اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iPhone 4 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط zadis نمایش پست ها
    من یه مشکل دارم safari download manenger نصب کردم حالا سافاری اجرا نمیشه و میپره بیرون ؟؟؟چیکار کنم
    این برنامه با ios 5 سازگاری نداره پاش کن درست میشه
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• دوستان اینجا یه مشکلی هست گوشی لاک باشه نمیشه باید اکتیو شه تا با این جیلبرک کنید

نظر

• سلام من آیفون 4 دارم ورژن 5.1.1 که آنتتر جیلبریک شده با absinthe می خوام ریستورش کنم تو همین ورژن.اپل با نسخه جدید 5.1.1 که برای آیفون 4 gsm داده جلوی ریستور به نسخه قبلی این ورژن رو بسته و اگر بسته آیا نسخه جدید با absinthe جیلبریک میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط massoodfjs نمایش پست ها
          سلام من آیفون 4 دارم ورژن 5.1.1 که آنتتر جیلبریک شده با absinthe می خوام ریستورش کنم تو همین ورژن.اپل با نسخه جدید 5.1.1 که برای آیفون 4 gsm داده جلوی ریستور به نسخه قبلی این ورژن رو بسته و اگر بسته آیا نسخه جدید با absinthe جیلبریک میشه؟
          برای من که راه نداد.میتونی تتردجلبریک کنی (بارداسنو) بعدش هم
          Rocky Racoon5.1.1روازسیدیاداونلودکنی تا
          تتردت بشه آنتترد.
          من خودم اینکاروکردم وهیچ مشکلی ندارم.
          iphone4 ios5.1.1 فریم ور206
          این فریم ورهم توی همین سایت موجوده.

نظر

• نوشته اصلی توسط iCut.ir نمایش پست ها
            از اونجایی که ندیدم کسی جواب مطمئنی در مورد فریمور های جدید آیفون 4 بده من هردو ورژن رو یعنی (ios 5.1.1 (9B206 و (ios 5.1.1 (9B208 دانلود کردم.
            اول رفتم به ورژن (ios 5.1.1 (9B208 بدون هیچ مشکلی آپدیت شد ولی موقعی که خواستم جیلبریک کنم با absinthe-win-2.0.1 برنامه پیغام سازگار نبودن جیلبریک رو با این ورژن iOS داد و جیلبریک نشد

دوباره با آیتونز گوشی رو به ورژن (ios 5.1.1 (9B206 ریستور کردم و اینبار هم گوشی بدون هیچ مشکل و کار اضافی براحتی ریستور شد (پس نیاز به کاستوم فریمور و این حرفها هم نیست).بعد از ریستور اینبار براحتی گوشی توسط absinthe-win-2.0.1 شناسایی شد و جیلبریک شد

نوشته اصلی توسط massoodfjs نمایش پست ها
            سلام من آیفون 4 دارم ورژن 5.1.1 که آنتتر جیلبریک شده با absinthe می خوام ریستورش کنم تو همین ورژن.اپل با نسخه جدید 5.1.1 که برای آیفون 4 gsm داده جلوی ریستور به نسخه قبلی این ورژن رو بسته و اگر بسته آیا نسخه جدید با absinthe جیلبریک میشه؟
            شما می تونید از مسیر icut.ir برید ایشون تونستن جیلبرک کنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط massoodfjs نمایش پست ها
              تا دیشب که نبسته بود و من تونستم به همون 5.1.1 قبلی ریستور کنم . فکر کنم هنوز بسته نشده .
              خیر . ورژن جدید 5.1.1 با absinthe جیلبریک نمیشه .

نظر

• Sorry The Atteched Device is not Supported ¨چی کارکنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mrsedaqatyar نمایش پست ها
                  Sorry The Atteched Device is not Supported ¨چی کارکنم ؟
                  برو تو مسیر زیر ببین کد ورژنت چنده؟
                  setting>general>about>version
                  اگه 208 باشی نمیتونی جیلبریک کنی.

نظر

• نوشته اصلی توسط icut.ir نمایش پست ها
                    از اونجایی که ندیدم کسی جواب مطمئنی در مورد فریمور های جدید آیفون 4 بده من هردو ورژن رو یعنی (ios 5.1.1 (9b206 و (ios 5.1.1 (9b208 دانلود کردم.
                    اول رفتم به ورژن (ios 5.1.1 (9b208 بدون هیچ مشکلی آپدیت شد ولی موقعی که خواستم جیلبریک کنم با absinthe-win-2.0.1 برنامه پیغام سازگار نبودن جیلبریک رو با این ورژن ios داد و جیلبریک نشد

دوباره با آیتونز گوشی رو به ورژن (ios 5.1.1 (9b206 ریستور کردم و اینبار هم گوشی بدون هیچ مشکل و کار اضافی براحتی ریستور شد (پس نیاز به کاستوم فریمور و این حرفها هم نیست).بعد از ریستور اینبار براحتی گوشی توسط absinthe-win-2.0.1 شناسایی شد و جیلبریک شد
                    دوست عزیز یه سوال
                    اگه در آیفون4 از طریق گوشی آپدیت کنیم آیا ورژنی که روش نصب میشه 206 هستش یا 208؟

نظر

• نوشته اصلی توسط javadhashemi نمایش پست ها
                      دوست عزیز یه سوال
                      اگه در آیفون4 از طریق گوشی آپدیت کنیم آیا ورژنی که روش نصب میشه 206 هستش یا 208؟
                      جدید ترین ورژن ۲۰۸

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• پس بهتره از طریق دستی با ایتونز آپدیتش کنیم درسته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط javadhashemi نمایش پست ها
                          پس بهتره از طریق دستی با ایتونز آپدیتش کنیم درسته؟
                          سریعتر عزیز تا بسته نشده..

نظر

• ورژن 2.0.2 Absinthe هم ریلیز شده دوستان عزیز

Absinthe v2.0.2 (Win)

Absinthe v2.0.2 (Mac)

Absinthe v2.0.2 (Linux)
                            ویرایش توسط zebech : https://i-phone.ir/forums/member/67275-zebech در ساعت 27-05-2012, 03:26 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط zebech نمایش پست ها
                              ورژن 2.0.2 Absinthe هم ریلیز شده دوستان عزیز

با تشکر از شما ، این ورژن برای جیلبریک کردن ورژن جدیدیه که اپل برای iPhone 4 GSM داده بود که جیلبریک نمیشد.
                              Windows
                              Mac
                              Linux

نظر

• باسلام من ميخوام باهمين جيل كنم اين إرور رو ميده ميشه لطفاراهنمايي كنيد؟
                                the attached device has backup password set.you need to disable the backup password in iTunes befor you can cuntinue.
                                Start iTunes, remove the backup password and start this program agin.
                                چيكاربايد كرد

نظر

صبر کنید ..
                                X