اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
    الان 3 روز که میخوام به 5.01 رستور کنم ولی این error1600 نمیزاره ! با ireb-r4 هم بردم به dfu باز نشد.البته ireb وقتی میگه در dfu هستم عجیب اینجاست که پایین صفحه ویندوز detect dfu نمیده ؟! ولی itunes پیغام restore درست میده !
    چیکار کنم ؟ نمیشه با ifaith برم به 5.01 ؟
    ضمنا گاهی هم error 3014 میده !!!
    میشه لطفا یکی، کمک کنه

نظر

• سلام.
      گوشی من ورژن 4.3.5 هستش روی همون ورژن هم توسط ردسنو جیلبریک تترد کردم حالا من بخوام به ورژن 5.0.1 اپدیت کنم تا بتونم به روش انتترد جیلبریکش بکنم چیکار باید بکنم؟؟؟ اصلا شدنی هس نیس واسم مشکلی پیش میاد نمیاد؟؟؟
      ممنون میشم راهنمییم بکنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط p_o_u_y_a نمایش پست ها
        سلام.
        گوشی من ورژن 4.3.5 هستش روی همون ورژن هم توسط ردسنو جیلبریک تترد کردم حالا من بخوام به ورژن 5.0.1 اپدیت کنم تا بتونم به روش انتترد جیلبریکش بکنم چیکار باید بکنم؟؟؟ اصلا شدنی هس نیس واسم مشکلی پیش میاد نمیاد؟؟؟
        ممنون میشم راهنمییم بکنید...
        دوست عزیز اگه گوشیت unlock هست با خیال راحت برو به۵.۰.۱(گوشی به حالتDFUببر و Restoreکن)

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadi103mahdi نمایش پست ها
          دوست عزیز اگه گوشیت unlock هست با خیال راحت برو به۵.۰.۱(گوشی به حالتdfuببر و restoreکن)
          ممنون دوست من که وقت گذاشتی و راهنماییم کردی فقط بیشتر توضیح بدی ممنون میشم در ضمن گوشیمم انلاک فکتوری هس و چون گوشی من الان روی فریمور 4.3.5 جیلبریک هستش (برای رفتن به 5.0.1 و جیلبریک انتترد به چیا احتیاج دارم و به چه مواردی باید دقت کنم)؟؟؟
          ویرایش توسط p_o_u_y_a : https://i-phone.ir/forums/member/80673-p_o_u_y_a در ساعت 02-01-2012, 04:29 PM

نظر

• من تست کردم کارکرد ولی باcydia

نظر

• من جیل کردم ولی برنامه نصب نمیشه چیکار کنم ((((

نظر

• شما اول باید برنامه ی appsync رو از سورس cydia.mobile4persian.net نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط p_o_u_y_a نمایش پست ها
                  گوشی من الان روی فریمور 4.3.5 جیلبریک هستش (برای رفتن به 5.0.1 و جیلبریک انتترد به چیا احتیاج دارم و به چه مواردی باید دقت کنم)؟؟؟
                  ؟؟؟

نظر

• سلام :
                    دوستان من 4.3.3 هستم ، اگه برم رو این فریمور و جیلبرک کنم بیس باندم آپدیت شه چه اتفاقی میوفته ؟
                    در ضمن برنامه هایی که با فریمور 4 سازگارن با 5 هم خود به خود سازگارن یا باید ورژن 5 برنامه ها ریلیز شه ؟؟؟
                    مرسی.

نظر

• من 4 لاک دارم با گیوی انلاک کردم بدون اپگرید بیس باند تونستم جیل کنم الانم کار میکنه ممنون از راهنماییتون

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                        شما اول باید برنامه ی appsync رو از سورس cydia.mobile4persian.net نصب کنید
                        میشه بیشتر توضیح بدبد؟

نظر

• چرا کسی جواب نمیده ؟؟
                          برنامه هایی که با فریمور 4 سازگارن با 5 هم خود به خود سازگارن یا باید ورژن 5 برنامه ها ریلیز شه ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mmml نمایش پست ها
                            چرا کسی جواب نمیده ؟؟
                            برنامه هایی که با فریمور 4 سازگارن با 5 هم خود به خود سازگارن یا باید ورژن 5 برنامه ها ریلیز شه ؟؟؟
                            همه برنامه ها یک جور نیستن دوست عزیزبعضی ها مشکلی ندارن بعضی ها هم باید منتظرریلیز ورژن جدید موند برای سازگاری کامل با 5x که معمولا تو توضیحات خود برنامه ریکامندهاش رو مینویسه .

نظر

• سلام :

من وقتی به dfu می برم ، بعد از چند ثانیه رد اسنو کرش می شه ؟؟؟؟ چرا ؟؟؟؟ لظفاً جواب بدین .

نظر

• نوشته اصلی توسط mmml نمایش پست ها
                                سلام :

من وقتی به dfu می برم ، بعد از چند ثانیه رد اسنو کرش می شه ؟؟؟؟ چرا ؟؟؟؟ لظفاً جواب بدین .
                                با این ورزن جیلبریک کن البته اگه ویندوزی:
                                https://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1

نظر

صبر کنید ..
                                X