اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 4 در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4 tethered

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
    کسی تا حالا تونسته آیفون 4 رو با همین روش تو 4.2.1 جلبریک کنه؟
    من با آخرین ورژن redsn0w بتا 6 جیل کردم ولی آیون Cydia سفید رنگه و وقتی روش کلیک میکنم میپره بیرون!
    راهش چیه؟
    یه بار دیگه جیلبریک کنید و فقط گزینه just boot tethered رو بزنید درست میشه

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

دوستان این جیلبرک بتا هست و فقط tethered هست .
      شما هر بار که بخواین iphoneتون رو روشن کنید باید وصلش کنید با این برنامه روشنش کنید .

منم با هزار امید آرزو IOS 4.2.1 رو دانلود کردم به امید این جیلبرک ولی جوان ناکام شدم .
      خلاصه با هزار بدبختی دوباره داون گرید کردم رو 4.1

نظر

اقا تو پست اول نوشته که اینو! دقت کنید اسپم بازی نشه خوب...

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        جیلبرک ios4.2.1 ارائه شد ولی متاسفانه tethered است یعنی بعد از هربار خاموش شدن آنرا باید به کامپیوتر متصل کنید

.
        .
        .
        .
        .

۶- در این حالت برای بوت شدن دستگاه , بعد از هر بار خاموش شدن بایست برنامه رو باز کنید و روی تیک just boot tethered right now رو بزنید که بوت شود

نظر

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
          یه بار دیگه جیلبریک کنید و فقط گزینه just boot tethered رو بزنید درست میشه
          امید جان دستت درد نکنه با اینکار حل شد ولی خوبیه این جلبریک اینه که دیگه سیدیا به ورژن جدید آپدیت شد و سرعتش فوق العاده رفته بالا

نظر

آیفون من 4 هستش وقتی با این redsn0w بتا 6 جلبریک کردم به قول دوستان untethered شد و نیازی به redsn0w بعد reboot آیفون 4 نیست ولی وقتی میخوای Cydia کار کنی بعد هر reboot آیفون باید redsn0w بوتش کنه تا cydia کار کنه خواستم بگم اگه دوستان خواستن استفاده کنند چون من تجربه کردم اینو

نظر

سلام به همگی
              من یه سوال دارم یکی یه جواب درست به من بده ممنون
              من گوشیم آیفون 4 4.0.1 از اول لاک خریدم modem firmware 01.59.00
              گوشیمم آنتن میده مشکلی ندارم ..میخوام آنلاکش کنم میشه یا نه؟

نظر

خبر خوب

DEV_TEAM تونسته version 4.2.1 رو untethered بکنه و به همین زودی پس از تست نهایی ریلیز میکنه.

منبع: http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=13121
                ویرایش توسط ccpj_uk : https://i-phone.ir/forums/member/16552-ccpj_uk در ساعت 08-12-2010, 02:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ssiamak نمایش پست ها
                  سلام به همگی
                  من یه سوال دارم یکی یه جواب درست به من بده ممنون
                  من گوشیم آیفون 4 4.0.1 از اول لاک خریدم modem firmware 01.59.00
                  گوشیمم آنتن میده مشکلی ندارم ..میخوام آنلاکش کنم میشه یا نه؟
                  اگه انتن دارید چرا مخواید انلاک کنید دیگه ؟
                  رو 4.0.1 میشه انلاک کرد اما اگه بری 4.1 و 4.2.1 دیگه نمیشه انلاک کرد!!

نظر

جیلبریک به صورت Untethered به زودی...

منبع خبر

Think different
                    Think Different has a lot of meanings for me

نظر

• سلام
                      دوستان كسى از انلاك 4.1 be 2.10 خبر ندارة؟ خواهشن

نظر

• 10000 جا اینو پرسیدین دوستان!! نه ! خبری نیست!

نظر

• نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
                          فرم ویر 4.2 نهایی فقط واسه اپل تی وی اومد.فرم ویر 4.2.1 برای آیفون و آیپد نهایی هست.4.2 بتا است.اپل تو سایتش بعضی جاها نوشته 4.2 که اشتباهه
                          با این اوصاف ،الان که گوشی رو به ایتونز کانکت میکنم دستور اپدیت به 4.2 رو میده و میگه که دانلود کنم،حالا این 4.2هست یا 4.2.1 ؟که واسه دانلود میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط arsal4n نمایش پست ها
                            با این اوصاف ،الان که گوشی رو به ایتونز کانکت میکنم دستور اپدیت به 4.2 رو میده و میگه که دانلود کنم،حالا این 4.2هست یا 4.2.1 ؟که واسه دانلود میاد
                            همون ورژن 4.2.1 هست دوست عزیز.

نظر

• با سلام به همه دوستان عزیز
                              از همه دوستان معذرت میخوام اگر سوالم رو اینجا مطرح میکنم
                              میخواستم بدونم با توجه به tethered بودن جیلبریکی که آمده آیا ارزش داره که گوشی رو جیل بریک کنم یا نه ؟
                              انصافا آیفون با آن همه برنامه ایی که بی اندازه جذابی که داره وقتی جیل بریک نشده باشه مثل یه شیر تو فقس میمونه
                              خواهش میکنم با تجربه ای که همه شما دوستان دارین نظرتون رو بدین که ارزش داره که گوشی رو جیل بریک کنم یا نه ؟
                              از همه ممنونم

نظر

• نوشته اصلی توسط nokian95 نمایش پست ها
                                با سلام به همه دوستان عزیز
                                از همه دوستان معذرت میخوام اگر سوالم رو اینجا مطرح میکنم
                                میخواستم بدونم با توجه به tethered بودن جیلبریکی که آمده آیا ارزش داره که گوشی رو جیل بریک کنم یا نه ؟
                                انصافا آیفون با آن همه برنامه ایی که بی اندازه جذابی که داره وقتی جیل بریک نشده باشه مثل یه شیر تو فقس میمونه
                                خواهش میکنم با تجربه ای که همه شما دوستان دارین نظرتون رو بدین که ارزش داره که گوشی رو جیل بریک کنم یا نه ؟
                                از همه ممنونم
                                واقعا با جیلبرک نکردن گوشی ایفون خیلی از امکاناتش رو نمیشه استفاده کرد
                                ولی چون این جیلبرک که برای 4.2.1 فعلا امده بصورت tethered هست پس اگه گوش خاموش بشه یا نیازی به ریستارت داشته باشه و دسترسی به کامپیوتر نداشته باشی خیلی حال گیری میشه
                                به نظر من چند روز صبر کنی تا جیلبرک کامل بیاد خیلی بهتره
                                ویرایش توسط iAmir Reza : https://i-phone.ir/forums/member/15597-iamir-reza در ساعت 16-12-2010, 04:16 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X