اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اولا می تونید با redsn0w beta5 جیلبریک کنید
    شما تنها باید قبل از ریستور یک Backup از گوشیتون تهیه کنید.(توسط ایتونز)
    بله موقع جیلبریک اگر به اینترنت وصل باشید خودش فیال مربوطه رو میگیره(اما توصیه میشه دستی به برنامه بدید)
    تمام اطلاعاتتون پاک میشن.البته میتونید با Backup تمام کانتکت ها و مسیج هاتون رو برگردونید و هم چنین برنامه ها و عکس ها و ... رو برگردنید(در صورت داشتن فایل برنامه ها و عکس ها و....)
    تمام برنامه هایی که ذکر کردین با iOS 5.0.1 سازگار هستن.

نظر

• ممنون، لینکشو داری؟!

همین بک آپ معمولی که با آیتیونز میگیرن؟! تو 4.3.2 بک آپ بگیرم بعد تو 5.0.1 ریستور کنم؟ یا یه بار اینجا سینک کنم یه بار بعد از جیلبریک؟!

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread59060.html

بله تنها همین backup معمولی با ایتونز
        بعد از ریستور خود ایتونز از شما میپرسه که می خواید backup رو برگردونید یا نه.
        بعد از جیلبریک و نصب برنامه ی appsync for os5 به نظرم backup رو برگردونید تااین که همه چی بره سره جاش

نظر

• ریستور مگه سعی نمیکنه که گوشی رو دوباره به 4.3 برگردونه؟! این بک آپ از کانتکت و مسیج و اینا هست؟ یه وقت نپرن...

بعد از ریستور منظورت چی بود؟! ریستور بعد از جیلبریک کردن که خودم میزنم؟؟ من میزنم بک آپ هیچی ازم نمیپرسه فقط یه بک آپ میگیره، هر دفعه روی قبلی ریپلیس میکنه؟

پس این طوری شد که من تو آیتیونز تو ستون چپ رو گوشیم راست کلیک می کنم بک آپ رو میزنم یه بک آپ از گوشیم میگیرم، با redsnow حیلبریک میکنم، بعد از نصب appsync یه ریستور میکنم مسیج و کانتکت ام بر میگرده، عکس و آهنگ و فیلم مهم نیست، برنامه ها رو هم همه رو دارم رو کامپیوتر.
          ویرایش توسط sina1367 : https://i-phone.ir/forums/member/52629-sina1367 در ساعت 05-02-2012, 02:46 AM

نظر

• نخیر
            شما الان تنها میتونید به ورژن 5.0.1 ریستور کنید(البته اگر ش شاز ورژن خاصی داشته باشید میتونید به اون هم ریستور کنید)به تاپیک زیر توجه کنید :
            آموزشهاي مرجع - انجمن تخصصی آیفون
            اول ریستور می کنید و بعدش جیلبریک میکنید طبق اموزش بالا
            نه تقربیا 10 تا backup قبلی رو نگه میداره و موقع ریستور به هر کدوم که دوست داشتین ریستور میکنه
            بله اخرین سطری که نوشتید کاملا حرف های منو زدید

نظر

• آقا خیلی ممنون، یه لینک از این Redsnow با ورژن مناسب هم بدی دیگه عالی میشه!

نظر

• آقا الان یه ساعته داره میگه
                verifying iphone restore with apple
                زیرش هم میگه
                iTunes is restoring the software on this iPhone
                یه ساعته هیچ تغییری نکرده

نظر

• نوشته اصلی توسط sina1367 نمایش پست ها
                  آقا خیلی ممنون، یه لینک از این Redsnow با ورژن مناسب هم بدی دیگه عالی میشه!
                  خدمت شما از اینجا دانلود کنید :
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread59060.html

نظر

• نوشته اصلی توسط shahobastar نمایش پست ها
                    آقا الان یه ساعته داره میگه
                    verifying iphone restore with apple
                    زیرش هم میگه
                    iTunes is restoring the software on this iPhone
                    یه ساعته هیچ تغییری نکرده
                    یه بار دیگه از اول شروع کنید
                    حتما گوشی رو به dfu ببرید
                    اگر نشد فکر کنم رو یه سیستم دیگه کارتون باید راه بیفته(دوستانی بودن که مشکلشون حل شد)

نظر

• واقعا دمت گرم، فقط یه سوال دیگه: نمیشه اول آپدیت کنم به 5.0.1 بعد ریستور کنم اطلاعاتم رو بعد جیلبریک کنم؟ و این که آپدیت کردن، گوشی رو فرمت میکنه دیگه؟! یعنی مثل اینکه تو کامپیوتر ویندوز جدید نصب کنی سیستمت سر حال بیاد؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط sina1367 نمایش پست ها
                        واقعا دمت گرم، فقط یه سوال دیگه: نمیشه اول آپدیت کنم به 5.0.1 بعد ریستور کنم اطلاعاتم رو بعد جیلبریک کنم؟ و این که آپدیت کردن، گوشی رو فرمت میکنه دیگه؟! یعنی مثل اینکه تو کامپیوتر ویندوز جدید نصب کنی سیستمت سر حال بیاد؟!
                        بله کلا سیستم رو عوض میکنه و نو میکنه!
                        میشه backup رو قبل از جیلبریک برگردوند اما چون appsync رو گوشیتون نصب نیست برنامه هاتون نصب نمیشه(البته مشکلی ایجاد نمیکنه)
                        ولی این یه سوال نبود!

نظر

• دیگه نصفه شبی گفتم هر چی بود پرسیدم فردا جیل کنم، واقعاً ممنون!
                          راستی این redsnow همین جوری آپدیت میده ؟! یا بالاخره یه جا final میده؟!

نظر

• تا حالا که برا رفع مشکلاتش و بر طرف کردن باگاش هی نسخه ی بتا داده بیرون.
                            مشکلی نیست اگر نسخه ی جدید تر بیاد میتونید با اون رو گوشیتون جیلبریک کنید(حتی اگر قبلا هم جیلبریک کرده باشید)
                            بله در نهایت پس از رفع تمامی مشکلات باید یه نسخه ی فاینال بده

نظر

• باز هم ممنون!

نظر

• سلام به همه دوستان
                                من تازه به ios 5.0.1 ریستور وبا این روش جیل کردم اما درست بعداز دوروز موقع شارژ صفحه گوشی زرد رنگ میشه و متاسفانه دیروز هم مجددا نیاز به ریستور پیدا کرد کسی علتشو میدونه؟
                                ویرایش توسط asemani : https://i-phone.ir/forums/member/10749-asemani در ساعت 05-02-2012, 09:12 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X