اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 4 در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.7 Untethered

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان عزیز من گوشیمو که ورژنش 4.2.1 بود روjb کردم ولی وقتی میخوام از itunes برنامه بریزم eror میده ونمیریزه
    چیکار باید بکنم

ممنون

نظر

• app sync رو از سورس سایت نصب کردی ؟

نظر

• دوستان با سلام
        گوشی من آیفون 4 با فریمور 4.1 هستش و می خوام فریمور اونو ارتقا بدم !
        می خواستم بدونم که نرم افزار جیلبریک برای ویندوز اومده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghpaam نمایش پست ها
          دوستان با سلام
          گوشی من آیفون 4 با فریمور 4.1 هستش و می خوام فریمور اونو ارتقا بدم !
          می خواستم بدونم که نرم افزار جیلبریک برای ویندوز اومده ؟
          هنوز خیر ..
          جیلبریک tethered موجوده واسه ویندوز

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

• سلام ایفون که از صفر 4.2.1 هستشو چه جوری باید بدون shsh چگونه این روشو انجام بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kavosh70 نمایش پست ها
              سلام ایفون که از صفر 4.2.1 هستشو چه جوری باید بدون shsh چگونه این روشو انجام بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              با برنامه tinyumbrella خیلی راحت shsh را بگیر

نظر

• ما همه کارهایی که گفته بودن رو انجام دادیم اما در waiting to send jailbreak Monte files گیر می کنه!

مشکل از کجاست دوستان؟

نظر

• سلام به همه دوستان عزیز
                  من آیفون4 4.2.1 دارم یک ماهی میشه خریدم آنلاک فکتوری و فقط اکتیو شدس میخواستم بپرسم با این روش شما راحت میشه جیلبرک کنم یا بهتره صبرکنیم تا جیلبرک راحت تر و آسوده تری بیاد.

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط namaaloom نمایش پست ها
                    سلام به همه دوستان عزیز
                    من آیفون4 4.2.1 دارم یک ماهی میشه خریدم آنلاک فکتوری و فقط اکتیو شدس میخواستم بپرسم با این روش شما راحت میشه جیلبرک کنم یا بهتره صبرکنیم تا جیلبرک راحت تر و آسوده تری بیاد.

ممنون
                    شما نمیتونید از آخرین جلیبریک redsn0w منتشر شده برای MAC استفاده کنید، چون SHSH نسخه 4.2Beta رو ندارید و برای Untether کردن جیلبریک نیاز به اون دارید.
                    شما فعلا فقط می تونید از آخرین جلیبریک redsn0w منتشر شده برای Windows استفاده کنید که Tether هست. شما در ابتدا که فقط از Cydia برنامه نصب کردید، میتونید گوشی رو بدون نیاز به کامپیوتر روشن کنید و تنها Cydia غیر فعال می شه. بعد که نرم افزارهای قفل شکسته رو نصب کردید، دیگه بدون کامپیوتر روشن نمی شه. معمولاً همون اول که دارید از Cydia برنامه نصب می کنید نیاز به خاموش و روشن کردن دارید. خود من خیلی مشکلی با Tether بودن ندارم.
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread25258.html

نظر

• دوستان تو مرحله Installing Bundles روی آیفون و (waiting to send jailbreak Monte files) رو مک گیر می کنه!
                      مشکل از کجاست؟

نظر

• سلام میخواستم ببینم مشکل cydia حل شده یا نه؟؟

نظر

• سلام
                          دوستان من اگه الان iPhone نم رو به 4.2.1 tethered آپدیت بعدآ اگه خواستم به Untethered ارتقا بدم مشکلی که پیش نمیاد ؟
                          ممنون
                          ویرایش توسط 0ldsnake1 : https://i-phone.ir/forums/member/38454-0ldsnake1 در ساعت 17-01-2011, 02:30 PM

نظر

• بعد از خوندن همه پست ها به این نتیجه رسیدم! میخام ببینم درست هست یا خیر

من گوشی 4.2.1 خریدم و به روش "تیترد" جیل بریکش کردم . در سایدیای من خبری از نوشته سبز رنگ |ShSH| نیست . پس من در حال حاضر به هیچ روشی نمیتونم "آن تیترد" رو داشته باشم به این دلیل که SHSH لازم رو برای این کار ندارم.

درست میگم؟ پس باید صبر کنم تا یک راهی برای رفع این مشکل پیدا بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط diynix نمایش پست ها
                              بعد از خوندن همه پست ها به این نتیجه رسیدم! میخام ببینم درست هست یا خیر

من گوشی 4.2.1 خریدم و به روش "تیترد" جیل بریکش کردم . در سایدیای من خبری از نوشته سبز رنگ |shsh| نیست . پس من در حال حاضر به هیچ روشی نمیتونم "آن تیترد" رو داشته باشم به این دلیل که shsh لازم رو برای این کار ندارم.

درست میگم؟ پس باید صبر کنم تا یک راهی برای رفع این مشکل پیدا بشه؟
                              بله شما فعلا باید منتظر بمانید

نظر

• سلام ، من گوشیم الان توی ورژن ۴.۲.۱ هست و تا الان هیچ نوع جیل برکی رو روش امتحان نکردم و گوشیم هم iPhone 4 هست ، من که تا الان جیل نکردم و گوشیم روی ۴.۲.۱ هست باید چی کار کنم ، چون من که سیدیا ندارم که beta3 بخواد توش ذخیره شده باشه...

نظر

صبر کنید ..
                                X