اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iPhone 4 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام بنده گوشیم 4.3.5 بود قبلا تترد جیل کردم الان خاموش شده بعد میخوام برم رو 5.1.1 که دوباره جیل کنم ولی آیتونزم هنگ کرده وقتی وصل میکنم گوشی هم رو سیب گیر کرده

نظر

• نوشته اصلی توسط xengil نمایش پست ها
      سلام بنده گوشیم 4.3.5 بود قبلا تترد جیل کردم الان خاموش شده بعد میخوام برم رو 5.1.1 که دوباره جیل کنم ولی آیتونزم هنگ کرده وقتی وصل میکنم گوشی هم رو سیب گیر کرده
      ایتونز ورژن جدید رو نصب کنید گوشی رو dfu یا ریکاوری ببرید و ریستور کنید
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
        ایتونز ورژن جدید رو نصب کنید گوشی رو dfu یا ریکاوری ببرید و ریستور کنید
        من بردم dfu بعد گفت به عنوان ریکاوری رفته ولی شیفت کار نمیکنه اگه restore بزنم آنلاین میکنه؟

من 5.1.1 رو دانلود کردم

نظر

• نوشته اصلی توسط xengil نمایش پست ها
          من بردم dfu بعد گفت به عنوان ریکاوری رفته ولی شیفت کار نمیکنه اگه restore بزنم آنلاین میکنه؟

من 5.1.1 رو دانلود کردم
          شيفت رو بايد نگه داريد و بعد ريستور رو بزنيد بعد فريمور مورد نظرتون رو انتخاب كنيد

اگه كمكى كردم تشكر فراموش نشه!

نظر

• دوستان من نمی تونم ریستور کنم، ارر 14 می گیرم آخرش. با پرت های usb مختلف هم امتحان کردم، آخر ریستور ارر میده. از 5.0.1 به 5.1.1 9B206 ریستور میکنم
            حل شدم مشکلم. با 5.1.1 9B208 بدون مشکل ریستور کردم
            ویرایش توسط reza_e13 : https://i-phone.ir/forums/member/140-reza_e13 در ساعت 22-06-2012, 08:25 AM

نظر

• دوستان من قبلا ایفونم 4.3.3 بود جیلبریک کرده بودم فک کنم باredsn0w وبا iphone pc suite روش براحتی برنامه می ر یختم حالا اپدیتش کردم به 5.1.1 میخوام بدونم که اگه با این absinthe جیل کنم میتونم مثل قبل با همون net dragon iphone pc suite روش برنامه بریزم مشکلی پیش نمیاد با ایتونز که نمیشه اون اپل ایدی میخواد .خواهشا راهنمایی کنید

نظر

• اپل آيدي رو موقعي ميخو.اد كه بخواين برنامه اورجينال دانلود كنيد .ارتباطي نداره دوست عزيز.

بهتره با همون آيتونز كار كنيد .

اما به هر حال اگه خواستين اون كار رو انجام بديد هم پاسخ مثبته و شدنيه. هم ميتونيد با pc suite برنامه بريزيد و هم با آيفون باكس.

نظر

• سلام دوستان ،
                  من آیفون۴ ورزن ۴.۰۰ دارم لاک بوده ،آنلاک و جیل کردم، الآن می خوام با این روش ببرم ورزن ۵ لاک بودن گوشیم به مشکل بر نمی خوره؟

نظر

• ماله من چرا کرش میکنه؟
                    گوشی باید dfu بره یا همینطوری هم میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                      ماله من چرا کرش میکنه؟
                      گوشی باید dfu بره یا همینطوری هم میشه؟
                      شما آخرین ورژن 2.0.4 را نصب کن.
                      به dfu نیازی نیست.

نظر

• نوشته اصلی توسط navidmac نمایش پست ها
                        شما آخرین ورژن 2.0.4 را نصب کن.
                        به dfu نیازی نیست.
                        نه مشکل از این بود یکم دیر جیلبریک میشه باید صبر میکردم ///:d

نظر

• دوستان گوشی من بعد از این که جیلبریک شد دیگه تنظیمات (setting) و آیکون های اصلی گوشیم نمیاد
                          لطفا کمک کنید
                          ممنون
                          ویرایش توسط info260 : https://i-phone.ir/forums/member/80832-info260 در ساعت 28-06-2012, 10:19 AM

نظر

• لطفا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط info260 نمایش پست ها
                              دوستان گوشی من بعد از این که جیلبریک شد دیگه تنظیمات (setting) و آیکون های اصلی گوشیم نمیاد
                              لطفا کمک کنید
                              ممنون
                              شما دكمه home+power رو ده ثانيه بگير

نظر

• سلام دوستان. برا من تو مرحله sending initial گیر میکنه وادامه مراحل نمیره..برا کسی پیش اومده؟

نظر

صبر کنید ..
                                X