اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 3Gs در iOS 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من وقتی می خوام جلبریک کنم
    بهdfu که می برم و شروع به انجام جلبریک می کنه
    بعد از اینکه نصف مرحله جلو می ره گوشی روشن می شه
    ولی تا اخر ادامه پیدا می کنه تو برنامه gb
    و اخر هم فیلد می شه
    ولی وقتی ریستارت می کنم لودر نمیاد

روی گوشی هم از شروع جلبریک می نویسه greenpoisonn intialzed
    در ضمن آنلاک فکتوری 3gs iphone

نظر

• نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
      دوست عزیز گوشی شما لاک هستش پس فعلاً مدارا کن چون احتمال اپدیت بیسباندت هست
      ممنون از جوابت ولی میدونی که با کاستوم بیسباند آپدیت نمیشه.سوال من اینه که منو گوشیم بالا میاد تا بتونم باcydia آنلاک کنم یا نه؟

نظر

• با سپاس درود و عرض ادب به Reza-Apple و همه اساتید و دوستان عزیز

برای بلوتوث آیفون 3GS New Bootrom و جیلبریک شده با RedSnow یا همین برنامه Green Pois0n که شما زحمت کشیدید برنامه ای نیومده؟ iBlueNova 2.0.1 رو از سورس جدید SiNfuL iPhone Repo نصب کردم ولی بازهم بلوتوث رو شناسایی نمیکنه و وقتی که حالت Picture رو توی همین برنامه انتخاب میکنم، به صفحه Spring Board بر میگرده...

بسیار ساپاس گذار میشم که راهنماییم کنید . احتمالا سوال دیگر دوستان هم باشه...

نظر

• جهت مشاهده عكسها و مراحل جيلبرك

به اينجا مراجعه كنيد

نظر

• با سلام من 3g رو ریستور کردم ولی در هین کار eror 1015 میده باید چی کار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط mahanarya نمایش پست ها
              با سلام من 3g رو ریستور کردم ولی در هین کار eror 1015 میده باید چی کار کنم
              سوالتون رو باید تو بخش مرتبط مطرح می کردید .

زمانی که دانگرید می کنید ارور 1015 رو بهتون میده,با iRecfo میتونید بعد از دریافت ارور گوشی رو از حالت ریکاوری خارج کنید .
              http://www.i-phone.ir/forums/thread20438.html

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                سوالتون رو باید تو بخش مرتبط مطرح می کردید .

زمانی که دانگرید می کنید ارور 1015 رو بهتون میده,با irecfo میتونید بعد از دریافت ارور گوشی رو از حالت ریکاوری خارج کنید .
                http://www.i-phone.ir/forums/thread20438.html
                این لینک دانلود برداشته شده ایا لینک دیگری وجود دارد ضمناً قسمت مرتبط من متوجه نشدم باید چی کار کنم

نظر

این لینک دانلود برداشته شده ایا لینک دیگری وجود دارد ضمناً قسمت مرتبط من متوجه نشدم باید چی کار کنم
                  این برنامه رو من از جای دیگری دانلود کردم ولی اولاً دو تا فایل dll میخواست معرفی کردم بهش ولی باز هم کار نمیکنه و error میده

نظر

از لینک زیر دریافت کنید .
                    iRecfo.v1.02.rar

ضمنا این تاپیک به جیلبریک آیفون 3Gs با greenpois0n مربوط میشه و شما مشکل رستور 3G دارید,پس باید تو تاپیک مرتبط با مشکلتون سوالتون رو مطرح میکردید

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

این برنامه رو من از جای دیگری دانلود کردم ولی اولاً دو تا فایل dll میخواست معرفی کردم بهش ولی باز هم کار نمیکنه و error میده
                      از tinyumbrella هم می تونید استفاده کنید .
                      یا اینکه همین irecfo رو به مسیر c/program file/common files/apple/apple application support منتقل و سپس از اونجا اجراش کنید .

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

• سلام .

من وقتی از سورس سایت , idelivery رو نصب میکنم وقتی میخواهم sms بفرستم گوشی کرش میکنه و از messeage میپره بیرون . در ضمن کیبرد فارسی هم از دیروز که اپدیت شد دیگه روی 4.2.1 نمیشه نصب کرد

نظر

• نوشته اصلی توسط msabet نمایش پست ها
                          سلام .

من وقتی از سورس سایت , idelivery رو نصب میکنم وقتی میخواهم sms بفرستم گوشی کرش میکنه و از messeage میپره بیرون . در ضمن کیبرد فارسی هم از دیروز که اپدیت شد دیگه روی 4.2.1 نمیشه نصب کرد
                          از سورس زیر Delivery رو نصب کنید
                          iphonedelivery.advinux.com/vroom

نظر

• من معذرت میخواهم ولی تو اون قسمت هیچ کس نیست به ادم جواب بده
                            با اون برنامه هم که شما فرمودین تینی امبرلا میزنم exit ricovery چند لحظه ارم سیب میاد بعد دوباره برمیگرده سرجای اولش

نظر

• نوشته اصلی توسط i-mehrad نمایش پست ها
                              از سورس زیر delivery رو نصب کنید
                              iphonedelivery.advinux.com/vroom
                              مرسی این مشکل حل شد. حال کیبرد رو چیکار باید کرد؟

نظر

• من به 3.1.2 ریستور کردم ولی بیس باندم 6.15 مونده باید چیکار کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X