اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
    شما یک بار airplain mode رو روشن خاموش کن ببین میاد
    اگر نیومد از تو قسمت carrier گزینه اتومات رو خاموش کن و دستی اپراتورت رو انتخاب کن
    اگر نیومد سیم کارتت رو عوض کن
    و در نهایت اگر نیومد یه بار سیم کارتت رو در بیار و بعد ریستور کن و بعدش سیم کارتت رو بنداز و اکتیو کن
    مرسی از جوابت.
    به بیس بند ربطی نداره؟بیس بند من 04.11.08 هستش
    carrier رو میخوام manual کنم ارور میده که نمیتونه لیست رو نشون بده.Air plan mode هم جواب نداد.
    ویرایش توسط hadi roni : https://i-phone.ir/forums/member/40420-hadi-roni در ساعت 01-01-2012, 12:34 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi roni نمایش پست ها
      مرسی از جوابت.
      به بیس بند ربطی نداره؟بیس بند من 04.11.08 هستش
      مگه انلاک فکتوری نیستید؟!
      اگر انلاک فکتوری هستید اصلا ربطی به بیس باند نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط toddgraphic نمایش پست ها
        سلام .
        من ایپاد تاچ 3g دارم . الان روی ios4.0 هست و جیلبرک هست تقریبا 1 سالی میشه .
        اگه به ios5.1 اپدیت کنم چقدر تو سرعت ایپاد تاثیر میزاره ؟؟؟؟؟ منظورم اینه که چقدر کند تر میشه ؟؟؟؟؟
        والا من خودم تست نکردم اما فکر نکنم افت سرعت محسوسی پیش بیاد

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
          اونم عوض کردم و مستقیم به کامپیوتر وصلش میکنم، سر راش هاب نداره..
          مراحل کار هم که مثله همیشه
          رفتن به dfu
          استفاده از چیز پی..
          خاموش کردن انتی ویروس
          و..
          خطاهایی که با 16 شروع می شن مربوط به کابل USB هستن. به آدرس زیر برو و مطالعه کن:
          iTunes: Specific update-and-restore error messages and advanced troubleshooting

اگه مشکلت حل نشد، با Arianismmm تماس بگیر.

نظر

• من حدودا" 3 سال که ایفون دارم و تفاوت dfu و recovey و.. 3سال پیش واسم سوال بود نه الان..
            مرسی از اینکه وقت گذاشتید و راهنمایی کردید ولیکن این روش هایی رو که پیشنهاد دادید همه رو قبل از طرح سوال امتحان کردم..
            نمیدونم چه مرگش شده، حالا فردا دوباره امتحان میکنم شاید ok شه..

نظر

مگه انلاک فکتوری نیستید؟!
              اگر انلاک فکتوری هستید اصلا ربطی به بیس باند نداره
              چرا انلاک فکتوری هستم.پس چرا نشناخت سیم کارتمو؟بعد از ریستور به 5.0.1 وقتی خواستم setup گوشی رو انجام بدم
              توی ایتونز ارور میداد که سیم کارتت انلاک نیستش.انلاکش کن.

نظر

• سلام دوستان
                خدا روشکر با کمک اساتید و دوستان محترم من ریستور و جلبریک کردم...
                فقط نمیدونم مال من اینطوریه یا کلن واسه همه همینه ؟؟ که وقتی گوشی رو خاموش روشن میکنم موقع بالا اومدن خیلی معطل میکنه و دیگه مثلا قبلا علامت جمجمه سر نمیاد و یه نواری میاد که باید پر بشه وحتی بعضی مواقع بعد از بالا اومدن گوشی هم اون نواره داره هنوز پر میشه ....

نظر

من حدودا" 3 سال که ایفون دارم و تفاوت dfu و recovey و.. 3سال پیش واسم سوال بود نه الان..
                  مرسی از اینکه وقت گذاشتید و راهنمایی کردید ولیکن این روش هایی رو که پیشنهاد دادید همه رو قبل از طرح سوال امتحان کردم..
                  پ.خ رو چک کن عزیز.

نظر

• سلام .
                    من ایپاد تاچ 3G دارم . الان روی ios4.0 هست و جیلبرک هست تقریبا 1 سالی میشه .
                    اگه به ios5.1 اپدیت کنم چقدر تو سرعت ایپاد تاثیر میزاره ؟؟؟؟؟ منظورم اینه که چقدر کند تر میشه ؟؟؟؟؟

دوستانی که تست کردن خواهشا جواب بدن .... خلیلی مهمه ...

ممنون ازت moosavi_69

نظر

• نوشته اصلی توسط hadi roni نمایش پست ها
                      چرا انلاک فکتوری هستم.پس چرا نشناخت سیم کارتمو؟بعد از ریستور به 5.0.1 وقتی خواستم setup گوشی رو انجام بدم
                      توی ایتونز ارور میداد که سیم کارتت انلاک نیستش.انلاکش کن.
                      احتمالا مشکل از سیم کارتتون هست
                      عوضش کنید شاید درست بشه

نظر

من حدودا" 3 سال که ایفون دارم و تفاوت dfu و recovey و.. 3سال پیش واسم سوال بود نه الان..
                        دوست عزیز من اصلا قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم و منظورم از اون حرف رو بد برداشت نکنید!
                        در کل من اگر شما رو ناراحت کردم عذر می خوام

نظر

• بعد از جیل باید چه سورسی رو add کنم و چه نرم افزاری رو از سیدیا نصب کنم که بتونم برنامه های کرک شده نصب کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                            پ.خ رو چک کن عزیز.
                            عزیز فوذولی نباشه ولی اگر راه حلی برای مشکل ایشون دارید بگید تا ما هم ازتون یاد بگیریم
                            ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 01-01-2012, 12:48 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ghpaam نمایش پست ها
                              بعد از جیل باید چه سورسی رو add کنم و چه نرم افزاری رو از سیدیا نصب کنم که بتونم برنامه های کرک شده نصب کنم ؟
                              cydia.mobile4persian.net
                              برنامه ی appsync for os 5

نظر

دوست عزیز من اصلا قصد ناراحت کردن شما رو نداشتم و منظورم از اون حرف رو بد برداشت نکنید!
                                در کل من اگر شما رو ناراحت کردم عذر می خوام
                                ناراحتی کجا بود دادا
                                شما لطف کردی و وقتت رو صرف جواب دادن به سوال من کردی.
                                من منظور خاصی نداشتم و شرمندم اگر باعث رنجش شما شدم..

نظر

صبر کنید ..
                                X