اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط cityomid نمایش پست ها
    سلام من جیل بریک کردم iphone 4 gsmرو ولی نرم افزار هام نصب نمیشه
    appsync رو از سیدیا نصب کردین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط firstfreelove نمایش پست ها
      دوستان لطفا کمک !
      دیشب تا حالا این update همش error میده ! الان هم که frimware دانلود شده و میبرم به dfu و restore میزنم . قبل اینکه restore شروع بشه error 1600 میده ! این دیگه چیه ؟!
      نمیشه با یه چیز غیر itune برم 5.01 ؟
      با ireb به dfu ببرید و بعد ریستور کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط makhmalbaf22 نمایش پست ها
        سلام دوستان
        من الان یه ایفون دارم که میخوام جیل بریک کنم ولی تا میام رستور کنم و شروع به رستور میکنه یه پیغام میاد که
        the frimware files is currepted
        فایل فریمور 5.0.1 رو هم از صفحه اول همین تاپیک دانلود و حتی تا الان 2 تا ایفون باهاش جیل بریک کردم ولی این یکی ایفون همچین اروری میده
        لطفا راهنمایی کنید
        با تشکر از همه دوستان
        کامل توضیح بدید میخواین ریستور کنید یا جیلبریک ؟

نظر

یه سوال دیگه اینکه اگه من ایفونم رو با همین فایل 5.0.1 اپدیت کنم و یه درصد تازه بفهمم که این ایفون لاک بوده (پس سیم کارتمو نمیشناسه دیگه) راهی هست که
          بتونم انلاکش کنم بدون اینکه مجبور بشم به همون 4.3.3 قبل برگردم؟
          با تشکر
          از 5.0.1 کاستوم بسازید و با اون ریستور کنید . اگه بیس باند آپ نشه به مشکل برنمیخورید .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            کامل توضیح بدید میخواین ریستور کنید یا جیلبریک ؟

مرسی از پاسخ شماولی این ارور مال زمانیه که میخوام رستور کنم . البته اول میخوام رستور کنم و بعد جیل بریک

ببینید من شیفت و رستور رو میزنم و فایل 5.0.1 رو انتخاب میکنم وتا شروع میکنه به رستور یه دفه قطع میشه و این اروری که عرض کردم رو مینویسه
            ویرایش توسط makhmalbaf22 : https://i-phone.ir/forums/member/69920-makhmalbaf22 در ساعت 31-12-2011, 02:37 AM

نظر

از 5.0.1 کاستوم بسازید و با اون ریستور کنید . اگه بیس باند آپ نشه به مشکل برنمیخورید .

میدونید اخه نمیدونم که انلاکه یا لاک واسه همین میترسم بعد رستور تازه بفهمم لاک بوده و دیگه کار از کار گذشه باشه

من اگه با فریمور کاستوم رستور کنم و گوشی انلاک باشه مشکلی پیش نمیاد ؟

اخه جوری که فهمیدم کاستوم ماله لاک هاست ولی من نمیدونم که گوشیم لاکه یا انلاک

بازم ممنون

نظر

مرسی از پاسخ شماولی این ارور مال زمانیه که میخوام رستور کنم

ببینید من شیفت و رستور رو میزنم و فایل 5.0.1 رو انتخاب میکنم وتا شروع میکنه به رستور یه دفه قطع میشه و این اروری که عرض کردم رو مینویسه
                شماره یا متن ارور؟

نظر

شماره یا متن ارور؟
                  مشکل همینجاست که اصلا شماره نداره
                  فقط مینویسه the frimware file is currepted ,please reconnect and try again later

نظر

میدونید اخه نمیدونم که انلاکه یا لاک واسه همین میترسم بعد رستور تازه بفهمم لاک بوده و دیگه کار از کار گذشه باشه

