اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 4 در iOS 4.2.1 با Greenpois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir63 نمایش پست ها
    بچها من 4.2.1 واسه iphone 4 میخوام کسی نداره؟ هر چی میخوام ریستور کنم ارور 3014 میده خواهشن جواب بدید
    http://appldnld.apple.com/iPhone4/06...8_Restore.ipsw

نظر

• نوشته اصلی توسط iiiamirrr نمایش پست ها
      کسی مشکل منو نداشته ؟؟؟
      من هم همین مشکل رو دارم

نظر

• اگر الان من با b2 جیلبریک کنم اگر بعدا ورژن b3 بیاد، باید دوباره ریستور کنم یا خیر؟

نظر

• سلام با کمال تشکز از تمام زحمت کشان
          دوستان یه سوال دارم من طبق اموزش جیلبریک کردم بار اول فکر میکنم اشتباه به dfu رفتم و پیغام داد که کامل جیلبریک نشده و بار دوم موفق شدم.
          فقط 2 تا سوال دارم
          1.موقع جیلبریک کردن وقتی گوشی اون صفحه مشکی اول اومد این گزینه ها توش بود unble to find gbdevlist
          unble to find fa-unmount
          unble to find fs-load-files
          و بعدش رفت و صفحه سیاه اومد و کلی نوشته توش میخواستم ببینم مشکلی نداره؟
          2.از لودر سادیا رو نصب کردم تا 100 نرفت ولی اخرش گفت succes میخواستم ببینم کامل نصب شده؟البته الان سادیا رو کامل اومده.
          راستی من از نسخه ویندوط استفاده کردم.
          3.الان کامل جیل شده و مشکلی نداره؟
          ممنون میشم پاسخ بدید

نظر

• نوشته اصلی توسط m_s1060 نمایش پست ها
            من هم همین مشکل رو دارم
            مشکل من حل شد
            کاری که کردم :
            راست کلیک بر روی آیکون GP
            از تب compatibility تیک Run this program in compatibility mode for : windows XP (service pack 3) رو زدم
            از اون پایین هم تیک Run this program as an administrator
            یک نکته دیگه:
            هنگام جیلبریک چیزی دانلود نکنید چون سرعت میاد پایین
            خود برنامه وقتی jailbreak ! رو میزنید یه سری خرت و پرت دانلود می کنه ، سرعت اینترنت هر چی بیشتر باشه کارتون زود تر راه میوفته

نظر

• نوشته اصلی توسط dading نمایش پست ها
              سلام با کمال تشکز از تمام زحمت کشان
              دوستان یه سوال دارم من طبق اموزش جیلبریک کردم بار اول فکر میکنم اشتباه به dfu رفتم و پیغام داد که کامل جیلبریک نشده و بار دوم موفق شدم.
              فقط 2 تا سوال دارم
              1.موقع جیلبریک کردن وقتی گوشی اون صفحه مشکی اول اومد این گزینه ها توش بود unble to find gbdevlist
              unble to find fa-unmount
              و بعدش رفت و صفحه سیاه اومد و کلی نوشته توش میخواستم ببینم مشکلی نداره؟
              2.از لودر سادیا رو نصب کردم تا 100 نرفت ولی اخرش گفت succes میخواستم ببینم کامل نصب شده؟البته الان سادیا رو کامل اومده.
              راستی من از نسخه ویندوط استفاده کردم.
              3.الان کامل جیل شده و مشکلی نداره؟
              ممنون میشم پاسخ بدید
              جلبریک شما با موفقیت انجام شده

نظر

• پس به عبارتی کسانی که درحال حاضرفریم ورشون 4.1هست(جلبریک شده) وهنوزنبردن به 4.2 اول باید ازطریق آیتونزرستورکنن تا فریم ورشون بیادرو4.2وبعد توسط gp جلبریک کنن؟
                یعنی هیچ راهی نداره برای رستورنکردن؟

نظر

• خوب شما برای اینکه با gp جیل کنی میخوای بیای 4.2 یا اینکه کلا میخوای بیای.
                  اگه بخواطر جیله که همین الانشم جیلی.
                  اگه هم که 4.2 رو میخوای خوب اولش باید یجوری بیای دیگه.راه اومدنشم ریستوره

