4(4.2.1) خریدم (factory unlock)وسعی کردم با این نرم افزار jailbreak کنم ولی اخرش پیغام fail میده چند با هم امتحان کردم چرا؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط yashar1000 نمایش پست ها
                            سلام من الان در المان هستم یه ایفون 4(4.2.1) خریدم (factory unlock)وسعی کردم با این نرم افزار jailbreak کنم ولی اخرش پیغام fail میده چند با هم امتحان کردم چرا؟؟؟؟
                            صندوق پیامهاتو چک کن

نظر

• دانگرید کردم از 4.3 به 4.2.1 و جیلبریک کردم اومدم appsync ریختم تو پوشه autoinstall ریست کردم بالا نمیاد ولی به کامپیوتر وصل میشه pcsuite هم میشناستش چه بلایی سرش بیارم؟

نظر

• ما که عادت کردیم به ریستور ریستور کردم دوباره جیلبریک کنم
                                از کمک بقیم خیلی ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                                X