اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک ایفون 3Gs در iOS 4.2.1 با GreenPois0n RC5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان و خسته نباشید.

من بعد از 2 روز تونستم جیلبریک کنم.مراحل کار رو بطور کامل و جامع قرار میدم.(توجه:بعضی از کارایی که انجام دادم بدون دلیل خاصی بود ) آیفون تری جی اس آنلاک،4.2.1،فریم ور 05.15.04

1.ابتدا آنتی ویروس و فایروال بطور کامل خاموش کنید.

2.در طول مدت جیلبریک به اینترنت وصل باشید.(من از ف*ی*ل شکن استفاده نکردم)

3.آیفون حتما و حتما با دی.اف.یو ریستورکنید.(با ریکاوری انجام دادم نشد)

4.با ویندوز 7 انجام دادم.(با ویندوز اکس پی نشد)

5.ابتدا آیفون به کامپیوتر وصل کنید.آیتونز رو ببندید و آیفونو خاموش کنید،بعد بر روی آیکون جیلبریک کلیک راست کرده و گزینه ادمینستور رو بزنید حالا دقیقا طبق گفته برنامه به حالت دی.اف یو بروید(توجه کنید در قسمت آخر که میگه دستتون رو از رو هوم بردارید شما تا آخر جیلبریک به هیچ وجه برندارید تاکید میکنم به هیچ وجه، تا زمانی که بنویسه جیلبریک کامل شده)

6.در طی جیلبریک این اتفاقات افتاد.ابتدا یک صفحه سیاه خالی ،بعد 4 تانوشته که تاکید میکنم اینها ارور نیستند،بعد اینکه این نوشته ها روی گوشی اومدم خط جیلبریک باسرعت کمتری پر میشد(حود 5 دقیقه طول کشید)برای چند لحظه صفحه گوشی سفید شد بعد یه عالمه نوشته اومد که بطور خودکار پر میشدن(حدود 1 دقیقه)سپس در برنامه نوشته شد که جیلبریک کامل شده حالا دستم از روی هوم برداشتم.

7.وقتی خروجو زدم آیفون یه دور ریستارت شد.

8.بعد از ریستارت شدن آیکون لودر تو صفحه آیفون بود.

9.حالا دوباره به اینترنت وصل شدم با وای فای با سیم کارت هم میشه بعد روی لودر زدم آیکون سیدیا داخلش بودروی سیدیا زدم و گذاشتم لود بشه تا حدود 50 درصد رفت ولی نوشت کامل شده و آیکونش اومد رو صفحه و بعد یه دور ریستارت کردم(در این مرحله ف*ی*ل شکن نداشتم)

10.بعد هم باقی قضایا جهت نصب برنامه های کرک شده که خودتون بهتر از من میدونید(نصب سورسو وآیتوراز کردن آیتیونز)

ببخشید که طولانی شد خواستم کامل باشه.باز هم اگه سوالی بود در خدمتم.

نظر

• سلام
      من 3gsانلاک دارم
      فعلا هم جلبرگ نکردم
      ویندوزم هم سون هست
      تو بعضی از پست ها نوشته نسخه مربوط به ویندوزش هنوز نیومده
      یعنی چی؟
      یعنی من الان نمیتونم جلبرگ کنم با این نسخه gp?

نظر

• نوشته اصلی توسط erfannnnnnnn نمایش پست ها
        سلام
        من 3gsانلاک دارم
        فعلا هم جلبرگ نکردم
        ویندوزم هم سون هست
        تو بعضی از پست ها نوشته نسخه مربوط به ویندوزش هنوز نیومده
        یعنی چی؟
        یعنی من الان نمیتونم جلبرگ کنم با این نسخه gp?
        اون پست ها قدیمی هستن
        الان نسخه ی ویندوز اومده و تست شده هم هستش و کار میکنه(من Windows 7 x64 دارم)

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan_naieni نمایش پست ها
          دوستان 3gs 3.1.2 لاک دارم الان اگه بيام رو 4.2.1 آنلاک جواب ميده ? بيس باند 05.11.07 هستش
          اگه با فرمویر اصلی و با itunes ریستور کنید و بیاید رو 4.2.1 بیس باند آپدیت میشه و آنلاک نداره.
          برای آنلاک باید با redsn0w بیس باندو به 6.15.00 ببرید تا آنلاک شه که البته این کار پیشنهاد نمیشه.

چون برای این بیس باند دانگرید وجود نداره و دیگه نمیشه با itunes ریستور کرد.(ارور میده)

برای جیلبریک هم از GP جدید میشه استفاده کرد.
          ویرایش توسط HSM.Apple : https://i-phone.ir/forums/member/34060-hsm-apple در ساعت 08-02-2011, 12:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mahanarya نمایش پست ها
            از کجا باید بفهمم بیس باند دستگاه چند هستش
            Settings ==> General ==> About ==> Modem Firmware

نظر

• نوشته اصلی توسط davoodi نمایش پست ها
              سلام دوستان و خسته نباشید.

من بعد از 2 روز تونستم جیلبریک کنم.مراحل کار رو بطور کامل و جامع قرار میدم.(توجه:بعضی از کارایی که انجام دادم بدون دلیل خاصی بود ) آیفون تری جی اس آنلاک،4.2.1،فریم ور 05.15.04

1.ابتدا آنتی ویروس و فایروال بطور کامل خاموش کنید.

