اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 3Gs در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ehsan_azadi نمایش پست ها
    پس با اين حساب نبايد با جيلبريك red snow براي os 4.2.1 مشكلي داشته باشم؟
    يعني اگ خاموشم كنم گوشيو اشكالي پيش نيمياد ديگه؟!!چون خوندم با botram قديم سازگاره؟؟
    رو بوت رام قدیم مشکلی نداره

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

پس با اين حساب نبايد با جيلبريك red snow براي os 4.2.1 مشكلي داشته باشم؟
      يعني اگ خاموشم كنم گوشيو اشكالي پيش نيمياد ديگه؟!!چون خوندم با botram قديم سازگاره؟؟
      اگر bootram قدیم باشی مشکلی نیست اما بعد از هر خاموش کردن باید مراحل جیلبریک را دباره انجام بدی

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
        رو بوت رام قدیم مشکلی نداره
        اميد جان من يه مشكل دگه ام دارم
        4.2.1 رو گرفتم ولي فايلش zip شدس.حالا هرچي ميرم پسوندشو به ipsw تغيير ميدم بازم redsnow نميخونشحالا چه جوري پسوندشو عوض كنم؟!!!

نظر

اميد جان من يه مشكل دگه ام دارم
          4.2.1 رو گرفتم ولي فايلش zip شدس.حالا هرچي ميرم پسوندشو به ipsw تغيير ميدم بازم redsnow نميخونشحالا چه جوري پسوندشو عوض كنم؟!!!
          از قسمت folder options نمایش پسوند ها رو فعال کنید بعد rename کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Poirot نمایش پست ها
            از قسمت folder options نمایش پسوند ها رو فعال کنید بعد rename کنید
            اقا ممنون.اون درست شد.جيلبريك كردم ولي سيديا سفيده روشم ميزني ميپره بيرون

نظر

اقا ممنون.اون درست شد.جيلبريك كردم ولي سيديا سفيده روشم ميزني ميپره بيرون
              یه بار دیگه باید جیلبریک کنید و این بار فقــــط تیک just boot tethered رو بزنید و جیلبریک کنید

Power of Creation
              www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
                یه بار دیگه باید جیلبریک کنید و این بار فقــــط تیک just boot tethered رو بزنید و جیلبریک کنید
                بعد يه روز كار شبانه روزي درست شد
                ممنون اميد جان

نظر

نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                  بدی این روش اینه که بعد نصب نرم افزار که میخواد یه بار ایفون رو ریسرت کنه بعد روشن شدن رو همون لوگوی آیفون میمونه و جلو نمیره و بعد هر بار ریسرت یا خاموش روشن کردن باید دوباره این مرحله اخر رو که این دوستمون گفت رو برین تا بوت بشه آیفون
                  ورژن جدیدی قرار نیست بیاد که این مشکل رو حل کنه و نیازی نداشته باشه که حتمی به pc وصل کنیم تا بوت بشه(مثل همون 4.1 بشه)اگر بله هست حدودا کی رو وعده دادن؟!

نظر

درود و عرض ادب بیشمار

من با جیلبریک مشکلی ندارم. فقط مشکل موقع ریست شدن یا هنگ کردن به ندرت گوشیه. ولی مشکل اساسی من اینه که مرتبا حالت it safe mode فعال میشه و مطمئنم که برنامه ای نریختم که قبلا تست نشده باشه. ضمنا برنامه iBloNova هم باز میشه ولی برای بلوتوث کردن یا در کل search کردن مشکل داره و چیزی پیدا نمیکنه. گوشی من 3GS New BootRom
                    یه مورد دیگه اینه که هنوز برنامه کاملی برای جیلبریک 4.2.1 نیومده و اگه نیومده آیا اطلاع دارید که کی قراره منتشر بشه؟

منتظر راهنماییتون هستم

سپاس فراوان از شما و سایر دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط siroos_tz نمایش پست ها
                      درود و عرض ادب بیشمار

