اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 3Gs در iOS 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام من دستگاه خودم رو اپگرید کردم به 4.2.1 و با کمک شما دوستان با موفقیت انجام شد من رو سیستم بک اپ دستگاه رو دارم ولی چون چند بار مجبور به ریستور و اپگرید شدم تمام اطلاعات من رو بک اپ اول ذخیره شده و الان که سینک میکنم چون بک اپ اخر رو میشناسه تمام اطلاعات من پاک شده است حال اگر کاری میشود انجام داد . ممنون می شوم راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid_2009 نمایش پست ها
      آره عزیز روی همه چی جواب می ده .!
      خوب من الان گوشیم جیل و آنلاک هست. اگه ازین روش استفاده کنم فایده ای واسم داره؟ مثلا اینکه gps راه می افته؟ : دی

نظر

• نوشته اصلی توسط mahanarya نمایش پست ها
        با سلام من دستگاه خودم رو اپگرید کردم به 4.2.1 و با کمک شما دوستان با موفقیت انجام شد من رو سیستم بک اپ دستگاه رو دارم ولی چون چند بار مجبور به ریستور و اپگرید شدم تمام اطلاعات من رو بک اپ اول ذخیره شده و الان که سینک میکنم چون بک اپ اخر رو میشناسه تمام اطلاعات من پاک شده است حال اگر کاری میشود انجام داد . ممنون می شوم راهنمایی کنید.
        شما فقط می تونین از اخرین بکاپتون استفاده کنید

نظر

• برای چند تا از دوستان جیل کردم
          اما الان با مشکلات جالبی برخورد کردن
          همشون وقتی مسیج میدن خود برنامه بسته میشه
          یا برای شناخت وایرلس باید خاموش روشن بشه
          بلوتوس هم گاهی با بلوتوس ماشین کانکت نمیشه تا خاموش روشنش کنن
          کسی از دوستان این مشکلات رو داشتن ؟

نظر

• سلام
            آقا روزبه من استفاده کردم سیدیا اومد .حالا که گوشی خاموش روشن شد .فقط آرم اسکلت میاد و گوشی هی بوق میزنه .چکار کنم تورو خدا کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط irmajid نمایش پست ها
              سلام
              آقا روزبه من استفاده کردم سیدیا اومد .حالا که گوشی خاموش روشن شد .فقط آرم اسکلت میاد و گوشی هی بوق میزنه .چکار کنم تورو خدا کمک کنید
              احتمالا یک برنامه ای از cydia نصب کردید که باعث این شده دو تا دکمه power , home رو بگیرید تا ریست بشه اگر بازم نشد باید از اول ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط nimmah نمایش پست ها
                برای چند تا از دوستان جیل کردم
                با GP این مشکلات پیش اومده؟
                مدل گوشی؟
                فرمویر؟
                baseband؟
                نرم افزار جیلبریک؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nimmah نمایش پست ها
                  برای چند تا از دوستان جیل کردم
                  ...

منم همین مشکلات رو دارم بعد از جیل!

Iphone 3gs

4.2.1

GP!

نظر

• من طبق گفته شما باز ریستور کردم و بعد با برنامه جیل اما آخر برنامه رو یه نوشته که آخرش upداره گیر میکنه .منم ریست کردم اومد بالا اما loader وجود نداره.چکار کنم؟ برنامه دیگه ای نیست.

نظر

من طبق گفته شما باز ریستور کردم و بعد با برنامه جیل اما آخر برنامه رو یه نوشته که آخرش upداره گیر میکنه .منم ریست کردم اومد بالا اما loader وجود نداره.چکار کنم؟ برنامه دیگه ای نیست.
                      با redsn0w میتونید سیدیا رو نصب کنید..کافیه فقط تیک سیدیا رو بزنید.
                      ویرایش توسط arash-1 : https://i-phone.ir/forums/member/15905-arash-1 در ساعت 13-02-2011, 12:31 AM

نظر

• انجام دادم اما موقع بعد از duf برنامه میپره بیرون و رو صفحه گوشی download jilberek گیر میکنه.گوشی جیل شده فقط cydia ندارم چه کنم؟ممکنه برنامهreadsnowمشکل داشته باشه ؟میشه راهنمایی کنی برا دانلودش
                        ویرایش توسط irmajid : https://i-phone.ir/forums/member/26486-irmajid در ساعت 13-02-2011, 12:41 AM

نظر

انجام دادم اما موقع بعد از duf برنامه میپره بیرون و رو صفحه گوشی download jilberek گیر میکنه.گوشی جیل شده فقط cydia ندارم چه کنم؟ممکنه برنامهreadsnowمشکل داشته باشه ؟میشه راهنمایی کنی برا دانلودش
                          دوست من نباید اینطور بشه شما آخرین وژن رو دانلود کنید و فریموری که ریستور کردید رو بهش بدید بعد به duf یرید و تیک سیدیا رو بزنید تمام. موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط HSM.Apple نمایش پست ها
                            بیس باند 6.15.00 فقط مشکلش اینه که اگه با itunes بخواین ریستور کنید ارور میده. (البته وارانتی اپل رو هم از دست میدید که تو ایران کاربرد نداره)
                            وگرنه من الان خودم رو 6.15.00 ام والان مشکلی نیست.

در ضمن یه هکر حرفه ای قول داده تا 1 ماه دیگه نرم افزاری برای دانگرید بیس باند 6.15.00 ارایه بده.

بازم انتخاب با خودتونه . . .
                            اين ارور قابل حل هست ?
                            در ضمن ssh ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan_naieni نمایش پست ها
                              اين ارور قابل حل هست ?
                              در ضمن ssh ندارم
                              وقتی itunes ارور میده باید از همون مرحله از GP استفاده کنید گوشی به راحتی بالا میاد
                              در واقع iTunes ریستور رو انجام میده.
                              فقط وقتی بیس باندو چک میکنه و میبینه نا معتبر هستش ارور میده و گوشی رو تو ریکاوری نگه میداره که مونطوری که گفتم با GP مشکل حل میشه

نظر

• سلام.
                                من جیل کردم.ولی الان دوتا مشکا دارم.
                                ۱.وقتی میرم تو messages کرش میکنه.
                                و برنامه bitesms 5 هم که نصب کردم هی میرفت تو safe mode که مجبور شدم پاکش کنم ????

نظر

صبر کنید ..
                                X