اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک ایفون ۴ توسط JailBreakMe 3 به صورت Untethered !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeidonline نمایش پست ها
    خب اینو که ندارم . چون تاحالا بش دست نزدم. آیا shsh مختص یک گوشی هست یا نه، میتونم از کسی که shsh 4.3.3 بگیرم؟
    نه shsh هر گوشی مختص خودشه

نظر

• سلام / دوستان یه گوشی دارم که بیرون جیلبرکش کردن ... میشه راهنمایی کنید چطور با حفظ اطلاعات شخصی مجدد به این روش جیلبرکش کنم ؟ 4.3.3 هست اگه ریستور کنم آپدیت نمیشه ؟ گشتم اطلاعاتی پیدانکردم ... اصلا دوباره باید په کار کنم ... ممنون
      ویرایش توسط بهجون : https://i-phone.ir/forums/member/45382-بهجون در ساعت 06-12-2011, 03:36 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط armin1991
        دوستان امروز به 5.0.1 اپدیت کردم ( ایفون 4 ) اما از یه طرف سرعت وای فا فوق العاده پایینه حتی سافاری سایت باز نمیکنه که ظاهرا یه باگ هست چون تو سایت اپل 23 صفحه در موردش بحث شده و از یه طرف سیدیا درست کار نمیکنه مثلا خیلی از سورس ها یا اد نمیشن یا ناقص اد میشن
        حالا هم که میخوام appsync نصب کنم میگه باید mobile substrate نصب باشه در حالی که قبلا خودش نصب بود رو گوشی ! در نتیجه خواستم از طریق سیدیا نصبش کنم که نشد رفتم فایل deb هر دو رو پیدا کردم و با ایفون باکس نصب کردم اما دیگه گوشی بالا نیومد !!! خلاصه الان من باید چکار کنم ؟ چند بار ریستور که جواب نداد سیدیا هم که درست کار نمیکنه ایا راه چاره هست ؟
        مشکلی نباید داشته باشه 5.0.1
        به نظرم یکبار رستور کنید و بدون جیلبریک تست کنید چون ممکنه از اینترنتتون باشه و اگه باز درست نشد رستور کنید و بک آپ رو بر نگردونید
        Rest in peace Steve
        Do What You Love
        Steve Jobs

نظر

• نوشته اصلی توسط بهجون نمایش پست ها
          سلام / دوستان یه گوشی دارم که بیرون جیلبرکش کردن ... میشه راهنمایی کنید چطور با حفظ اطلاعات شخصی مجدد به این روش جیلبرکش کنم ؟ 4.3.3 هست اگه ریستور کنم آپدیت نمیشه ؟ گشتم اطلاعاتی پیدانکردم ... اصلا دوباره باید په کار کنم ... ممنون
          مشكلتون چيه همه چيزو باهم قاطى كرديد

نظر

• سلام دوستان من ورژنم 4.2.1 است برم به4.3.3؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شاش 2تاشم دارم

با تشکر

نظر

• فرقی بین4.2.1 و4.3.3است؟؟؟؟؟

خیلی خیلی ممنونم از جوابتون استادان

نظر

• نوشته اصلی توسط sam007 نمایش پست ها
                سلام دوستان من ورژنم 4.2.1 است برم به4.3.3؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شاش 2تاشم دارم

با تشکر
                اگه shsh مربوط به ۴.۳.۳ رو داری تردید نکن؛ ۴.۳.۳ ورژن خیلی کاملتریه. اگه کمک خواستی بگو بیشتر برات توضیح بدم.
                منتها قبلش بهتره با آی فیت shsh ورژن فعلی رو دامپ کنی.
                ویرایش توسط Singapore : https://i-phone.ir/forums/member/80976-singapore در ساعت 06-12-2011, 05:08 PM

نظر

• باtinyumbrella-4.30.00شاش را سیو کردم

نظر

• چه فرقی بینش است دوست عزیز 4.2.10و4.3.3 بیشتر برام بگو؟؟از چه لحاظ کاملتره؟؟
                    ویرایش توسط sam007 : https://i-phone.ir/forums/member/39288-sam007 در ساعت 06-12-2011, 06:13 PM

نظر

چه فرقی بینش است دوست عزیز 4.2.10و4.3.3 بیشتر برام بگو؟؟از چه لحاظ کاملتره؟؟
                      تو ورژنهای ۴.۳ به بالا یک سری باگهای بزرگ رفع شدن، تا ورژن ۴.۳.۳ که کاملترینشون هست. خیلی از برنامه های اصلی سیدیا در آپدیتهای آخرشون برای ورژن زیر ۴.۳ جواب نمیدن.

نظر

چه فرقی بینش است دوست عزیز 4.2.10و4.3.3 بیشتر برام بگو؟؟از چه لحاظ کاملتره؟؟
                        ۴.۳.۳ ورژن پایدارتریه. مشکلات و خطاهای امنیتی به مراتب کمتری داره و سازگاری بیشتری با اغلب برنامه ها داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط rmshandi نمایش پست ها
                          تو ورژنهای ۴.۳ به بالا یک سری باگهای بزرگ رفع شدن، تا ورژن ۴.۳.۳ که کاملترینشون هست. خیلی از برنامه های اصلی سیدیا در آپدیتهای آخرشون برای ورژن زیر ۴.۳ جواب نمیدن.
                          دوست عرریز قابلیت مولیتسنیگ که با5 انگشت برنامه را میبستنند تو 4.2 عمل نمی کنه ولی تو 4.3 است اسم برنامه شو تو سیدبیا میگی و کارایشو؟؟؟
                          یکی از مزیتا 4.3 به4.2 این است درسته؟؟
                          از سریع جواب دادنتون هم ممنونم
                          الان میخوام به4.3. رریستور کنم باچه برنامه ای جلبرینگ کنم؟؟که خوب جواب بده؟؟
                          بازم ممنونم :d:d:d:d:d:d

نظر

دوست عرریز قابلیت مولیتسنیگ که با5 انگشت برنامه را میبستنند تو 4.2 عمل نمی کنه ولی تو 4.3 است اسم برنامه شو تو سیدبیا میگی و کارایشو؟؟؟
                            multitasking themeهست فك كنم
                            با jailbreakme.com انلاين جيل كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط sinamhelli3 نمایش پست ها
                              مشكلتون چيه همه چيزو باهم قاطى كرديد
                              گوشی قبلا به روشی که نمی دونم جیلبرک شده ... حالا چطور جیلبرکش کنم ؟ ریست اش کنم ؟ میخوام با ای دی اپل خودم توش برنامه بریزم

نظر

برنامه های مولتی تاچ جسچر زیادن ولی من اصلا توصیه نمی کنم. اغلبشون باعث هنگ کردن آیفون میشن و گاهی کار به ریستور می کشه. بهترین روش استفاده از برنامه ی اکتیویتور هست.
                                و جیلبریک ۴.۳ خیلی ساده اس: به سایت jailbreakme.com برید و سیدیا رو نصب کنید!
                                ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 06-12-2011, 11:12 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X