اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 3Gs در iOS 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amin_rize نمایش پست ها
    دوباره نصب کنید سیدیا رو
    وقتی می خوام دوباره نصب کنم ارور می ده که سیدیا نصب شده و نمی تونه دوباره نصب کنه ...

نظر

دوستان یه سوال!!!! اول باید فرمور رو بریزیم روی گوشی بعد جیلبریک کنیم؟!

نظر

[QUOTE=raminsr;312544]دوستان یه سوال!!!! اول باید فرمور رو بریزیم روی گوشی بعد جیلبریک کنیم؟![/QUO

دوست عزیز اگر که گوشیتون رو 4.2.1هست که نمی خواد ولی در غیر انصورت حتماً باید به فریمور مربوطه ریستور شود

نظر

سلام دوستان خسته نباشید.
          من هر کاری میکنم نمیتونم جیلبریک کنم همش مینویسه jailbreak failed یا یه بار هم که این نوشته نیومد یه صفحه سیاه رنگ اومد توگوشی که چهار تا نوشته داشت دقیقا خاطرم نیست چی بودن اما هر چیم صبر کردم اتفاقی رخ نداد(مشخصات گوشی هم به این صورته:version 4.2.1,آنلاک,modem firmware 05.15.04)قبل ازاینکه جیلبریک کنم ریستور هم کردم,روی ویندوز xpو روی ویندوز 7 امتحان کردم به مک هم دسترسی ندارم.

اگه بتونین کمک کنید ممنون میشم.
          ویرایش توسط davoodi : https://i-phone.ir/forums/member/18031-davoodi در ساعت 07-02-2011, 02:17 PM

نظر

دوستان خسته نباشيد من الان رو 3.1.2 هستم اگه بيام رو 4.2.1 مشکلی پيش نمياد آنلاک هم ميشه ؟

نظر

سلام دوستان
              میخواستم ببینم ایفون 3gs 4.0.1 به 4.2.1 ریستور کنم مشکلی پیش نیاد اخه گوشیم لاکه

نظر

سلام
                چرا سورس انجمن دیگه اضافه نمیشه؟

نظر

سلام خدمت دوستان عزیز
                  من بیس باند گوشیم 05.13.04 هست و الان هم iOS 4.0.1 روش نصبه . می خواستم بدنم با این GP جیلبریک کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟
                  با تشکر از همه کشانی که در این فروم زحمت می کشند.

نظر

سلام خدمت دوستان عزیز
                    من بیس باند گوشیم 05.13.04 هست و الان هم iOS 4.0.1 روش نصبه . می خواستم بدنم با این GP جیلبریک کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟
                    گوشیم هم 3gs unlock هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi_atefi نمایش پست ها
                      سلام خدمت دوستان عزیز
                      گوشیم هم 3gs unlock هستش
                      دوست عزیز اگه گوشیت انلاکه فکتوریه مشکلی نداره .ولی قبلش shsh این فریمورو محض احتیاط save کن./

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid631 نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        میخواستم ببینم ایفون 3gs 4.0.1 به 4.2.1 ریستور کنم مشکلی پیش نیاد اخه گوشیم لاکه
                        دوست عزیز فعلاً قیدشو بزن و این کارو نکن./

نظر

• سلام به همه دوستان .من گوشیم 3gs lock هست پارت نامبرش همMC133C هست بیس باندم هم 05.12.01 هست.الان اگه بخوام با فریمور 4.2 کاستوم آپدیت کنم با توجه به اینکه سیم کارت لاک رو ندارم(تا حالا هم نتونستم بفهمم چیه!!!!!!!!!!!!)گوشیم اکتیو میشه تا جیلبریک و آنلاک کنم یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan_naieni نمایش پست ها
                            دوستان خسته نباشيد من الان رو 3.1.2 هستم اگه بيام رو 4.2.1 مشکلی پيش نمياد آنلاک هم ميشه ؟
                            دوست عزیز اول اینکه مدل گوشیتو نگفتین ...
                            پیشنهاد من به شما ریستور به 4.1 هستش فعلاً

نظر

• نوشته اصلی توسط tooraj نمایش پست ها
                              سلام به همه دوستان .من گوشیم 3gs lock هست پارت نامبرش همmc133c هست بیس باندم هم 05.12.01 هست.الان اگه بخوام با فریمور 4.2 کاستوم آپدیت کنم با توجه به اینکه سیم کارت لاک رو ندارم(تا حالا هم نتونستم بفهمم چیه!!!!!!!!!!!!)گوشیم اکتیو میشه تا جیلبریک و آنلاک کنم یا نه؟
                              دوست عزیز گوشی شما لاک هستش پس فعلاً مدارا کن چون احتمال اپدیت بیسباندت هست

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
                                دوست عزیز اگه گوشیت انلاکه فکتوریه مشکلی نداره .ولی قبلش shsh این فریمورو محض احتیاط save کن./
                                دوست عزیز من 3gs انلاک فکتوری -بیس باند 05.13.04 -ورژن 4.0.1 دارم وshsh داخل cydia به صورت زیر هست که عکشو گذاشتم -

1-مشکلی پیش نمیاد که به 4.2.1 با gp برم ؟
                                2-بیس باند من عوض نمیشه ؟؟؟؟؟؟؟
                                ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 07-02-2011, 02:20 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X