اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 3Gs در iOS 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با redsnow بیس باند iPad را انتخاب کن

نظر

• سلام دوستان
      من گوشیمو(3gs) که انلاک فکتوریه رو آپگرید کردم به ورژن 4.2.1 (8C148a)
      حالا میشه از اول بگین چکارا باید بکنم ؟
      red snow بهتره یا greenpoison ?? اگه میشه قضیه این dfu و cydia ره هم بگین
      ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط babakkhoda2 نمایش پست ها
        دقیقا چطوری باید این کار رو انجام بدم؟ بعد که این کار رو کردم با چی باید انلاک کنم؟؟
        شما redsnow باز كنيد مراحل رو به حلت مخصوص برده و فقط تيك بيس باند ايپد رو بزنيد بعد از تمام شدن كه بايد به اينترنت وصل هم باشيد در اخر از سيديا فايل ultrasnow1.2 را نصب وگوشي انلاك كنيد

نظر

• سلام

من گوشیمو با این نرم افزار gb کردم خدا رو شکر مشکلی نداره به غیر از لوگو

کاری میشه کرد که لوگو که تبدیل یه اسکلت شده رو بشه به جالت قبل برگردوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان چند تا سایت باجال برای دانلود app معرفی کنند خیلی ممنون میشم.

نظر

• http://www.i-phone.ir/forums/thread31066.html
            with

نظر

• نوشته اصلی توسط persianking62 نمایش پست ها
              سلام

من گوشیمو با این نرم افزار gb کردم خدا رو شکر مشکلی نداره به غیر از لوگو

کاری میشه کرد که لوگو که تبدیل یه اسکلت شده رو بشه به جالت قبل برگردوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان چند تا سایت باجال برای دانلود app معرفی کنند خیلی ممنون میشم.
              برای برنامه ها هم توی انجمن می گشتید پیدا می شد
              Www.apptrackr.org مثلا
              with

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_mech نمایش پست ها
                سلام دوستان
                من گوشیمو(3gs) که انلاک فکتوریه رو آپگرید کردم به ورژن 4.2.1 (8c148a)
                حالا میشه از اول بگین چکارا باید بکنم ؟
                red snow بهتره یا greenpoison ?? اگه میشه قضیه این dfu و cydia ره هم بگین
                ممنون میشم
                آقاخواهشایکی به من کمک کنه

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_mech نمایش پست ها
                  آقاخواهشایکی به من کمک کنه
                  شما با Greenpois0n جیلبرک کنید .
                  برای رفتن به DFU هم خود برنامه میگه چه کارهایی را باید انجام بدی.

نظر

• من 3GS دارم رو فریمور 4.2.1 بیس باندم 5.15 بود با گرین پویزن جیل کرده بودم بعد با redsnow بردمش به 6.15 بیس باندم رو و آنلاک شد ولی بعد از 2 ساعت که خاموش روشن کردم دیگه از حالت safe modeخارج نمیشه! فقط باید خاموشش کنم با آیتیونز روشن کنم! یکی میشه بگه چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط babakkhoda2 نمایش پست ها
                      من 3GS دارم رو فریمور 4.2.1 بیس باندم 5.15 بود با گرین پویزن جیل کرده بودم بعد با redsnow بردمش به 6.15 بیس باندم رو و آنلاک شد ولی بعد از 2 ساعت که خاموش روشن کردم دیگه از حالت safe modeخارج نمیشه! فقط باید خاموشش کنم با آیتیونز روشن کنم! یکی میشه بگه چیکار کنم؟
                      بعیده که ultrasn0w کرش کنه
                      نرم افزاره خاصی زدین ؟ تو حالت Safe Mod باید Ok بزنید و داخل Cydia اگه برنامه خاصی زدین remove کنید
                      اگه هم از ultrasn0w باشه remove کنید و از سورس Repo.insanelyi.com نصبش کنید

نظر

• سلام خدمت دوستان من 3gs انلاک دارم به 4.2.1 ریستور کردم حالا میخوام جلبریک کنم با greenpois0n جلبریک که میکنم این ارور ها رو میده ولی برنامه لودشو پر میکنه بعد صفحه گوشی یه چیزس تو مایهای داس میاد.........
                        unble to find gbdevlist
                        unble to find fa-unmount
                        unble to find fs-load-files
                        greenpois0n initalized تو پست را حل ها رو خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد (چیزی نفهمیدم)
                        اگه میشه کمی واضع راهنمایم کنید.

نظر

• عزیز یکی از دوستان راه حلشو اینجا http://www.i-phone.ir/forums/post313455-61.html
                          گزاشتن.برای من که جواب داد فقط نکتش اینه که دستت رو از رو دکمه home تا پایان کار بر ندار.

نظر

• نوشته اصلی توسط bushehr نمایش پست ها
                            سلام خدمت دوستان من 3gs انلاک دارم به 4.2.1 ریستور کردم حالا میخوام جلبریک کنم با greenpois0n جلبریک که میکنم این ارور ها رو میده ولی برنامه لودشو پر میکنه بعد صفحه گوشی یه چیزس تو مایهای داس میاد.........
                            Unble to find gbdevlist
                            unble to find fa-unmount
                            unble to find fs-load-files
                            greenpois0n initalized تو پست را حل ها رو خوندم ولی چیزی دستگیرم نشد (چیزی نفهمیدم)
                            اگه میشه کمی واضع راهنمایم کنید.
                            تواین مرحله باید کامپیوتر به اینترنت وصل باشه تا gp کار کنه.
                            یه چیزی حدود 5 یا 6 مگابایت دانلود میکنه.(مشکلی وجود نداره)

اگر کار نکرد با چیز*پی*ان امتحان کنید.

نظر

• من این طوری jailbreak شد (با greenpois0n جیلبریک میکنم)
                              1-اول آیفون رو به کامپیوتر وصل میکنید.آیتونز رو میبندید و آیفونو خاموش میکنم
                              2-بعد بر روی آیکون جیلبریک کلیک راست کرده و گزینه ادمینستور رو میزنم
                              3-و بعد آیفون رو به حالتDFU میبرم و در حالت DFU آیفون را restore میکنم
                              4-در هنگام DFU دستم رو از رو HOME بر نمیدارم (تا زمانی که jailbreak تموم بشه)
                              5-و وارد loader شده و cydia رو میریزم
                              ویرایش توسط aryan90 : https://i-phone.ir/forums/member/32758-aryan90 در ساعت 01-03-2011, 11:14 PM

نظر

• 4.2.1 با +4.2.1 فرق داره؟
                                آخه من تو cydia فقط +4.2.1 دارم!

نظر

صبر کنید ..
                                X