اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iPhone 4 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اخه تو پست هاي قبلي بچه ها ميگفتن مصرف باطريش زياد شده
    فكر كردم به خاطرجيلبريك با absinthe باشه
    واسه همين پرسيدم
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
      اخه تو پست هاي قبلي بچه ها ميگفتن مصرف باطريش زياد شده
      فكر كردم به خاطرجيلبريك با absinthe باشه
      واسه همين پرسيدم
      ممنون
      از نظر جیلبریک دو برنامه فرقی با هم ندارن . فقط absinthe راحت تره . همین .

نظر

• آیا iphone 4 لاک رو هم میشه به این ورژن اورد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arimani نمایش پست ها
          آیا iphone 4 لاک رو هم میشه به این ورژن اورد؟
          بله میشه به ورژن 5.1.1 برد ولی با فریمور کاستوم .

نظر

• ميشه ورژن ٦ رو با كاستوم ساخت در حال حاضر .من فقط ميخوام بيس باندم اپديت نشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ..:alireza:.. نمایش پست ها
              بله میشه به ورژن 5.1.1 برد ولی با فریمور کاستوم .
              تو سایت آموزشش هست؟

نظر

• سلام من ios ها رو از Download iOS Firmware این سایت می گیرم الان واسه 5.1.1 دو تا داره کدومو باید بگیرم که بعد اینطوری جیل کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط xengil نمایش پست ها
                  سلام من ios ها رو از download ios firmware این سایت می گیرم الان واسه 5.1.1 دو تا داره کدومو باید بگیرم که بعد اینطوری جیل کنم؟
                  هم 5.1.1 (9b206) و هم 5.1.1 (9b208) جیلبریک میشن . شما 9b208 رو دانلود کن .

نظر

• سلام دوستان :
                    روی 5.1.1 تست کردم اوکی شد.مرسی

نظر

• من 5.0.1 دارم رو گوشیم میشه مستفیم جیلبریک کرد به 5.1.1 یا باید اول ریستور کرد اگه ریستور نیازه به 5.1.1 ریستور کنم یا به 5.0.1 کدومشون خواهشا راهنمایی کنید
                      ویرایش توسط wael : https://i-phone.ir/forums/member/55474-wael در ساعت 17-06-2012, 03:07 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط wael نمایش پست ها
                        من 5.0.1 دارم رو گوشیم میشه مستفیم جیلبریک کرد به 5.1.1 یا باید اول ریستور کرد اگه ریستور نیازه به 5.1.1 ریستور کنم یا به 5.0.1 کدومشون خواهشا راهنمایی کنید
                        دوست خوبم
                        شما باید اول ریستور کنید به ۵.۱.۱ و بعد اقدام به جیلبریک کنید!

نظر

• man in kararo kardam ba hamon narma afzari ke gofte shode
                          vali vasate kar windows error mide ke in barname dg kar nemikone va azash miad birono nesfe mimone
                          alan nemidonam vase chi injoori mishe va mitarsam nakone be iphone asib resonde bashe
                          jaleb injast ke bazi az smsam vaseye khodeshon delete shodan
                          chikar mishe kar

نظر

• نوشته اصلی توسط sadra_civil نمایش پست ها
                            man in kararo kardam ba hamon narma afzari ke gofte shode
                            vali vasate kar windows error mide ke in barname dg kar nemikone va azash miad birono nesfe mimone
                            alan nemidonam vase chi injoori mishe va mitarsam nakone be iphone asib resonde bashe
                            jaleb injast ke bazi az smsam vaseye khodeshon delete shodan
                            chikar mishe kar
                            لطفا به قوانین احترام بزارید و پارسی تایپ کنید . ممنون .

نظر

• وقتی برنامه رو اجرا میکنم دکمه جیلبریک فعال نمیشه واسم! چیکار باید بکنم؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadakjan نمایش پست ها
                                وقتی برنامه رو اجرا میکنم دکمه جیلبریک فعال نمیشه واسم! چیکار باید بکنم؟!
                                شما ديوايستون رو به كامپيوتر وصل مي كنيد ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X