اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    عزیز فوذولی نباشه ولی اگر راه حلی برای مشکل ایشون دارید بگید تا ما هم ازتون یاد بگیریم
    اون ارور رو 1001 بار راه حلش رو گذاشتم عزیزم دیگه خودم کلافه شدم واسه این گفتم پ.خ کنم واسشون حالا شما کنجکاوی چشم یه بار دیگم میزارم:
    1. چیز پی ان رو روشن کنید.
    2. windows/system32/drivers/ete برید و فایلی که واستون لینکش رو می ذارم باز کنید و سپس در سمت چپ بالا file رو بزنید و سپس save as رو انتخاب نمایید و بعد در قسمت save as type ، all files رو انتخاب کنید. و در همون جایی که hosts هست دقیقا save as نمایید.
    3.ایتونز را باز کنید و به راحتی و بی هیچ مشکلی ریستور نمایید.

http://up.iranblog.com/images/8typcuuwyvwh40rusjq.zip

از Zip درش بیارید.

نظر

• پس اگه گوشی انلاک فکتوری باشه جای نگرانی نیست؟حتما درست میشه؟با کدوم ورژن redsnow جیلبریک کنم که کار کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi roni نمایش پست ها
        پس اگه گوشی انلاک فکتوری باشه جای نگرانی نیست؟حتما درست میشه؟با کدوم ورژن redsnow جیلبریک کنم که کار کنه؟
        بله هیچ جای نگرانی نیست اگر انلاک باشه.با اخرین ورژن جیلبریک کنید یعنی بتا 3
        در ضمن اینو هم من بگم که من خودمم به این مشکل بر خورده بودم که یه بار ریستور کردم درست شد(البته همونطور که گفتم قبل از ریستور سیم کارت رو در اوردم و بعد از ریستور برای اکتیو کردن سیم کارت رو گذاشتم توش)!
        شما هم یه بار این کار رو بکننین ببینید درست میشه یا نه؟

نظر

• واسه خودم چند بار پیش اومده که این مشکلات ریستور بی دلیل بوده و همون مراحل همیشگی رو فرداش طی کردم بدون دردسر ریستور شده.
          امشب من دوتا ایفون4 رو از 4.3.3 به 5.0.1 ریستور کردم،
          یکیش بی دردسر ریستور شد، دومی گیر کرده تو گل و به هیچ وجه رضایت نمیده :d

نظر

• من ورژن gsm رو ریستور میکنم.اگه cdma رو ریستور کنم تاثیر نداره؟الان دوباره ریستور کردم بازم درست نشد.
            ضمنا من وقتی گوشی رو رو dfu میبرم صفحه سیاه میشه و علامت اتصال به ایتونز رو گوشی نمیاد.

نظر

• نباید بیاد dfu صفحه سیاهه اون ریکاوربه که شما میفرمایید. اگه gsm هستید باید از همون استفاده کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi roni نمایش پست ها
                من ورژن gsm رو ریستور میکنم.اگه cdma رو ریستور کنم تاثیر نداره؟الان دوباره ریستور کردم بازم درست نشد.
                ضمنا من وقتی گوشی رو رو dfu میبرم صفحه سیاه میشه و علامت اتصال به ایتونز رو گوشی نمیاد.
                نه شما باید با gsm ریستور کنید.cmda بدرد ما نمیخوره

نظر

• من آيپاد تاچ ٤ دارم با فريم ور جيلبريك شده ٤.٣.٣ و كلي اپليكيشن و عكس و موزيك.
                  سوالم اينه كه اگه به ٥.٠.١ آپديت و بعدش جيلبريك كنم چه اتفاقي واسه ي اپليكيشنام و عكسا و موزيكام ميفته؟؟ پاك ميشن؟

نظر

• دوست عزیز یک سوال داشتم
                    من گوشیم رو جیلبریک کردم با همین برنامه. دو تا سوال دارم
                    1- آیا باید برنامه های قبلی که free بود رو کلا پاک کنم و از نو برنامه بریزم؟
                    2- من الان برنامه میریزم اخطار میده در مورد itunes failed
                    سیدیا هم نصب شده و مشکلی نداشتم برای نصبش
                    الان چیکار کنم که این برنامه ها نصب بشه؟

نظر

• وقت جبل باید آیتیونز باز باشه؟

نظر

• وقت جیل باید آیتیونز باز باشه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ghpaam نمایش پست ها
                          وقت جیل باید آیتیونز باز باشه ؟
                          نه نیازی نیست

نظر

• کمک کمک
                            قاطی کرده گوشی
                            هی واسه خودش داره فکر میکنه و صفحه خاموش روشن میشه موقع فکر کردن
                            گوشی هم به هیچ طریقی خاموش روشن نمیشه
                            یه جورایی هی ریسپرینگ میشه

نظر

• حل شد دوستان با یکبار ریستور گوشی بروری ورژن 5.0.1 دوباره مشکلم حل شد.
                              مشکل بر سر جلبریک هست..
                              هم اس ام اس میپرید بیرون.. و هم کلی کند و قاطی کرده بود این گوشی بیجاره رو....

نظر

• منم جيلبرك كردم اما خيلي دنگ و فنگ داره از اس ام اس ميپره بيرون سايديا واسه سورس گرفتن خيلي ارور ميده و .... ميخوام بدونم فقط من اينجوريم؟يا كلا جيلبرك زياد باگ داره واسه اين ورژن
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X