اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• enable Multitasl Gusture
    این به چه درد میخوره ؟

نظر

• ایا برای جیلبریک کردن سرعت اینترنت بالا نیازه یا با دیال اپ هم میشه؟؟؟
      ایا به غیر از این نرم افزار نرم افزار دیگه هم وجود داره که بشه جیلبریک کرد من گوشیم ایفون 4 لاک با بیس باند 4.10.01 و ورژن 5.0.1
      ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

نظر

• نمیشه که ، برنامه وسط اجرا بسته میشه که !!!

نظر

• احتمالا یا فایل redsn0w ناقص دانود شده، البته در بعضی وقتها مشکل از سیستم عامل کامپیوتر باشه، سعی کن از اول دانلود کن اگه نشد روی کامپیوتر دیگه ای آزمایش کن مطمئنا باید نتیجه بگیری

نظر

• ربطی به ورژن ایتونزم داره ؟ ورژن 5 دارم ولی برنامه کامل دانلود شد گذشته از این ممکنه به خاطر سرعت اینترنتم باشه با وایمکس کانکتم
            حتما باید تو نت باشم ؟

نظر

• دوستان شرمنده که این سوال رو اینجا می پرسم.ایفون ۴ورژن 5دارم نه5.0.1.راهی برای جیلبریک کردن دارم یانه؟البته بدون رفتن به ورژن بالاتر.ممنون از راهنماییتون

نظر

• عجیبه ! من این کار رو کردم ولی سیدیا نیومد ! تا آخرین مرحله هم پیش رفت !

نظر

• نوشته اصلی توسط anveh_611 نمایش پست ها
                  ایا برای جیلبریک کردن سرعت اینترنت بالا نیازه یا با دیال اپ هم میشه؟؟؟
                  ایا به غیر از این نرم افزار نرم افزار دیگه هم وجود داره که بشه جیلبریک کرد من گوشیم ایفون 4 لاک با بیس باند 4.10.01 و ورژن 5.0.1
                  ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان
                  من تا حالا با دایل آپ چک نکردم اما احتمالا بشه ولیکن زمانش بیشتر میشه قطعأ
                  در ضمن شما چون گوشیتون لاکه در استفاده از کاستوم فریمور اهمال نکنید
                  موفق باشید

եɑթɑեɑӀƙ

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi1360 نمایش پست ها
                    دوستان شرمنده که این سوال رو اینجا می پرسم.ایفون ۴ورژن 5دارم نه5.0.1.راهی برای جیلبریک کردن دارم یانه؟البته بدون رفتن به ورژن بالاتر.ممنون از راهنماییتون
                    بلع میتونید بصورت تترد با ورژن 0.9.9 جیلبریک بکنید بدون اینکه برید به ورژن بالاتر
                    پیشنهاد میکنم ابتدا جیلبریک بکنید و با آیفیت ش ش ورژن ۵ رو بگیرید بعدأ خواستید برید ورژن بالاتر ، هرموقع خواستید بتونید برگردید به همین ورژن الانتون
                    موفق باشید

եɑթɑեɑӀƙ

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                      عجیبه ! من این کار رو کردم ولی سیدیا نیومد ! تا آخرین مرحله هم پیش رفت !
                      کدوم کار دوست عزیز؟ یکم توضیح بدید تا بهتر بشه راهنماییتون کرد

եɑթɑեɑӀƙ

نظر

• سلام

بچه ها من رو حالت دی اف یو بردم، صفحه آیفون خاموش شد، هنگ کرده، الانم هر کاری میکنم بالا نمیاد دیگه
                        وقتی آیتونز رو هم باز میکنم میگه که دستگاه در حالت ریکاوریه
                        آقا چی کار کنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pessotto نمایش پست ها
                          سلام

بچه ها من رو حالت دی اف یو بردم، صفحه آیفون خاموش شد، هنگ کرده، الانم هر کاری میکنم بالا نمیاد دیگه
                          وقتی آیتونز رو هم باز میکنم میگه که دستگاه در حالت ریکاوریه
                          آقا چی کار کنم؟؟

power + home رو بگیرید از dfu در میاد
                          http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

نظر

• آقا من یه آیفون دارم، یه آیپاد تاچ
                            از لحاظ اکانت، میتونم جفتشون رو رو یه کامپیوتر با یه اکانت یکسان سینک کنم؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط pessotto نمایش پست ها
                              آقا من یه آیفون دارم، یه آیپاد تاچ
                              از لحاظ اکانت، میتونم جفتشون رو رو یه کامپیوتر با یه اکانت یکسان سینک کنم؟

ممنون
                              بله میتونید

եɑթɑեɑӀƙ

نظر

• یه سوال دیگه

آیفون رو داداشم داده بیرون جلبریک کردن، روش سیدیا هم نصبه
                                الان از کجا میتونم بفهمم جلبریک درست انجام شده؟
                                الان میخوام موزیک بریزم رو آیفون هر کاری میکنم نمیریزه!!

دمتون گرم

نظر

صبر کنید ..
                                X