اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 3Gs در iOS 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من از دبی یه 3GS آوردم که هیچ برنامه ای روش نصب نیست و آنتن رو دارم
    آیا آنلاک هست؟؟؟
    iOS 4.2.1 هست
    چه راهی رو واسه جیلبریک پیشنهاد میکنین که بهترین و راحت ترین باشه
    ممنون میشم راهنمایی کنین

نظر

• سلام
      خواهش میکنم کمک
      من گوشیم رو بردم 4.3
      گوشی 3gs unlock الان هیچ مدلی ج.ب نمیشه و کیبردم هم کار نمیکنه
      با greenpoisen هرکارکردم نشد
      با redsnow هم اصلا firmware رو نمیشناسه

نظر

• سلام
        من دیروز گوشیمو که 3GS هست با GreenPoiSon جیلبریک کردم. بعد هم برنامه Loader اومد و سیدیا رو هم از روش نصب و آپدیت کردم. (نسخه 4.2.1 گوشی هم آنلاک هستش). در حال حاضر به نظر میاد که گوشی درست جیلبریک شده باشه. تنها سوالم اینه که چجوری می شه الان برنامه های کپی شده یا کرک شده رو در گوشی نصب و اجرا کرد چون الان هر برنامه ای رو که دانلود کردم با آیتیونز می ریزم تو گوشی برنامه ارور می دهد. ممنون می شم اگر کمک کنید. مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط ardalan_nazari نمایش پست ها
          سلام
          من دیروز گوشیمو که 3GS هست با GreenPoiSon جیلبریک کردم. بعد هم برنامه Loader اومد و سیدیا رو هم از روش نصب و آپدیت کردم. (نسخه 4.2.1 گوشی هم آنلاک هستش). در حال حاضر به نظر میاد که گوشی درست جیلبریک شده باشه. تنها سوالم اینه که چجوری می شه الان برنامه های کپی شده یا کرک شده رو در گوشی نصب و اجرا کرد چون الان هر برنامه ای رو که دانلود کردم با آیتیونز می ریزم تو گوشی برنامه ارور می دهد. ممنون می شم اگر کمک کنید. مرسی
          شما در سیدیا سورس زیر رو ادد کنید و از داخل این سورس appsync4.0+ رو نصب کنید
          http://cydia.hackulo.us
          بعد از نصب اون برنامه میتونید برنامه یا بازی های کرک شده نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Ho3eiN-Kh نمایش پست ها
            من از دبی یه 3GS آوردم که هیچ برنامه ای روش نصب نیست و آنتن رو دارم
            آیا آنلاک هست؟؟؟
            iOS 4.2.1 هست
            چه راهی رو واسه جیلبریک پیشنهاد میکنین که بهترین و راحت ترین باشه
            ممنون میشم راهنمایی کنین
            آره انلاک است و باید با greenposion جیلبریک بکنید

نظر

• سلام اساتید سال نو همه مبارک...
              من یه 3gs دارم لاک.قبلآ با redsn0w جیل برک کردم و بیس باند شد 6:15:00 و os:4.2.1 و الان مشکل tethered بودن رو دارم. میخواستم بدونم با این greenpois0n میتونم به راحتی جیل برک کنم؟! راهشو بی زحمت ساده بگید و کلی.
              من کل 37 صفحه رو خوندم این ارور موقع ریستو با ایتیونز چیه؟! اگه تو ریکاوری گیر کرد میتونم با همون greenpois0n بالا بیارمش و اکتیو کنم؟! بعد برای نصب cydia از redsn0w دوباره استفاده کنم یا با همون greenpois0n میشه؟! من فریم ور اماده ی 4.2.1 رو هم از قبل دارم میخوام طوری باشه که زیاد الاف نشم.

نظر

• کسی نیست جواب مارو بده؟!