نظر

• سلام دوستان
                    من Iphone 4 با Firmwire 4.2.1 دارم.وقتی برنامه Mobile Log و recent call log رو نصب کردم،دیگه گوشی sms نمیتونست بفرسته و وقتی روی Message کلیک میکردم بیرون می آمد.قبل از نصب این برنامه ها که از source اینجا گرفتم،همه چیز perfect بود.
                    برنامه رو از cydia حذف کردم.اما باعث شد Iphone دیگه کار نکنه و الان بعد از restart شدن خودکار،روی مارک Apple گیر کرده.
                    از مدیریت محترم تقاضا دارم اگر مشکل از این برنامه ها یود،نسبت یه رفع این مشکل چاره ای تدبیر کنن و از دوستان عزیز هم تقاضا دارم فعلا این برنامه ها رو نصب نکنند.(با عرض بوزش از مدیریت)
                    دوستان به نظر شما چه کنم؟آیا Jail Break جدید واسه windows اومده؟
                    من تازه واردم عزیزان،لطفا کمک کنید.
                    ممنون
                    ویرایش توسط iphone416 : https://i-phone.ir/forums/member/43247-iphone416 در ساعت 06-02-2011, 07:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                      اگر الان من با b2 جیلبریک کنم اگر بعدا ورژن b3 بیاد، باید دوباره ریستور کنم یا خیر؟
                      لطفا کمک کنید! نمیدونم جیل بریک کنم یا نه!!
                      با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_dalton نمایش پست ها
                        جلبریک شما با موفقیت انجام شده
                        اقا ممنون بابت پاسختون
                        فقط اینایی که اولش اومد unble to find gbdevlist
                        unble to find fa-unmount
                        مشکل ساز نمیشه؟اخه تو همین انجمن هر کسی که مثل من اون ایراداتو براش میومد یه راه حلی براش میزاشتین.واسه من دیگه نیازی نیست کاری کنم؟اصلا اون ارور ها باعث چه مشکلی میشد؟

نظر

• نه عزیز دل
                          برای مک که ایراد ها میاومد دیگه کار پیش نمیرفت.
                          ولی شما داری میگی cydia رو هم داری.
                          خوب پس تمومه

نظر

• نوشته اصلی توسط ashaebani2002 نمایش پست ها
                            لطفا کمک کنید! نمیدونم جیل بریک کنم یا نه!!
                            با تشکر
                            دوست عزیز خدمت شما عارضم که اگه شما الان جیل کنی با همین که هست و مشکلی پیش نیاد دیگه احتیاج نیست که با نسخه 3 دوباره جیل کنی.
                            اگر هم باگی باشه که با 3 حل شه چون با نسخه خودشون جیل کردی مطمعنن احتیاج به ریستور نداری.
                            پس خیالت راحت

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone416 نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              من iphone 4 با firmwire 4.2.1 دارم.وقتی برنامه mobile log و recent call log رو نصب کردم،دیگه گوشی sms نمیتونست بفرسته و وقتی روی message کلیک میکردم بیرون می آمد.قبل از نصب این برنامه ها که از source اینجا گرفتم،همه چیز perfect بود.
                              برنامه رو از cydia حذف کردم.اما باعث شد iphone دیگه کار نکنه و الان بعد از restart شدن خودکار،روی مارک apple گیر کرده.
                              از مدیریت محترم تقاضا دارم اگر مشکل از این برنامه ها یود،نسبت یه رفع این مشکل چاره ای تدبیر کنن و از دوستان عزیز هم تقاضا دارم فعلا این برنامه ها رو نصب نکنند.(با عرض بوزش از مدیریت)
                              دوستان به نظر شما چه کنم؟آیا jail break جدید واسه windows اومده؟
                              من تازه واردم عزیزان،لطفا کمک کنید.
                              ممنون
                              خدمت شما عارضم که این دو برنامه مال 4.2.1 نیست و باید منتظر ورژن جدید باشی براشون.
                              الان شما باید ریستور کنی دستگاهتو و از صفحه اول همین تاپیک جیل برای ویندوز رو دانلود کنی و با خیال راحت جیل بریک کنی
                              و این بشه تجربه تا مطمعن نشدی برنامه اوکی هست نصب نکنی

نظر

• بسیار سباسگزارم از محبتت Arh_5464
                                میشه خواهش کنم لینکش رو بگید یا اینکه بگیدصفحه چنده؟ آخه من تازه واردم.ممنون میشم
                                ویرایش توسط iphone416 : https://i-phone.ir/forums/member/43247-iphone416 در ساعت 06-02-2011, 08:37 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X