2.در طول مدت جیلبریک به اینترنت وصل باشید.(من از ف*ی*ل شکن استفاده نکردم)

3.آیفون حتما و حتما با دی.اف.یو ریستورکنید.(با ریکاوری انجام دادم نشد)

4.با ویندوز 7 انجام دادم.(با ویندوز اکس پی نشد)

5.ابتدا آیفون به کامپیوتر وصل کنید.آیتونز رو ببندید و آیفونو خاموش کنید،بعد بر روی آیکون جیلبریک کلیک راست کرده و گزینه ادمینستور رو بزنید حالا دقیقا طبق گفته برنامه به حالت دی.اف یو بروید(توجه کنید در قسمت آخر که میگه دستتون رو از رو هوم بردارید شما تا آخر جیلبریک به هیچ وجه برندارید تاکید میکنم به هیچ وجه، تا زمانی که بنویسه جیلبریک کامل شده)

6.در طی جیلبریک این اتفاقات افتاد.ابتدا یک صفحه سیاه خالی ،بعد 4 تانوشته که تاکید میکنم اینها ارور نیستند،بعد اینکه این نوشته ها روی گوشی اومدم خط جیلبریک باسرعت کمتری پر میشد(حود 5 دقیقه طول کشید)برای چند لحظه صفحه گوشی سفید شد بعد یه عالمه نوشته اومد که بطور خودکار پر میشدن(حدود 1 دقیقه)سپس در برنامه نوشته شد که جیلبریک کامل شده حالا دستم از روی هوم برداشتم.

7.وقتی خروجو زدم آیفون یه دور ریستارت شد.

8.بعد از ریستارت شدن آیکون لودر تو صفحه آیفون بود.

9.حالا دوباره به اینترنت وصل شدم با وای فای با سیم کارت هم میشه بعد روی لودر زدم آیکون سیدیا داخلش بودروی سیدیا زدم و گذاشتم لود بشه تا حدود 50 درصد رفت ولی نوشت کامل شده و آیکونش اومد رو صفحه و بعد یه دور ریستارت کردم(در این مرحله ف*ی*ل شکن نداشتم)

10.بعد هم باقی قضایا جهت نصب برنامه های کرک شده که خودتون بهتر از من میدونید(نصب سورسو وآیتوراز کردن آیتیونز)

ببخشید که طولانی شد خواستم کامل باشه.باز هم اگه سوالی بود در خدمتم.
              چرا دستمون رو از روي دكمه برنداريم؟ كجا گفته شده

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                ارش جان مممنون بابت پاسخ ها
                فقط میشه بگید بعد از اپدیت چه جوری میشه backup رو با ایتونز برگردوند؟
                راستی اس ام اس ها هم پاک میشه؟
                itunes بعد از اکتیو کردن ازتون میپرسه که Backup قبلی رو گوشی بریزه یانه.

الانم میتونید تو itunes رو اسم گوش راست کلیک کنید و Restore From Backup رو بزنید تا آخرین Backup ذخیره شده رو به گوشی منتقل کنه.

Backup شامل SMS هم میشه.

نظر

• من الان ویندوز سون 32بیتی دارم
                  الان دقیقا باید با چی جلبرگ کنم؟
                  با همون gp که تو اولین صفحه اپلود شده و نوشته واسه ویندوز؟

نظر

• نوشته اصلی توسط erfannnnnnnn نمایش پست ها
                    من الان ویندوز سون 32بیتی دارم
                    الان دقیقا باید با چی جلبرگ کنم؟
                    با همون gp که تو اولین صفحه اپلود شده و نوشته واسه ویندوز؟
                    بله
                    دقیقا
                    فعلا واسه ویندوز همین اومده

نظر

• نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                      چرا دستمون رو از روي دكمه برنداريم؟ كجا گفته شده
                      دوست عزیز جایی گفته نشده اما من به حالت نرمال هرچی تلاش کردم نشد ولی اینطوری جواب گرفتم ،دوستان امتحان کنن نتیجه رو بذارن

نظر

• نحوه کارکردن با tinyumbrella توضیح دهید

نظر

• لطفا یک راهکار جامع و مشخص برای اینکه:

1- بدون آپدیت بیس باند به 6.15.00، به فرمویر 4.2.1 برم.
                          2- بتونم 3GS Lock رو با Ultrasn0w آنلاک کنم.
                          3- با GreenPois0n جدید به صورت Untethered جیلبریک کنم.

ارایه بدید.

چون هنوز در این مورد سر در گمم و نمیدونم چه طوری و با چه نرم افزارهایی اینکارو انجام بدم.

نظر

• نوشته اصلی توسط hsm.apple نمایش پست ها
                            اگه با فرمویر اصلی و با itunes ریستور کنید و بیاید رو 4.2.1 بیس باند آپدیت میشه و آنلاک نداره.
                            برای آنلاک باید با redsn0w بیس باندو به 6.15.00 ببرید تا آنلاک شه که البته این کار پیشنهاد نمیشه.

چون برای این بیس باند دانگرید وجود نداره و دیگه نمیشه با itunes ریستور کرد.(ارور میده)

برای جیلبریک هم از gp جدید میشه استفاده کرد.
                            پس برای آنلاک بايد چی کار کرد ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkan_naieni نمایش پست ها
                              پس برای آنلاک بايد چی کار کرد ؟
                              اگه به بیس باند 6.15.00 برید Ultrasn0w میتونه آنلاکش کنه.
                              ولی بیس باند اصلی 4.2.1 رو نمیتونه.
                              اگه با 6.15.00 مشکلی ندارید (مشکلشو تو مطلب قبلی توضیح دادم) برید رو این بیس باند.

هم با Ultrasn0w آنلاک میشه هم میتونید با GP جدید جیلبریک Untethered کنید

نظر

• دوستان کمک SOS SOS
                                من گوشیم رو ریکاوری مونده بالا نمیاد چی کار کنم 3g لاک بود من با ایتیونز اپگرید کردم الان رو امرجنسی مونده چیکار کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X