اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 4 در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.7 Untethered

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منی که گوشی رو خریدم روش 4.2.1 بود برای جیلبریک الان باید shsh بگیرم؟
    ویرایش توسط armin_punisher6 : https://i-phone.ir/forums/member/27086-armin_punisher6 در ساعت 18-01-2011, 10:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
      شما دقیقا تو تاپیک آموزش جیلبریک 4.2.1 در آیفون 4 پست دادید .
      خوب چرا پست اول همین تاپیک و کلا بخش iPhone 4 - انجمن تخصصی آیفون رو یه نگاه نمیندازید تا متوجه بشید ؟!
      منی که گوشی رو خریدم روش 4.2.1 بود برای جیلبریک الان باید shsh بگیرم؟[/QUOTE]
      نمیتونید چون اپل دیگه Sign نمی کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط ipodkiller نمایش پست ها
        منی که گوشی رو خریدم روش 4.2.1 بود برای جیلبریک الان باید shsh بگیرم؟
        نمیتونید چون اپل دیگه Sign نمی کنه[/QUOTE]

ببخشید پس الان باید چی کار کنم؟یعنی نمیتونم گوشیمو جیلبریک کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
          نمیتونید چون اپل دیگه Sign نمی کنه
          ببخشید پس الان باید چی کار کنم؟یعنی نمیتونم گوشیمو جیلبریک کنم؟[/QUOTE]
          می تونید جیلبریک کنید اما به صورت tethered

نظر

• سلام

خوب شما ببینید اول پست میگین واسه مک بعد آخرای پست می بینی صحبت از تغییر ترمینال و چیزای دیگست خوب پست اپدیت کنین 27 28 صفحه که نمیشه ادم بگرده که شما لطف کنید هر تغییر تحولی که ایجاد میشه پست اولیه رت اصلاح کنید . الامن همین پست این قضیه ترمینال تو اصل پست عنوان نشد یک مرتبه بحث عوض شد ترمینال عنوان شد . ولی کلا دستون درد نکنه

نظر

• سلام
              من baseband گوشیم 3.10.01 آنلاک میشه یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad_ نمایش پست ها
                سلام
                من baseband گوشیم 3.10.01 آنلاک میشه یا نه؟
                چه گوشی ؟ چه فریموری ؟

Power of Creation
                www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                  چه گوشی ؟ چه فریموری ؟
                  iphone 4
                  4.1

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad_ نمایش پست ها
                    iphone 4
                    4.1
                    خیر فعلا امکانش نیست آنلاک کنید
                    شاید بعد از ریلیز 4.3 انلاک واسش ارائه بشه

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

• سلام
                      من با روشی که گفته بودید رفتم نشد
                      یعنی همه چی خوب پیش میرفت ولی اون آخرش رو عکس سیب گاز زده گیر میکرد
                      بعد تو پستا خوندم که اگه اول آپگربد کنی به 4.2.1 بعد این روشو بری میتونی جیل کنی
                      اینم بگه shsh واسه 4.1 و 4.2b3 و 4.2.1 رو داشتم
                      الان اون عکسه اومده که میگه باید به آیتونز وصل بشه ولی وصل میکنم میگه تو ریکاوریه آیفونت
                      وسطای ریستور به 4.2.1 هم یه ارور داد یادم نیست شماره خطاشو

نظر

• مشکل skype رو از راه زیر حل کنید :
                        اول به 4.2.1 برید و اکتیو کنید
                        دوم برنامه هایی که اورجینال هستند = مستقیما از آیتونز نصب دانلود شده اند رو نصب کنید (چه اونهایی که رایگان هستند چه پولی)
                        سوم برنامه ها رو یکبار اجرا کنید
                        چهارم جیل کنید
                        ... و میبینید که skype و هر برنامه ای که کرش می کرد، به راحتی اجرا میشوند

نظر

• سلام.من میخوام گوشیمو که ورژن 4.2.1 هست رو جیلبریک کنم.(آیفون 4) من این فریمور رو با هزار زحمت دانلود کردم اما فایلی با پسوند IPSw نداره همه فایلها یا dmg هستند یا dfu.پسوند فایل zip رو به ipsw هم تغییر دادم ولی بازم redsnow نشناختش.چی کار کنم؟

نظر

• فعلا برای رفع مشکلت فایلت را بوی wndows XP تغییر نام بده
                            ولی کلا برای اینکه دیگه به هاین مشکل بر نخوری بجای internet elxplorer از mozilla استفاده کن که فایل هاتو با پسوند مربوطه save کنه

نظر

• آقا نکنید این کار رو. با این روش گوشیتون اوسکول میشه.هی دم به دقه هنگ میکنه باس ری استارتش کنید. هیچ مزایایی هم نسبت به 4.1 نداره اصلا ارزش این همه دردسر رو نداشت.
                              من اینکارو کردم الان پشیمونم از دیروز تا حالا 10 15 بار ری استارت شده گوشیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط hecel85 نمایش پست ها
                                آقا نکنید این کار رو. با این روش گوشیتون اوسکول میشه.هی دم به دقه هنگ میکنه باس ری استارتش کنید. هیچ مزایایی هم نسبت به 4.1 نداره اصلا ارزش این همه دردسر رو نداشت.
                                من اینکارو کردم الان پشیمونم از دیروز تا حالا 10 15 بار ری استارت شده گوشیم.
                                ربطی به این نداره اگر تو ویندوز تنظیمات رو درست کرده باشن که فایل رو بتونن با rename فرمتش رو عوض کنن میشه و هیچ اشکالی پیش نمیاد

نظر

صبر کنید ..
                                X