اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• الان نوشته : exploitin with limera1n
    یعنی جه؟

نظر

• متشکرم <<< مشکل حل شد((

نظر

• جیلبریک موفقیت آمیز

با سلام
        من بعد از این که گوشی رو می بردم تو حالت DFU ازم ایراد می گرفت و SHSH ERROR می داد.
        چون من فایل ipsw رو نداشتم و شنیده بودم حجمش زیاده کلی اعصابم خورد شده بود.
        تا اینکه در ادامه راهنمایی های دوستان کامپیوتر رو به اینترنت وصل کردم و دوباره امتحان کردم دیگه این ایراد رو نگرفت و فکر کنم هفت تا هشت مگ دانلود کرد و خدا رو شکر به خوبی کار تموم شد. الان CYDIA رو گوشیم نصبه.
        واقعا از راهنماییهای بسیار خوبتون ممنونم.

نظر

• دوستان تو رو خدا یکی کمکم کنه !
          گوشی من iphone 4 - verizone با فریمور 5.0.1 هستش !
          هر کاری میکنم با redsn0w b4 جیلبریک نمیشه ! گوشی میره تو recovery mode بعد عکس آیتیونز و کابل usb رو گوشیم میاد و میمونه !

نظر

• سلام بیس باند من 6.15 هست 3جی اس الن روی 4.3.3 هستم و جی پی اسم هم سرعت رو نشون نمیده و در حرکت هم تکون نمیخوره روی نقشه فقط نقطه رو نشون میده که فکر میکنم این مشکل بخاطر اپدیت بیس باند باشه .توی برنامه فایند مای ایفون هم میزنه گوشی افلاین هست .هر کاری کردم درست نشد (ریستور کردم . دوباره نصب کردم و ...) حالا گوشیم مشکل پیدا کرده و از برنامه ها میپره بیرون یا تماس رو قطع میکنه . میخام ریستور کنم حتا اگه به 4.3.3 هم که ورژن الانم هست ریستور کنم ممکنه بیس باندم دوباره اپدیت بشه و اگه برم روی 5.0.1 هم ممکنه انلاک نشه و دیگه نمیتونم به 4.3.3 دانگرید کنم
            حالا من چکار کنم .متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط toraj123 نمایش پست ها
              سلام بیس باند من 6.15 هست 3جی اس الن روی 4.3.3 هستم و جی پی اسم هم سرعت رو نشون نمیده و در حرکت هم تکون نمیخوره روی نقشه فقط نقطه رو نشون میده که فکر میکنم این مشکل بخاطر اپدیت بیس باند باشه .توی برنامه فایند مای ایفون هم میزنه گوشی افلاین هست .هر کاری کردم درست نشد (ریستور کردم . دوباره نصب کردم و ...) حالا گوشیم مشکل پیدا کرده و از برنامه ها میپره بیرون یا تماس رو قطع میکنه . میخام ریستور کنم حتا اگه به 4.3.3 هم که ورژن الانم هست ریستور کنم ممکنه بیس باندم دوباره اپدیت بشه و اگه برم روی 5.0.1 هم ممکنه انلاک نشه و دیگه نمیتونم به 4.3.3 دانگرید کنم
              حالا من چکار کنم .متشکرم
              اولین کار اینه کاستوم فریمور درست میکنید و به هر فریموری که ش ش رو داشتید به راحتی مهاجرت میکنید. در ضمن با استفاده از کاستوم باید اقدام به ریستور کنید چون دیوایس شما آیپد بیسبانده. با توجه به مطالبی که بیان کردم هیچ اتفاقی واسه دیوایستون نمیوفته. در ضمن شما توی فریمور فعلی که هستید اگه جی پی اس رو غیر فعال کنید خیلی از مشکلاتی که بیان کردید مرتفع میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ghpaam نمایش پست ها
                دوستان تو رو خدا یکی کمکم کنه !
                گوشی من iphone 4 - verizone با فریمور 5.0.1 هستش !
                هر کاری میکنم با redsn0w b4 جیلبریک نمیشه ! گوشی میره تو recovery mode بعد عکس آیتیونز و کابل usb رو گوشیم میاد و میمونه !
                از ریکاوری فیکس رداسنو استفاده بکنید

نظر

• من آیفون لاک دارم کاستوم 5.0.1 ریختم برای اکتیو هم سیم کارت اپراتور میخواد که ندارم راهی برای Hacktivate کردن هست؟؟

نظر

• سلام اگه لطف کنید لینک دانلود رد اسنو رو دوباره بررسی کنید ممنون میشم
                    ضمناً یک سوال داشتم
                    با هر ios 5.0.1 میشه این کار رو کرد ؟

نظر

• سلام من کاربر جدیدم آیفون 4 دارم با فریمور ios 5.0.1 جلبریک را انجام دادم همه چی به خوبی پیش رفت حتی فایل shsh را هم تو سیدیا نصب کردم ولی وقتی میخوام چیزی دانلود کنم وباید اسپرینگ بورد ری استارت بشه هنگ میکنه وبدون ری استارت بالا میاد بدون اینکه برنامه نصب بشه ومن حتی دستی خودم ری استارت کردم جواب نگرفتم راه حل چیه ؟لطفاً راهنماییم کنید.

نظر

• منظورتون برنامه های سیدیا هستش؟
                        شما فکر میکنید که هنگ میکنه بلکه تنظیماتشون به بخش setting اضافه میشه

نظر

• عدم توانائی نصب برنامه بعد از جیلبریک

دوستان عزیز من جیلبریک کردمو اما حالا نمیتونم برنامه نصب کنم. چندین بار هم این کارو تکرار کردم اما نشد. لطفا راهنمائیم کنید.

نظر

• appsync ios5 رو از سيديا نصب كنيد

نظر

• سلام گوشیم 3gs l لاک ۴.۳.۳ بود اپدیت کردم به ۵.۰.۱ الان با snobrez این کارو کردم ولی توی صفحه اول active sim گیر کردم و نمیتونم برم تو گوشی no service هست و نمیدونم چکار کنم . لطفا راهنمایی کنید که نخوام برم دنبال سیم کارت اورجینال خودش

نظر

• سلام دوستان

من iphone 4 با ورزن ios 4.3.2 داشتم و بعد از آپدیت به 5.0.1 بنا به دستوری که اینجا گفته شده جیل کردم اما متأسفانه گوشی دیگه روشن نمیشه و هی آرم اپل میاد و بعد مدتی مجددا گوشی خاموش میشه و این قضیه هی تکرار میشه! چه اتفاقی افتاده نمی فهمم وقتی هم گوشی رو به DFU می برم، آرم اتصال به itunes میاد و میگه که گوشی باید restore بشه! متأسفانه من از phone bookam هیچ Backup نگرفتم. حالا باید چیکار کنم؟؟ لطفا کمک کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X