اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 3Gs در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• حتما با فریمورتون سازگار نیست اون ورژن ..

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

• میشه یک فایل deb که با فریمورم سازگار باشه لطف کنید ؟

نظر

• دوستان هنوز جيلبريك unth واسه بوت رام جديد نيومده???

نظر

• نوشته اصلی توسط mahyar1386 نمایش پست ها
          میشه یک فایل deb که با فریمورم سازگار باشه لطف کنید ؟

چی شد امید جان ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
            دوستان هنوز جيلبريك unth واسه بوت رام جديد نيومده???
            نه فعلا خبری ازش نیست ...

نظر

• سلام
              من جیلبریک بلوتوث 3gs رو می خواستم

نظر

• برنامه بلوتوث واسه ios4 هنوز ساخته نشده! فقط iphone به iphone میشه فرستاد
                ویرایش توسط iPodtouch4g : https://i-phone.ir/forums/member/36518-ipodtouch4g در ساعت 08-01-2011, 12:34 AM

نظر

• link windows kharabe - az jaye dige download kardam- ama dorost kar nemikone

نظر

• ببین این کار میکنه ؟

https://7490366151266152505-a-iphone...attredirects=0

نظر

• redsm0w واسه ویندوز اومده.
                      من الان iOS 4.2.1 رو روی آیپاد تاچ جیلبریک کردم و بدون مشکل کار میکنه

در ضمن untethered هم هست، برای من مهم نبود اما آیپاد رو ریست کردم و بدون مشکل بالا اومد.

redsn0w 9.6.b4 و iOs 4.2.1 - 8C148 برای آیپاد تاچ 2g

نظر

• دوستان بالاخره جیلبریگ واسه 3gs بوت رام قدیم انلاک فکتوری که بشه در ویندوز unthether کرد اومده یا خیر لطفا لینک رو بزارید...

نظر

• سلام آقا روزبه. من یه سوال دارم من 3gs آنلاک دارم آپدیت شد ،اما تو تنظیمات ریست کلی زدم ،حالا دیگه روش میزنه no sim card insert a vailed sim with no pin lock to activete iphone چه کنم 2 روزه دیوانه شدم . یه کمک میکنید
                          بابا یکی نیست کمک کنه
                          ویرایش توسط irmajid : https://i-phone.ir/forums/member/26486-irmajid در ساعت 10-01-2011, 11:34 PM

نظر

• سلام من گوشیم (3gs ) با ردسنو جیلبرک کردم ولی بازم نمی شه برنا مه ریخت ولی اگه خاموش کنم باید دوباره جیرلیک کنم ویندوزمم سون
                            حالا چی کار باید بکنم؟؟؟

نظر

• اگه الان با اين جيل كنم بعد كه جيل كامل اومد ميشه رو همين جيل كرد؟؟؟؟؟
                              و اينكه اگه الان با اين جيل كنم بعد از جيل كه از سايديا برنامه نصب كنم وقتي خاموش شه همش ميپره؟؟؟؟
                              و آخرين سوال كه من برنامه هايي مه قبلا تو ٤.١ از سايديا نصب كردم رو بعد از جيل دوباره همه رو بايد اذ اول نصب كنم؟؟؟چون يادم نيست چيا بود؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin_imani نمایش پست ها
                                اگه الان با اين جيل كنم بعد كه جيل كامل اومد ميشه رو همين جيل كرد؟؟؟؟؟
                                و اينكه اگه الان با اين جيل كنم بعد از جيل كه از سايديا برنامه نصب كنم وقتي خاموش شه همش ميپره؟؟؟؟
                                و آخرين سوال كه من برنامه هايي مه قبلا تو ٤.١ از سايديا نصب كردم رو بعد از جيل دوباره همه رو بايد اذ اول نصب كنم؟؟؟چون يادم نيست چيا بود؟؟؟؟
                                اینطوری که تو خبر ها منتشر شده امکانش هست رو همین جیلبریک بتونید جیلبریک untethered کنید

Power of Creation
                                www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X