اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 4 در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام آقای علیرضا اگه من به 5.1 آپگرید کنم نرم افزار celest رو که در ورژن 4.3.5 قانونی خریداری کردم را نیز میتوانم استفاده کنم؟ با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط masoud-j نمایش پست ها
      با سلام آقای علیرضا اگه من به 5.1 آپگرید کنم نرم افزار celest رو که در ورژن 4.3.5 قانونی خریداری کردم را نیز میتوانم استفاده کنم؟ با سپاس
      نه دوست عزیز . چون این برنامه هنوز آپدیت نشده و با 5.0.1 سازگار نیست

نظر

• ممنون و سئوال آخر اینکه من قبلا فایل بهینه شده 5.1 را با عنوان iPhone4,1_5.0.1_9A406_Restore.ipsw دانلود کردم آیا این بدرد نمیخورد و باید قبلی را دانلود و نصب کنم . مرسی.منم مثل شما همیشه خدا، شب زنده داری و از زحمات شما قدردانی مینمایم.
        ویرایش توسط masoud-j : https://i-phone.ir/forums/member/75622-masoud-j در ساعت 28-12-2011, 05:26 AM

نظر

با سلام آقای علیرضا اگه من به 5.1 آپگرید کنم نرم افزار celest رو که در ورژن 4.3.5 قانونی خریداری کردم را نیز میتوانم استفاده کنم؟ با سپاس

مشه نصبش کرد من هم الان دارم رو 5.0.1 استفاده مکینم فقط تنها کسری که داره باید با برنامه Ifile ارسال و دریافت کنید ولی در کل مشکل خاصی نداره و راضی کنند اگر خواستید بگید تا روش نصبشو بهتون بگم

یه سوال رو جلبریک جدید کسی برنامه ifile رو تست کرده؟ من نسخه ارجینالشم دارم ولی کرش میکنه!!!
          ویرایش توسط sah_2012 : https://i-phone.ir/forums/member/78338-sah_2012 در ساعت 28-12-2011, 05:30 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط sah_2012 نمایش پست ها
            مشه نصبش کرد من هم الان دارم رو 5.0.1 استفاده مکینم فقط تنها کسری که داره باید با برنامه ifile ارسال و دریافت کنید ولی در کل مشکل خاصی نداره و راضی کنند اگر خواستید بگید تا روش نصبشو بهتون بگم

یه سوال رو جلبریک جدید کسی برنامه ifile رو تست کرده؟ من نسخه ارجینالشم دارم ولی کرش میکنه!!!
            ممنون میشم دوست عزیز اگه طریقه نصبش رو هم محبت بفرمایید. البته بعد از آپگرید گوشی به 5.1 صد در صد بکارم خواهد آمد فعلا مشغول دانلود این ورژن 5.1 معرفی شده توسط دوستان و شما و آقا علیرضا هستم و متشکرم از شما بابت جوابگویی و راه حل...
            ویرایش توسط masoud-j : https://i-phone.ir/forums/member/75622-masoud-j در ساعت 28-12-2011, 05:44 AM

نظر

ممنون میشم دوست عزیز اگه طریقه نصبش رو هم محبت بفرمایید. البته بعد از آپگرید گوشی به 5.1 صد در صد بکارم خواهد آمد فعلا مشغول دانلود این ورژن 5.1 معرفی شده توسط دوستان و شما و آقا علیرضا هستم و متشکرم از شما بابت جوابگویی و راه حل...
              این فایل deb رو اول از اینجا http://www.mediafire.com/?ia36qlctu44rgg9 دانلود کنید و نصب کنید بعدش برنامه celece رو نصب کنید میبینید که راحت نصب میشه فقط تمامی فایلهای که دریافت میکنید میره اینجا ver/mobie/received و هر فایلی هم بخواهید بفرسید باید با ifile بفرستیدش

خیلی جالب بود ifile ای گه چند دلار پولش داده بودم و خریده بودم درست کار نمیکنه ولی ifle کرک از سورس repo.insanelyi.com مثل بنز کار میکنه
              ویرایش توسط sah_2012 : https://i-phone.ir/forums/member/78338-sah_2012 در ساعت 28-12-2011, 06:20 AM

نظر

• دوست عزیز می*شه توضیح بدید برا کسانی* که خارج کشور هستن و وقتی* جیلبریک می*کنن به شرکت اپل بروند وارانتی آنها باطل میشود ! چطور میتوانند جیلبریک را از گوشیو خود پاک کنند ؟

نظر

• سلام من از ورژن 4.3.3 به 5.0.1 آپدیت کردم بدون هیچ مشکلی جیلبریک هم کردم . از همه دوستان تشکر می کنم بابت مطالب مفیدی که گذاشتن

نظر

• نوشته اصلی توسط 3pand نمایش پست ها
                    دوست عزیز می*شه توضیح بدید برا کسانی* که خارج کشور هستن و وقتی* جیلبریک می*کنن به شرکت اپل بروند وارانتی آنها باطل میشود ! چطور میتوانند جیلبریک را از گوشیو خود پاک کنند ؟
                    براي پاك كردن جيلبريك راهي بجز ريستور نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
                      براي پاك كردن جيلبريك راهي بجز ريستور نيست
                      پس کلا قابل پاک شدن هست؟

ممنون و این که سیری برای آیفون ۴ کاملا پورت شد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط HaMiD.TcI نمایش پست ها
                        ممنون علی جان
                        من احتمال میدم چون در حین جیل شدن وایرلسم وصل بوده و اتصال به کامپیوتر هم داشتم رد اسنو زحمتشو کشیده.... :دی
                        این ios 5.0.1 هم عالمی داره ها :دی
                        ممنون
                        دوستان توجه داشته باشيد كه اگه در صفحه اول سايديا فايل shsh رو نشان داد به اين معني است كه شما داراي فايل shsh ميباشيد .اين فايل در سرور سايديا ذخيره شده و هر وقت خواستيد ميتوانيد با نرم افزار هايي shsh خود را از سايديا بگيريد

نظر

• اخیش
                          خدا خیرشون بده
                          دسته دوستان هم درد نکنه

نظر

• دوستان نمیدونم جاش ایجاش هست یا نه ولی من از دیشب که رفتم روی 5.0.1 و جیلبریک کردم مصرف باتریم خیلی کم شدهه. از ساعت 22:00 تا الان که 8:00 باشه کلا 2 درصد

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                              دوستان نمیدونم جاش ایجاش هست یا نه ولی من از دیشب که رفتم روی 5.0.1 و جیلبریک کردم مصرف باتریم خیلی کم شدهه. از ساعت 22:00 تا الان که 8:00 باشه کلا 2 درصد
                              من هم يه همچين چيزي احساس كردم
                              دوستان شما چطور ؟ شما هم همچين احساسي داريد يا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                                دوستان نمیدونم جاش ایجاش هست یا نه ولی من از دیشب که رفتم روی 5.0.1 و جیلبریک کردم مصرف باتریم خیلی کم شدهه. از ساعت 22:00 تا الان که 8:00 باشه کلا 2 درصد
                                امكانش هست
                                من خودم جيلبريك نكردم فعلا و ورژن 5.0.1 هستم
                                تو اين يك ماه مصرف باطريم زياد بود و تقربيا ار روز بايد شارژ ميكردم ولي اين هفته اخر نزديك دو روز شارژ نگه ميداره

نظر

صبر کنید ..
                                X