اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 3Gs در iOS 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mahanarya
    سلام به همه دوستان
    من 3g دارم البته لاک هم هستش الان که به 4.2 اپگرید کردم رو conect ti ituns مانده نمیدونم چی کار کنم ممنون میشم راهنمایم کنید با تشکر از همه شما

موقع رستور ارور داده و رو ریکاوری مونده ؟
    ببینید چه اروری بهتون میده تا بهتر بشه راهنمایی کرد

خوشبختانه در موقع اپگرید هیچ erorr نداد و الان هم که کانکت تو ایتیوز زده رو حالت emerjency میره و بکگراند ایفون هم 4.2 شده ولی نمیدونم چجوری جیلبرگ کنم تا باز شه

نظر

• من وقتی می خوام game center رو باز کنم گوشی ریست میشه کسی از دوستان چنین مشکلی نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mahanarya نمایش پست ها
        نوشته اصلی توسط mahanarya
        سلام به همه دوستان
        من 3g دارم البته لاک هم هستش الان که به 4.2 اپگرید کردم رو conect ti ituns مانده نمیدونم چی کار کنم ممنون میشم راهنمایم کنید با تشکر از همه شما

خوشبختانه در موقع اپگرید هیچ erorr نداد و الان هم که کانکت تو ایتیوز زده رو حالت emerjency میره و بکگراند ایفون هم 4.2 شده ولی نمیدونم چجوری جیلبرگ کنم تا باز شه
        اگر کامل ریستور کردیدو تو حالت ریکاوری گیر کرده با tinyumbrella از ریکاوری بیرون بیارید و با برنامه جدید greenpois0n جیلبریک و از سیدیا ultrasn0w نصب وآنلاک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
          مشکلی نیست , به احتمال زیاد میتونید رو همون دوباره جیلبریک کنید
          دوست عزیز واقعا متشکر
          روش جیلبریک کردم مشکلم حل شد.

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan_naieni نمایش پست ها
            3.1.2 3gs لاک
            بيس باند 05.11.07
            دوستان ميتونن راهنمايی کنن

نظر

• سلام
              من جیلبریک کردم.اما وقتی خاموش روشن می کنم،هیچ اتفاقی نمی افته.
              در ضمن cydia رو هم ندارم و بعد از خاموش روشن کردن هم لودر چیزی نصب نمی کنه.
              الانم.........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              گوشیمم 3gs iso4.2.1 هستش.
              ویرایش توسط hope : https://i-phone.ir/forums/member/26827-hope در ساعت 07-02-2011, 11:37 PM

نظر

• سلام خدمت دوستان گل
                من دو تا سوال داشتم:
                1-بعد از اپدیت به 4.2.1 میخواستم بدونم شماره های موجود توی کنتاکت ها میپره؟ ر اهی به جز برنامه sim manager هست که بشه شماره ها رو برگردوند یا حفظ کرد؟

2-برای نصب سایدیا بعد از جیلبریک نیاز به اینترنت هست؟ اگر هست راهی وجود داره برای کسایی مثل من که به اینترنت زیاد دسترسی ندارن تا نصب کنن.؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                  سلام خدمت دوستان گل
                  من دو تا سوال داشتم:
                  1-بعد از اپدیت به 4.2.1 میخواستم بدونم شماره های موجود توی کنتاکت ها میپره؟ ر اهی به جز برنامه sim manager هست که بشه شماره ها رو برگردوند یا حفظ کرد؟

2-برای نصب سایدیا بعد از جیلبریک نیاز به اینترنت هست؟ اگر هست راهی وجود داره برای کسایی مثل من که به اینترنت زیاد دسترسی ندارن تا نصب کنن.؟
                  1-بعد از آپدیت میتونید بکاپ آیتونز رو برگردونید که شامل شماره تماس میشه
                  2-اگر اینترنت نداشته باشید فقط میتونید به صورت دستی سیدیا رو نصب کنید

نظر

• با تشکر از زحمت همه دوستان
                    منم با اون ارورهایی که گفته شد برخورد کردم ولی دوباره امتحان کردم و این بار درست شد
                    در ضمن من با redsnow جیلبرک کرده بودم و رو اون GP رو تست کردم
                    3gs
                    ویرایش توسط interuniversal : https://i-phone.ir/forums/member/29877-interuniversal در ساعت 08-02-2011, 01:21 AM

نظر

• ارش جان مممنون بابت پاسخ ها
                      فقط میشه بگید بعد از اپدیت چه جوری میشه backup رو با ایتونز برگردوند؟
                      راستی اس ام اس ها هم پاک میشه؟

نظر

• مشکل Greenpois0n Initialized در Greenpois0n RC5 برای حل این مشکل در ویندوز چکار باید بکنم لطفآ کامل تر از پست اول بنویسین

نظر

• دوستان 3gs 3.1.2 لاک دارم الان اگه بيام رو 4.2.1 آنلاک جواب ميده ? بيس باند 05.11.07 هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                            مشکلی نیست , به احتمال زیاد میتونید رو همون دوباره جیلبریک کنید
                            من روی همون جیبرلیک قبلی دوباره جیبرلیک کردم هیچ مشکلی پیش نیومد صدرصد جواب میده

نظر

• از کجا باید بفهمم بیس باند دستگاه چند هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط mahanarya
                                نوشته اصلی توسط mahanarya
                                سلام به همه دوستان

اگر کامل ریستور کردیدو تو حالت ریکاوری گیر کرده با tinyumbrella از ریکاوری بیرون بیارید و با برنامه جدید greenpois0n جیلبریک و از سیدیا ultrasn0w نصب وآنلاک کنید
                                با عرض پوزش روش کار با tinyumbrella میشه توضیح بدین من نتونستم ضمنا من حتی نمی دونم ورژن دقیق 4.2 یا 4.2.1

نظر

صبر کنید ..
                                X