اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iPhone 4 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هیچکی لینک این فایل ریستور 208 رو برای آیفون 4 نداره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط artin131 نمایش پست ها
      هیچکی لینک این فایل ریستور 208 رو برای آیفون 4 نداره ؟
      http://appldnld.apple.com/iOS5.1.1/0...8_Restore.ipsw

نظر

• نوشته اصلی توسط steve jobs نمایش پست ها
        دوستان من آیفون لاک خودم رو از ۴.۳.۳ به ۵.۱.۱ بردم و الان نمیتونم جیلبریک کنم.
        میگه اول باید اکتیو بشه و بعد از اون جیلبریک بشه.چطور باید اکتیو کنم؟؟
        حتما سیم اکتیو میخواد یا راه دیگه ای هم هست؟؟
        دوستان یه راهنمایی میکنید؟؟

نظر

• دوست عزيز اول اينكه خداكنه شما تا به حال كه گفتيد به 5.1.1 رفتيد از فريمور كاستوم 5.1.1 استفاده كرده باشيد چون اگه غير از اين باشه بيس باندتون به 4.12.01 تغيير كرده و ديگه حالا حالا ها آنتن به هيچ روشي نخواهيد داشت (بجز آنلاك فكتوري) ولي اگر كاستوم باشه كه انشاالله هست مشكلي نيست حالا شما بايد از sn0wbreez v.2.9.4 و يا sn0w breez2.9.5 كه جديد تره استفاده كنيد و اول در قسمت general اين نرم افزار تيك اكتيو را گزاشته و بعد از تائيد آن كاستوم آن را بسازيد و در انتها گوشي خود را به dfu برده و با آيتونز ريستور كنيد و بعد از اين مراحل شما يك گوشي اكتيو شده و جيلبرك شده خواهييد داشت كه بعد از آن مراحل آنلاك را از سيديا انجام بايد بدهيد .

نظر

• نوشته اصلی توسط opcoir نمایش پست ها
            من هم همین مشکل رو دارم و نتونستم جیل برک کنم گوشی رو
            نوشته اصلی توسط ali118 نمایش پست ها
            اقایون برای من موقع جیل برک ارورclose the program میده
            دوستانی که با این مشکل مواجه شدند این روش را هم امتحان کنند:
            ابتدا روى فایل اجرایی برنامه کلیک راست کنید و گزينه Run as Administrator رو بزنيد و یکبار دیگر امتحان کنید
            اگر نتيجه نگرفتيد روى برنامه کلیک راست كنيد :
            Properties / Compability / Run this progran in compatibilty mode for
            را تیک بزنید و گزينه Windows XP SP3 یا Windows XP SP2 را بزنيد و یکبار دیگر امتحان کنید.
            فاير وال و آنتى ويروس را حتما غير فعال كنيد

نظر

• دوستان بدون مشکل به 5.1.1 آپدیت کنم ؟ مشکلی برای جیلبرک کردن نیست ؟
              ...............

نظر

• نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                دوستان بدون مشکل به 5.1.1 آپدیت کنم ؟ مشکلی برای جیلبرک کردن نیست ؟
                ...............
                اگر جیلبریک هستید از طریق خود دستگاه اپدیت نکنید چون مشکل ایجاد میشه .
                فریمور مناسب رو از انجمن دانلود کنید و به صورت دستی ریستور کنید .

نظر

• با موفقیت بدون هیچ مشکلی ریستور و جیلبریک شد

نظر

• نوشته اصلی توسط hpourtalari نمایش پست ها
                    دوست عزيز اول اينكه خداكنه شما تا به حال كه گفتيد به 5.1.1 رفتيد از فريمور كاستوم 5.1.1 استفاده كرده باشيد چون اگه غير از اين باشه بيس باندتون به 4.12.01 تغيير كرده و ديگه حالا حالا ها آنتن به هيچ روشي نخواهيد داشت (بجز آنلاك فكتوري) ولي اگر كاستوم باشه كه انشاالله هست مشكلي نيست حالا شما بايد از sn0wbreez v.2.9.4 و يا sn0w breez2.9.5 كه جديد تره استفاده كنيد و اول در قسمت general اين نرم افزار تيك اكتيو را گزاشته و بعد از تائيد آن كاستوم آن را بسازيد و در انتها گوشي خود را به dfu برده و با آيتونز ريستور كنيد و بعد از اين مراحل شما يك گوشي اكتيو شده و جيلبرك شده خواهييد داشت كه بعد از آن مراحل آنلاك را از سيديا انجام بايد بدهيد .
                    ممنون ار توضیحات کامل شما دوست عزیز
                    متاسفانه از فریمور اصلی استفاده کردم.از طریق گوی سیم هم آنلاک نمیشه؟

نظر

• سلام

در مرحله آخر با این پیغام روبرو میشم.

میتونید راهنمائی کنید؟
                      ممنون

ویرایش: با دوباره ریستور کردن مشکل حل شد.
                      ویرایش:
                      -پیشنهاد میکنم بعد از بکاپ گرفتن و قبل از ریستور کردن حتما گوشی رو از طریق Settings > General > Reset > Erase All Content and Settings ریست کنید.
                      ویرایش توسط RAMO : https://i-phone.ir/forums/member/49359-ramo در ساعت 29-05-2012, 06:28 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ramo نمایش پست ها
                        سلام

در مرحله آخر با این پیغام روبرو میشم.

میتونید راهنمائی کنید؟
                        ممنون
                        سوال من از شما اينه كه بعد از ريستور بك آپتون رو برگردونديد و سپس جيلبريك كرديد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                          سوال من از شما اينه كه بعد از ريستور بك آپتون رو برگردونديد و سپس جيلبريك كرديد؟
                          با دوباره ریستور کردن مشکل حل شد.

-پیشنهاد میکنم بعد از بکاپ گرفتن و قبل از ریستور کردن به 5.1.1 حتما گوشی رو از طریق Settings > General > Reset > Erase All Content and Settings ریست کنید.

بعد از جیلبرک کردن میتونید اطلاعات گوشیتون رو که بکاپ گرفته بودین ریستور کنید.

نظر

• سلام بجه ها
                            ایفون 4 رو اپدیت کردم کادر تشخیص چهره اش نمیاد
                            از سایدیا فقط سلست نصب کردم!!
                            ولی 4 اس مشکلی نداره!!!
                            اشکال کجاست؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Steve Jobs نمایش پست ها
                              ممنون ار توضیحات کامل شما دوست عزیز
                              متاسفانه از فریمور اصلی استفاده کردم.از طریق گوی سیم هم آنلاک نمیشه؟
                              اگر گوشیتون آیفون 4 هست هیچ روش و راهی بجز آنلاک فکتوری ندارید .ولی اگر 4s هست گوی براش موجوده .
                              ویرایش توسط hpourtalari : https://i-phone.ir/forums/member/26115-hpourtalari در ساعت 29-05-2012, 06:57 PM

نظر

• iphone4 ios5.1.1
                                من قبلابارداسنوجلبریک کرده بودم بصورت تترد وبعدش هم Rocky Racoon5.1.1
                                روازسیدیاداونلودکردم تاجلبریکم تبدیل به آنتتردبشه وهمینطورم شد
                                امروزاومدم رستورکردم وباAbsintheورژون جدیدجلبریک آنتتردکردم
                                بعدش که واردسیدیاشدم دیدم برنامه Rocky Racoonجزوبرنامه های اینستال شدست
                                درحالیکه بعدازجلبریک آنتتردمن این برنامه روداونلودنکردم
                                مال همه این مدلیه؟
                                اگرازسیدیاdeleteکنم مشکلی پیش میاد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X