من اگه با فریمور کاستوم رستور کنم و گوشی انلاک باشه مشکلی پیش نمیاد ؟

اخه جوری که فهمیدم کاستوم ماله لاک هاست ولی من نمیدونم که گوشیم لاکه یا انلاک

بازم ممنون
                    پارت نامبرش رو چک کنید ! زیر کارتون گوشی هست . قبلش گوشیتون جیلبریک بوده؟

نظر

پارت نامبرش رو چک کنید ! زیر کارتون گوشی هست . قبلش گوشیتون جیلبریک بوده؟
                      اخه کارتونش دم دست نیست .
                      ماله دوستمه اورده واسش ردیف کنم .
                      اره الان 4.3.3 جیل بریک شدست

چجوری از روی پارت نامبر یا همون سریال رو جعبه بفهمم لاکه یا انلاک ؟
                      ممنون

نظر

مشکل همینجاست که اصلا شماره نداره
                        فقط مینویسه the frimware file is currepted ,please reconnect and try again later
                        متاسفانه راجع به این اطلاعی ندارم . اما بد نیست یه سری راه ها رو چک کنید .

pc رو ریبوت کنید . کابل usb تون رو چک کنید .سعی کنید از پورت های پشت pc استفاده کنید . از اتصال نت مطمئن شید . آخرین ورژن آیتونز؟ تغییر آی پی ؟ گوشی رو به dfu ببرید و ریستور کنید . ببینید مکنه حل شه !

نظر

متاسفانه راجع به این اطلاعی ندارم . اما بد نیست یه سری راه ها رو چک کنید .

pc رو ریبوت کنید . کابل usb تون رو چک کنید .سعی کنید از پورت های پشت pc استفاده کنید . از اتصال نت مطمئن شید . آخرین ورژن آیتونز؟ تغییر آی پی ؟ گوشی رو به dfu ببرید و ریستور کنید . ببینید مکنه حل شه !

عجببببب .البته به جز رستور در حالت dfu همه مواردی رو که فرمودید رعایت کردم
                          4بازم ممنون
                          اگه روش dfu رو هم بفرمایید من مرخص میشم

البته ممنون میشم جواب سوال دیگم رو هم بفرمایید همین پست قبلی بود در مورد پارت نامبر

بازم ممنون
                          ویرایش توسط makhmalbaf22 : https://i-phone.ir/forums/member/69920-makhmalbaf22 در ساعت 31-12-2011, 02:52 AM

نظر

اخه کارتونش دم دست نیست .
                            ماله دوستمه اورده واسش ردیف کنم .
                            اره الان 4.3.3 جیل بریک شدست

چجوری از روی پارت نامبر یا همون سریال رو جعبه بفهمم لاکه یا انلاک ؟
                            ممنون
                            سریال که هیچ . اما اگه گوشی روشن میشه پارت نامبر و بیس باندش در مسیر setting>general > about هست . این دو رو ذکر کنید .

model و modem firmware

نظر

عجببببب .البته به جز رستور در حالت dfu همه مواردی رو که فرمودید رعایت کردم
                              4بازم ممنون
                              اگه روش dfu رو هم بفرمایید من مرخص میشم

البته ممنون میشم جواب سوال دیگم رو هم بفرمایید همین پست قبلی بود در مورد پارت نامبر

بازم ممنون
                              خدمت شما : http://www.i-phone.ir/forums/thread21056.html

اگه ارور 16xx گرفتید با ireb به dfu ببرید :Hotfile.com: 1 klik file hosting: iREB-r4.zip

نظر

سریال که هیچ . اما اگه گوشی روشن میشه پارت نامبر و بیس باندش در مسیر setting>general > about هست . این دو رو ذکر کنید .

model و modem firmware
                                اقا این دوستم همین الان رفت و گوشیشو برد ولی ببینبد من الان مدل و مودم فریمور گوشیم mc603zp , 04.11.08 هستش

و انلاکه .ماله اونم باید همین باشه تا انلاک باشه؟ و اگه لاک باشه چطوریه

البته من رو 5.0.1 هستم و اون روی 4.3.3

بازم ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X