اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان سلام من آیفون 4 32 گیگ دارم.. هرچی میخام جیلبرک کنم نمیشه

اول بردمش به ورژن 5.0.1 بعدش رد اسنو رو دانلود کردم و طبق آموزش انجام دادمش بعد از اینکه به دی اف یو میبرمش و و شروع میکنه به پر شدن اون نوار توی رد اسنو یه دفعه ویندوز ارور Dont send میده که بعدش رد اسنو رو میبنده چیکار کنم؟؟!!

نظر

• ویروس کش ها تونو disable کنین
      و از یه سرور دیگه مثل این برنامرو بگیرین دوست عزیزم
      اخرین ورژن رد اسنو
      وباید بگم که باید این گزینه رو بزنی دوست گلم
      run as aDMINISTATOR
      ویرایش توسط istgah : https://i-phone.ir/forums/member/53011-istgah در ساعت 15-02-2012, 07:33 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط immortality_71 نمایش پست ها
        دوستان سلام من آیفون 4 32 گیگ دارم.. هرچی میخام جیلبرک کنم نمیشه

اول بردمش به ورژن 5.0.1 بعدش رد اسنو رو دانلود کردم و طبق آموزش انجام دادمش بعد از اینکه به دی اف یو میبرمش و و شروع میکنه به پر شدن اون نوار توی رد اسنو یه دفعه ویندوز ارور Dont send میده که بعدش رد اسنو رو میبنده چیکار کنم؟؟!!
        از zip بیارش بیرون بعد رو فایل redsnow.exe کلیک راست کن بعد با run as admin برنامه رو باز کن.

نظر

• ميشه همه ى اين مراحل رو با مك انجام داد؟؟

نظر

• والا من تا حالامک نداشتم اما فکر کنم تمام مراحل یکسان باشه
            تنها اون نکته run as adminstator نیاز نداره تو مک که انجام بشه

نظر

• من به 5.0.1 آپدیت کردم . ولی توی config کردن گوشی نمیتونم active کنم گوشیرو چون نمیخوام توش سیم کارت بزارم
              باید چیکار کنم ؟

نظر

• نمیشه
                باید سیم کارت بذارید اگر می خواید به صورت معمولی اکتیو کنید
                اما میشه جیلبریک کرد تا اکتیو بشه

نظر

• سلام
                  من ایفون 4 دارم با ایتونز os 5 رو گوشیم نصب کردم
                  الان ورژن گوشیم 5.0.1 وفریمورشم 4.11.08
                  حالا وقتی میخوام با این برنامه جیل کنم تا قسمت preparing jailbreak data
                  میاد رو paching kernel میمونه و بعد کلا redsnow بسته میشه ممنون میشم کمکم کنید
                  راستی اگه تیک سایدیا رو نزنیم جیل انجام میشه یعنی به اینصورت میشه که از ایتونز فایل های ipa رو میتونیم نصب کنیم فقط
                  سایدیا رو نداریم یا کلا جیل انجام نمیشه

نظر

• شما رو redsnow.exe کلیک راست کن run as admin رو بزن مشکلی پیش نمیاد.
                    تیک سیدیارو حتما بزن ربطی به برنامه ایتیونز نداره اون واسه جیلبریکه.

نظر

• مرسی جیلبریک شد

نظر

• ایکون سیدیام بعد جیلبرک سفید بود و نمیتونستم برم توش.دوباره عملیات جیلبرک رو انجام دادم تو پی سی تموم شد ولی تو گوشی رو نوشته های داس گیر کرده بود.دوباره(یعنی سه باره در واقع )جیل کردم و این بار مشکل حل شد و ایکون سیدیا بدون مشکل کار میکنه
                        حالا سوالم اینه که ایا این برای برنامه هایی که بعدا نصب میکنم مشکل به وجود نمیاره و این جیلبرگ بدون مشکل هست دیگه؟
                        چون اگه احتمال داشتن مشکل باشه برای بعد ترجیح میدم یه بار دیگه از اول رستور کنم تا گیر مشکلات اعصاب خرد کن بعدی با یه سری برنامه نیفتم

نظر

• اگه سیدیا نصب شده و گوشی بعد از اتمام جیلبریک بالا اومده مشکلی نیست دوست عزیز..
                          برنامه نصب کن اگه به مشکل خوردی دوباره رستور کن چون الان ظاهرا مشکلی نداری.

نظر

• برنامه هم نصب كردم مشكلي نداشت
                            ممنون

نظر

• وقتی install cydia میاد next می زنم از برنامه میاد بیرون گوشیم همونتوری میمونه چیکار کنم؟

نظر

• برنامه رو باید با run as adminstator اجرا کنید:
                                اول رو برنامه کلیک راست کرده و گزینه ی properties رو بزنید.
                                به سربرگ compilibty برید.
                                تیک run as compilibty رو بذارید و windows xp servis pack 2 رو انتخاب کنید. و بعدok بزنید.
                                حالا رو برنامه کلیک راست کرده و run as adminstator بزنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X