نظر

• سلام من ایفونم 3gs ورژن 3.1.2 انلاک فکتوری هست .تا الان با سیستم روشن میکنمش میخوام از شرش خلاص شم گفتم بیام رو ورژن جدید تا این مشکل حل بشه. shsh همه ورژن هارو هم رو سیدیا دارم فکر میکنم برم رو ورژن 4.2.1 بهتر باشه ولی مطالب پراکنده هست منم تا حالا کاستوم نساختم چون الان 4.3 اومده و من میخوام از 3.1.2 به 4.2.1 برم ممنون میشم راهنمایی کامل کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط sormob نمایش پست ها
                    سلام اساتید سال نو همه مبارک...
                    من یه 3gs دارم لاک.قبلآ با redsn0w جیل برک کردم و بیس باند شد 6:15:00 و os:4.2.1 و الان مشکل tethered بودن رو دارم. میخواستم بدونم با این greenpois0n میتونم به راحتی جیل برک کنم؟! راهشو بی زحمت ساده بگید و کلی.
                    من کل 37 صفحه رو خوندم این ارور موقع ریستو با ایتیونز چیه؟! اگه تو ریکاوری گیر کرد میتونم با همون greenpois0n بالا بیارمش و اکتیو کنم؟! بعد برای نصب cydia از redsn0w دوباره استفاده کنم یا با همون greenpois0n میشه؟! من فریم ور اماده ی 4.2.1 رو هم از قبل دارم میخوام طوری باشه که زیاد الاف نشم.
                    دوست عزیز شما همون پست اول رو بخونید مشخصه باید چه کار کنید برای نصب cydia هم می تونید از redsn0w استفاده کنید.

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                    سلام من ایفونم 3gs ورژن 3.1.2 انلاک فکتوری هست .تا الان با سیستم روشن میکنمش میخوام از شرش خلاص شم گفتم بیام رو ورژن جدید تا این مشکل حل بشه. shsh همه ورژن هارو هم رو سیدیا دارم فکر میکنم برم رو ورژن 4.2.1 بهتر باشه ولی مطالب پراکنده هست منم تا حالا کاستوم نساختم چون الان 4.3 اومده و من میخوام از 3.1.2 به 4.2.1 برم ممنون میشم راهنمایی کامل کنید .

شما کافیه فایل host کامپیوترتون رو عوض کنید و بعدش به 4.2.1 آپدیت کنید و با این برنامه جیلبریک. (نیازی به کاستوم نیست)

نظر

• ممنون از راهنماییتون ولی من نمیدونم host چیه و کجا عوض کنم یا اصلا چیکار باید بکنم من تو این زمینه تو انجمن فعالیت نداشتم

نظر

• سلام به دوستان
                        من مرحله اول که نرم افزار گوشی رو میشناسه رو نمیتونم رد بشم کلید play and pause کدومه ؟

نظر

• با سلام... من گوشي 3gs آنلاك فكتوري بوترام قديم دارم... رفتم به ٤.٣.١ ديدم سرعت پايينه حالا دوباره برگشتم به ٤.٢.١
                          براي جلبريك كردن گرين پايسن بهتره يا رداسنو؟ منظورم با داشتن وسواس زياده...

نظر

• گوشیو ریستور فکتوری کردم که تنظیماتش صفر بشه دیگه بالا نمیاد! چیکارش کنم به مکبوکم وصل نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط abparvar نمایش پست ها
                              گوشیو ریستور فکتوری کردم که تنظیماتش صفر بشه دیگه بالا نمیاد! چیکارش کنم به مکبوکم وصل نمیشه
                              گوشيتون به احتمال زياد جيلبريك شده بوده... بايد ريستور كنيد.

نظر

• با سلام... من گوشي 3gs آنلاك فكتوري بوترام قديم دارم... رفتم به ٤.٣.١ ديدم سرعت پايينه حالا دوباره برگشتم به ٤.٢.١
                                براي جلبريك كردن گرين پايسن بهتره يا رداسنو؟ منظورم با داشتن وسواس زياده...

GreenPoison 6.1 or RedSnow 0.9.6 RC14

نظر

صبر کنید ..
                                X