اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک 4.3.3 Untethered با redsn0w 0.9.6rc16 برای iPhone 3GS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بیس باندم روی 05.16.02 مونده
    با redsn0w 0.9.6rc16 هم نتونستم بیس باند رو تغییر بدم
    به نظر شما باید با چی تغییرش بدم
    آیا با تغییر بیس باند درست میشه
    آنتن بر میگرده یا نه

نظر

سلام خسته نباشید
      من گوشیمو برای اولین بار جلبریک کردم cydia هم نصب شده ولی فقط برنامه و بازیهایی که از itunes store دانلود میکنم نصب میشه و برنامه هایی که از جای دیگه میگیرم موقع نصب( unkhnown error(0xE8008001 میده و نصب نمیشه
      3gs version 4.3.3
      لطفا راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mamal53 نمایش پست ها
        سلام خسته نباشید
        من گوشیمو برای اولین بار جلبریک کردم cydia هم نصب شده ولی فقط برنامه و بازیهایی که از itunes store دانلود میکنم نصب میشه و برنامه هایی که از جای دیگه میگیرم موقع نصب( unkhnown error(0xE8008001 میده و نصب نمیشه
        3gs version 4.3.3
        لطفا راهنماییم کنید
        برای نصب برنامه های کرک شده از طریق ایتونز شما باید برنامه +AppSync for 4.0رو از طریق سیدیا نصب کنید
        این برنامه توی سورس اقا رضا موجوده:
        Mobile4Persian Repository
        ویرایش توسط iAmir Reza : https://i-phone.ir/forums/member/15597-iamir-reza در ساعت 26-05-2011, 08:36 PM

نظر

با سلام
          من گوشیمو رو به 4.3.3 ارتقا دادم ولی انتن نمیده چکار کنم ضمناfirm ware06.15.00isja

نظر

نوشته اصلی توسط ضیاء نمایش پست ها
            با سلام
            من گوشیمو رو به 4.3.3 ارتقا دادم ولی انتن نمیده چکار کنم ضمناfirm ware06.15.00isja
            شما باید برنامه Ultrasn0w را از سیدیا از سوزس repo666.ultrasn0w.com نصب کنید.
            بعد آنتن میاد.

نظر

دوستان من گوشیمو با pwnage tool به ۴.۳.۳ ریستور کردم ولی به dfu نبرده بودم یه دفعه اروره ۲۱ داد و گوشی رفت تو recovery mode چی کار کنم؟کمک کنین لطفا!

نظر

لینک دانلود redsn0w 0.9.6 rc17 برای ویندوز با لینک مستقیم از سرور انجمن :

نظر

باسلام
                  گوشیم 3gsبافریم ور4.1.1تمام بازی های itunseرو باsynceنصب می کردم امابعدازارتقاءبه4.3.3دیگه هیچ بازی رو نصب نمی کنه چکار کنم

نظر

AppSync رو نصب کردی ؟

نظر

میشه بگین چطوری میشه appsyncرو نصب کرد؟

نظر

از سیدیا سورس انجمن apt.i-phone.ir/user:pass و یا cydia.mobile4persian.net/
                        میتونی appsync4.3 vرو نصب کنی . اینم یادتون باشه همیشه بعد ری استور و جیلبریک و نصب سیدیا اولین کار اضافه کردن سورس و نصب برنامه های جانبی که اولیش appsync فریمور مربوط به ورژن رو گوشی بعد سینک با ایتیونزه .

نظر

سلام
                          من هم فریمور رو به 4.3.3 آپدیت کردم
                          ولی نمی دونم وقتی می خوام از سیدیا برنامه بگیرم چرا بیتشر سورس ها و نرم افزار چند خطر اخر reloading data با خط failed مواجعه می شوم در صورتی که بعد از مرحله جک می کنم می بینم سروس اضافه شده .

نظر

سلام
                            من گوشییم 3gs آنلاک فکتوری هست. روی 4.3.1 بود بدون اینکه ultrasn0w نصب کنم استفاده می کردم.
                            الن بردم روی 4.3.3 و با همین redsn0w جیلبرک کردم اما گوشیم آنتن نداره که هیچ اصلا carrier هم توی setting هم نیست.
                            لطفا راهنمایی کنید من به مشکل برخوردم
                            ممنون

نظر

با فریم ور 4.3.2 گوشی رو جیلبریک کردم ولی سیدیا و سافاری رو بالا نمیاره و سریع ازشون میپره به نظرتون الان چی کار کنم ؟ خواستم رستور کنم و دوباره جیلبریک کنم که مشکلات زیر پیش اومد !
                              در ضمن خواستم رستور کنم رو 4.3.2 که ارور 3194 داد و از هر راهی که تو تاپیک ها گفته شد انجام دادم ولی درست نشد !

با 4.3.3 هم خواستم رستور کنم که اصلا فایل رو قبول نمیکنه

نظر

با سلام . وقتی redsnow رو باز میکنی و دکمه browse رو میزنی بیشتر توضیح بدید که چراغ دکمه next روشن بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X