من با جیلبریک مشکلی ندارم. فقط مشکل موقع ریست شدن یا هنگ کردن به ندرت گوشیه. ولی مشکل اساسی من اینه که مرتبا حالت it safe mode فعال میشه و مطمئنم که برنامه ای نریختم که قبلا تست نشده باشه. ضمنا برنامه iBloNova هم باز میشه ولی برای بلوتوث کردن یا در کل search کردن مشکل داره و چیزی پیدا نمیکنه. گوشی من 3GS New BootRom
                      یه مورد دیگه اینه که هنوز برنامه کاملی برای جیلبریک 4.2.1 نیومده و اگه نیومده آیا اطلاع دارید که کی قراره منتشر بشه؟

منتظر راهنماییتون هستم

سپاس فراوان از شما و سایر دوستان
                      بالاخره حتما با یه برنامه مشکل داره که میره safe mode ..
                      جیلبریک هم هنوز چیزی نیومده,اما حرفش هست ولی زمانش مشخص نیست
                      ibluenova هم رو iOS 4.x اصلا قابل استفاده نیست !

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

• درود و عرض ادب به آقا امید عزیز

2 تا برنامه ای که گوشی رو به safe mode میبرد پیدا کردم. یکیشون icon support بود که از سورس انجمن گرفتم و یکیش هم XGPS بود. ولی اگه بخوام اینا رو کاملا پاک کنیم چه راهی غیر از cydia هست؟ چون cydia گاهی دچار مشکل میشه و source ها و همینطور موارد موجود در قسمت Chaneges رو نشونم نمیده. ضمنا از طریق iFile هم اقدام کردم ولی کاملا موفق نشدم.
                        اگه یه برنامه خوب واسه بلوتوث در مورد گوشی 3GS NewBootrom with OS 4.2.1 سراغ دارید معرفی کنید....

با سپاس مجدد از شما دوست و استاد عزیز

نظر

• roozbeh jan man barnameh ro download kardam vali nemetonam bazesh konam medoni roy mac ba che barnamehi bayad baz besheh???
                          mamnon

مدیریت : فارسی تایپ کنید !
                          ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 19-12-2010, 07:43 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط siroos_tz نمایش پست ها
                            درود و عرض ادب به آقا امید عزیز

2 تا برنامه ای که گوشی رو به safe mode میبرد پیدا کردم. یکیشون icon support بود که از سورس انجمن گرفتم و یکیش هم xgps بود. ولی اگه بخوام اینا رو کاملا پاک کنیم چه راهی غیر از cydia هست؟ چون cydia گاهی دچار مشکل میشه و source ها و همینطور موارد موجود در قسمت chaneges رو نشونم نمیده. ضمنا از طریق ifile هم اقدام کردم ولی کاملا موفق نشدم.
                            اگه یه برنامه خوب واسه بلوتوث در مورد گوشی 3gs newbootrom with os 4.2.1 سراغ دارید معرفی کنید....

با سپاس مجدد از شما دوست و استاد عزیز
                            بهترین کار این هست که از تو خود سیدیا پاکشون کنید
                            واسه بلوتوث هم برنامه خاصی نیست که رو 4.2.1 کار بده ...

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

• سلام .خسته نباشید...ببخشید میخواستم بدونم جیلبریک 3gs در ورژن 4.2.1 توسط jailbreakme یا limera1 امکان پذیر نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alimt699 نمایش پست ها
                                سلام .خسته نباشید...ببخشید میخواستم بدونم جیلبریک 3gs در ورژن 4.2.1 توسط jailbreakme یا limera1 امکان پذیر نیست؟
                                خیر با این برنامه ها نمیتونید جیلبریک کنید ولی با Redsn0w میشه جیلبریک کرد 4.2.1 رو فقط untether نیست !
                                یعنی بعد از ریبوت باید به سیستم کانکت بشه برای روشن کردن !

نظر

صبر کنید ..
                                X