اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتترد iPhone 4 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط shamsir نمایش پست ها
    سلام داشتم ریستور میکردم بعد ازاکسترکت همینکه وریفای شروع شد ارور 21 داد بعد از اون هرکار میکنم(انتی ویروس غیر فعال کردم با چیز پی ان امتحان کردم و ...)گوشی روی حالت ریکاوری و علامت کابل و ایتونز مونده و دباره ارور 21 تکرار میشه ،لطف کنید راهنمائی بفرمائید/.مرسی
    فایر وال رو خاموش بفرمایید
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط i-mad نمایش پست ها
      فایر وال رو خاموش بفرمایید
      مرسی از توجهت به خدا خاموش کردم(از کلیک راست روی انتی ویروسم)اگه از راه خاص دیگه باید، بفرمائید

نظر

• از دوستان کسی تونسته آیفون دلیوری رو نصب بکنه ؟
        من هر چی میخام تو سیدیا نصب بکنم گیر میده appsync 4 رو نصب بکنه کسی میدونه چشه ؟

نظر

• سلام
          کسانی که در گوشی شون تقویم فارسی دارند (شمسی) با sms و call recents مشکل برمیخورند و از برنامه بیرون میپره
          کسی تا حالا این موضوع رو تجربه کرده ؟

نظر

• کسانی که گوشی لاک دارند و با روش سم انلاک کردند، یه راهی برای بازگشت برای خودشون بذارن

نظر

• از اونجایی که ندیدم کسی جواب مطمئنی در مورد فریمور های جدید آیفون 4 بده من هردو ورژن رو یعنی (ios 5.1.1 (9B206 و (ios 5.1.1 (9B208 دانلود کردم.
              اول رفتم به ورژن (ios 5.1.1 (9B208 بدون هیچ مشکلی آپدیت شد ولی موقعی که خواستم جیلبریک کنم با absinthe-win-2.0.1 برنامه پیغام سازگار نبودن جیلبریک رو با این ورژن iOS داد و جیلبریک نشد

دوباره با آیتونز گوشی رو به ورژن (ios 5.1.1 (9B206 ریستور کردم و اینبار هم گوشی بدون هیچ مشکل و کار اضافی براحتی ریستور شد (پس نیاز به کاستوم فریمور و این حرفها هم نیست).بعد از ریستور اینبار براحتی گوشی توسط absinthe-win-2.0.1 شناسایی شد و جیلبریک شد

بروز رسانی :
              با توجه به امدن ورژن جدید absinthe-win-2.0.2 شما می تونید براحتی (ios 5.1.1 (9B208 رو هم جیلبریک کنید.
              در نتیجه بهترین انتخاب در حال حاضر ابتدا آپدیت به ورژن (ios 5.1.1 (9B208 و سپس جیلبریک توسط absinthe-win-2.0.2 می باشد
              موفق باشید
              ویرایش توسط iCut.ir : https://i-phone.ir/forums/member/90329-icut-ir در ساعت 27-05-2012, 05:40 PM دلیل: بروز رسانی

نظر

• نوشته اصلی توسط Aryaei نمایش پست ها
                از دوستان کسی تونسته آیفون دلیوری رو نصب بکنه ؟
                من هر چی میخام تو سیدیا نصب بکنم گیر میده appsync 4 رو نصب بکنه کسی میدونه چشه ؟
                من نصب کردم مشکلی نداشت.
                شما اونی که مخصوص ios 5+ هست رو باید نصب کنید.
                که روی سورس زیر موجوده:
                Cydia.mobile4persian.net
                … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• app synce os 5 or +50

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                    من نصب کردم مشکلی نداشت.
                    شما اونی که مخصوص ios 5+ هست رو باید نصب کنید.
                    که روی سورس زیر موجوده:
                    Cydia.mobile4persian.net
                    من ۵ رو نصب کردم ولی وقتی میخام دلیوری یا هر برنامه ی دیگه رو نصب کنم یکی از آیتمهایی که میگه باید نصب کنی appsync 4 هستش و بعد از اون هم تازه نصب نمیشه
                    نمیدونم ایراد کار کجاس

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ye soal bache ha man avalin bare ke in karo mikham bokonam , bayad avval ios 5.1 ro dl konam bad in karo anjam bedam ?

نظر

• سلام دوستان مال من الان می خوام ایفونم رو جل کنم نمیشه
                        قبلش ipad 2 رو جل کردم جواب داد الان این ارور رو میده همین الان ipad 2 جل شد دیگه هیچی جل نمیشه همین ارور رو میده
                        تازه هم ویندوز عوض کردم و نه انتی ویروس دارم نه چیزی
                        ویرایش توسط kako_saeid : https://i-phone.ir/forums/member/14863-kako_saeid در ساعت 27-05-2012, 03:25 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط kako_saeid نمایش پست ها
                          سلام دوستان مال من الان می خوام ایفونم رو جل کنم نمیشه
                          قبلش ipad 2 رو جل کردم جواب داد الان این ارور رو میده همین الان ipad 2 جل شد دیگه هیچی جل نمیشه همین ارور رو میده
                          تازه هم ویندوز عوض کردم و نه انتی ویروس دارم نه چیزی
                          مشکل منم عین مشکل شماست وios5.1.1قدیمی۲۰۶هم روش سواره ولی
                          موقع جلبریک توقف میکنه وآخرش هم یه پیام میادمبنی براینکه این پروژه
                          بایدبسته بشه .چندبارم امتحان کردم نشدکه نشد آخرش هم مجبورشدم
                          تتردش کنم.

نظر

• سلام. من آیفونم رو با آموزشی که گفته شده بود جیل کردم . و برنامه sydia اضافه شده . حالا باید باهاش چیکار کنم تا بتونم بازی و برنامه کرک شده نصب کنم . من تازه واردم خواهش میکنم یه راهنمایی کامل بکنید . مر30 از همه

نظر

• نوشته اصلی توسط zadis نمایش پست ها
                              سلام. من آیفونم رو با آموزشی که گفته شده بود جیل کردم . و برنامه sydia اضافه شده . حالا باید باهاش چیکار کنم تا بتونم بازی و برنامه کرک شده نصب کنم . من تازه واردم خواهش میکنم یه راهنمایی کامل بکنید . مر30 از همه
                              شما باید از cydia برنامه appsync رو نصب کنید .( به قسمت search در برنامه cydiaبرید و appsync رو جستجو کنید ) بعد از نصب این برنامه میتونید برنامه و بازی کرک شده نصب کنید
                              نگران فردایت نباش ...
                              خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                              ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                              اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• من یه مشکل دارم safari download manenger نصب کردم حالا سافاری اجرا نمیشه و میپره بیرون ؟؟؟چیکار کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X