اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Starr نمایش پست ها
    آقا من 3gs از این طریق با موفقیت جیلبرک کردم ولی وقتی با آیتونز می خوام برنامه هایی که از نت دانلود کردم روش بریزم مثلا angry birds بازم مثل اون موقعه که لاک بود نمی ریزه!!!!! چی کار کنم؟
    به جز نصب appsync باید موقع سینک با آیتونز روی اسم آیفونتون راست کلیک کنید و گزینه Transfer purchase رو هم چک مارک بزنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
      ۱- بک آپ بگیرید هیچ مشکلی پیش نمیاد
      ۲- توی آیتونز دکمه شیفت رو نگه دارید و restore رو بزنید و اون فریمور یا همون ورژن رو بهش بدید
      ۳- بله
      مشکلی هم خدایی نکرده پیش اومد همینجا مطرح بفرمایید
      موفق باشید
      mamnoon agha saeed kheyli lotf kardid

نظر

• چطوری بک آپ کامل با آیتونز بگیرم؟ و رستور کنم؟

نظر

• من ميخوام گوشيم رو ريستور كنم و ئوباره جيلبريك كنم
          قبلا با بتا 3 جيلبريك كردم و الان بتا 4 اومده
          چه فرقي داره اين ورژن جديد؟ غير مشكل كرش كردن ايبوك چيز ديگه اي هستش؟ منظورم تو كارايي گوشي تاثير داره اين ورژن جديد؟

نظر

• خیر
            تنها مشکل ibook بر طرف شده و مشکل کرش کردن
            ولی بهتره که با b4 جیلبریک کنید
            ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 20-01-2012, 04:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
              اگه گوشی آنلاک فکتوری باشه خیر ولی اگه لاک باشه حتما از فریمور کاستوم استفاده بکنید برای ساخت کاستوم نیازمند برنامه رداسنو هستید که کار جیلیبریک رو هم میکنه.
              قبل از اینکار حتما بک آپ یادتون نره
              دوست عزیز از کجا میتونم بفهمم که گوشیم انلاگ فکتوری هست یا نه؟؟
              فریمر کاستوم چیه و...؟؟
              لطفا بیشتر توضیح بدین

نظر

• سلام دوستان من امروز بلاخره بعد از کلی ارور به 5.0.1 اپدیت کردم بعد از طریق سیدیا بدون قند شکن کلی نصب کردم ولی چند ساعتی هست هر کاری می کنم هیچ کدوم از سورس ها رو تو سیدیا نمی یاره یعنی چه اتفاقی برای سیدیا افتاده

نظر

• نوشته اصلی توسط Mt_messi31 نمایش پست ها
                  دوست عزیز از کجا میتونم بفهمم که گوشیم انلاگ فکتوری هست یا نه؟؟
                  فریمر کاستوم چیه و...؟؟
                  لطفا بیشتر توضیح بدین
                  شما باید از روی پارت نامبر گوشیت متوجه بشی که انلاکی یا لاک.برای دیدن پارت نامبر به مسیر زیر تو گوشیت برو :
                  setting/general/about/serial number
                  که شما میتونی تو گوگل یه سرچ بزنی بتونی ببینی گوشیت با اون پارت نامبر لاک هست یا انلاک
                  فریمور کاستوم بیشتر مربوط به گوشی های لاک میشه.چون گوشی های لاک نباید بیس باندشون اپدی(برای داشتن انتن) بشه موقع ریستور.وقتی شما هم با فریمور های کاستوم ریستور میکنی اون موقع دیگه بیسباندت اپدیت نمیشه.

نظر

• [QUOTE=moosavi_69;584316]شما باید از روی پارت نامبر گوشیت متوجه بشی که انلاکی یا لاک.برای دیدن پارت نامبر به مسیر زیر تو گوشیت برو :
                    اینم از سریال
                    79123llwdzz
                    میشه بگین کدومش است؟؟

نظر

• [quote=Mt_messi31;584350]
                      نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                      شما باید از روی پارت نامبر گوشیت متوجه بشی که انلاکی یا لاک.برای دیدن پارت نامبر به مسیر زیر تو گوشیت برو :
                      اینم از سریال
                      79123llwdzz
                      میشه بگین کدومش است؟؟
                      شما بایستی از همون مسیر model رو نگاه کنید با سریال نمیشه چیزی فهمید.

نظر

• من انجام دادم خطای shsh می ده چرا ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza013 نمایش پست ها
                          درود
                          بهترین کار این هست که اول به 5.0.1 ریستور کنید. سپس با استفاده از آموزش همین تاپیک بصورت آنتدر جیلبریک کنید.
                          به همین سادگی به همین خوشمزگی
                          ولی من انجام دادم خطای shsh می ده

نظر

• چه خطایی؟
                            کامل توضیح بدین.

نظر

• سلام من من ورژن ایفنم 4.3.3 داره می خواستم بدونم اگر گوشیم لاک باشه امکان داره روش ios 5.0.1 رو نصب و جیلبریک کنم . این قضیه که باید shsh برای چه کاری و اگر لازمه میشه اساتید راهنمایی کنند چه جوریه

نظر

• نوشته اصلی توسط masoudsat نمایش پست ها
                                سلام من من ورژن ایفنم 4.3.3 داره می خواستم بدونم اگر گوشیم لاک باشه امکان داره روش ios 5.0.1 رو نصب و جیلبریک کنم . این قضیه که باید shsh برای چه کاری و اگر لازمه میشه اساتید راهنمایی کنند چه جوریه
                                گوشیتون لاک باشه باید مراقب باشید بیسباندتون آپدیت نشه (*با کاستوم ریستور کنید )

shsh برای ریستور به فرمورهایی غیر از جدیدترین فرمور هست
                                نگران فردایت نباش ...
                                خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                                ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                                اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

صبر کنید ..
                                X