اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iPhone 4 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام. ممنون جیلبریگ با موفقیت انجام شد ولی وقتی می خوام ار اپل استور دانلود کنم ارور می ده. می شه راهنماییم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط fatemeh haghi نمایش پست ها
      سلام. ممنون جیلبریگ با موفقیت انجام شد ولی وقتی می خوام ار اپل استور دانلود کنم ارور می ده. می شه راهنماییم کنید
      در تاپیک زیر سوالتون رو مطرح کنید
      اینجا مربوط به جیلبریک هست
      http://www.i-phone.ir/forums/thread2...tml#post691217

نظر

• سلام دوستان
        من یه 4 دارم 4.3.5 هستش و فرمورش 04.10.01 که جیلبرک تترد شده,چطور میتونم جیلبرکشو آنتترد کنم؟:d

نظر

• نوشته اصلی توسط hmblackstar نمایش پست ها
          سلام دوستان
          من یه 4 دارم 4.3.5 هستش و فرمورش 04.10.01 که جیلبرک تترد شده,چطور میتونم جیلبرکشو آنتترد کنم؟:d
          شما باید به ۵.۱.۱ ریستور کنید ولی اول باید با s0w breazer کاستوم بسازید تا بیس بندتون اپدیت نشه

Sent from my iPad using Tapatalk
          Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• دوستان من یه آیفون 4 دارم می خوام اول به ios.5.1.1 آپدیت کنم و بعدش جیلبریک!

سوالم اینه که برا اینکه برنامه ها کانتکت ها و مسیج ها و... پاک نشن باید دقیقا چیکار بکنم؟؟؟ تا بعدش بشه آپدیت و ریستور کرد!

نظر

• نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
              دوستان من یه آیفون 4 دارم می خوام اول به ios.5.1.1 آپدیت کنم و بعدش جیلبریک!

سوالم اینه که برا اینکه برنامه ها کانتکت ها و مسیج ها و... پاک نشن باید دقیقا چیکار بکنم؟؟؟ تا بعدش بشه آپدیت و ریستور کرد!
              باید بکاپ بگیرید .

نظر

• خیلی سپاسگزارم تنها چطوری بکاپ بگیرم و چطور بکاپ رو برگردونم رو گوشی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
                  خیلی سپاسگزارم تنها چطوری بکاپ بگیرم و چطور بکاپ رو برگردونم رو گوشی؟
                  توی ایتونز روی اسم گوشی راست کلیک کنید و back up رو بزنید بعد از ریستور هم راست کلیک کنید روی اسم گوشی restore from backup رو بزنید و اخرین back up رو انتخاب کنید

Sent from my iPad using Tapatalk
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• error mide mige could not stroke lock downd

نظر

• نوشته اصلی توسط mamadshah نمایش پست ها
                      error mide mige could not stroke lock downd
                      لطفا فقط فارسي تايپ كنيد و به قوانين احترام بگذاريد...

نظر

• سلام اقا من 4 لاک دارم خودم کاستوم ساختم سیم فعال نمیشه تا ایفون اکتیو بشه

نظر

• ببخشید من یه مشکل گنده پیدا کردم الان من ایفونم رو به 5.1.1 اپدیت کردم قبلش بک اپ هم گرفتم بعد جیل بریک کردم سیدیا نصب شد وقتی سیدیا داشت لود میشد دستم خورد و خارج شد ازش حالا تمام برنامه های اصلی ایقونم مثل ستینگ مسیج ایمیل و....غیب شدن میخوام ریستور کنم میگه باید اپدیت کنی اما من اپدیت کردم و 5.1.1 هست ایفونم تروخدا کمک کنین چکار کنم؟فوری نیاز دارم به ایفونم

نظر

• ترخدا کمک کنین ریستور هم کردم الان اما تغییری نکرد ستینگ مسیج اپ استور هیچی نمیاد

نظر

• دوستان من میخوام ورژن 5.1.1 رو جیلبریک کنم
                              با این آبستین جیلبریک کنم بهتر هستش یا رداسنو؟

اين لينك دانلود تو اولين تاپيك اخرين ورژن هستش؟

اين 5.1.1 ( 9b208) رو از كجا دانلود كنم ؟ تو تاپيك فريمور ها 206 هستش
                              ویرایش توسط King PDA : https://i-phone.ir/forums/member/3727-king-pda در ساعت 12-06-2012, 10:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها

دوستان من میخوام ورژن 5.1.1 رو جیلبریک کنم
                                با این آبستین جیلبریک کنم بهتر هستش یا رداسنو؟

اين لينك دانلود تو اولين تاپيك اخرين ورژن هستش؟

اين 5.1.1 ( 9b208) رو از كجا دانلود كنم ؟ تو تاپيك فريمور ها 206 هستش

به نظر من absinthe بهتره . چون فقط با یک کلیک انجام میشه .
                                بله لینک دانلود اخرین ورژن absinthe هستش .
                                لینک دانلود :
                                http://appldnld.apple.com/iOS5.1.1/0...8_Restore.ipsw

نظر

صبر کنید ..
                                X