اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 3gs (بوت رام قدیم و جدید ) در 4.1 با Greenpois0n

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

درود و عرض ادب

هر چه تلاش میکنم در انتها پیغام (Quit (Restart & Retry رو میده و روی دکمه پایینی میزنه که Jailbreak Failure.
    طبق فرمایش شما اینکار رو چند بار تکرار کردم و باز هم رفع نشد. فقط بار اول یکبار پیغام Jailbreak Completed رو داد و دکمه Quit به تنهایی فعال شد. منم کابلو جدا کردم و روی صفحه اصلی گوشیم loader رو ندیدم. که مجدد مراحل فوق رو تکرار کردم و پیغامهایی که گفتم رو میده.

بسیار سپاسگذار میشم که راهنماییم کنید و یا اگه یه برنامه خوب برای Jail سراغ دارید به من معرفی کنید.

بیصبرانه منتظر هستم

نظر

موقع استفاده itunes رو باز بذارید و اینترنت هم باید وصل باشه اگر نشد این رو تست کنید:
      http://www.i-phone.ir/forums/thread22357.html

نظر

درود و عرض ادب

با سپاس از شما Proffesional

نظر

درود و عرض ادب

با سپاس از شما Proffesional عزیز

جیلبریک انجام شد و loader رو دیدم. بعد از اتصال به اینترنت از طریق wifi - لودر رو باز کردم و cydia رو دانلود کردم. بعد از اتمام پیغام داد که حجم حافظه برای اجرا و ادامه کمه و باید از حافظه خالی کنید. (با توجه به اینکه گوشیم کاملا خالیه) و ایکون cydia هم که سفیده. بعد از تایید پیغام، cydia رو که باز میکنی، میپره بیرون. ریست هم کردم و باز هم رفع نشد.
          با برنامه Limera1n هم امتحان کردم و فقط پیغام Done رو نشون داد و بعد OK زدم. ولی جیلبریک نشد.

ضمنا گوشیم آنلاک فکتوریه و بعد از جیلبریک، آیتونز رو که باز کردم فعال شد و مشکلی نداشتم.
          لطفا راهنماییم کنید.

نظر

با سلام
            خود این فرم ور رو از کجا میشه گرفت؟

نظر

نوشته اصلی توسط siroos_tz نمایش پست ها
              درود و عرض ادب

با سپاس از شما Proffesional عزیز

جیلبریک انجام شد و loader رو دیدم. بعد از اتصال به اینترنت از طریق wifi - لودر رو باز کردم و cydia رو دانلود کردم. بعد از اتمام پیغام داد که حجم حافظه برای اجرا و ادامه کمه و باید از حافظه خالی کنید. (با توجه به اینکه گوشیم کاملا خالیه) و ایکون cydia هم که سفیده. بعد از تایید پیغام، cydia رو که باز میکنی، میپره بیرون. ریست هم کردم و باز هم رفع نشد.
              با برنامه Limera1n هم امتحان کردم و فقط پیغام Done رو نشون داد و بعد OK زدم. ولی جیلبریک نشد.

ضمنا گوشیم آنلاک فکتوریه و بعد از جیلبریک، آیتونز رو که باز کردم فعال شد و مشکلی نداشتم.
              لطفا راهنماییم کنید.
              سلام وقتی یک بار با این نشد باید دوباره ریستور کنید و بعد با limera1n جیلبریک کنید وگرنه تاثیر نداره.
              در ضمن من توصیه می کنم کلا از limera1n استفاده کنید.

نوشته اصلی توسط foad08 نمایش پست ها
              با سلام
              خود این فرم ور رو از کجا میشه گرفت؟
              از اینجا:
              http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

نظر

سلام من هر کاری میکنم 3gs خودمو جیلبریک کنم همیشه آخرش پیغام jailbreaking failed میده حتی 4.1 رو توی dfu رستور کردم ولی بازم نشد از limera1n هم نمیخوام استفاده کنم چون یک باگ بزرگ داره و اون اینه که push notification کار نمیکنه و greenposion این مشکل رو نداره. اگر ممکنه مرا کمک کنید که با greenpoison جیلبریک کنم. گوشیم آنلاک فاکتوری است.

نظر

نوشته اصلی توسط amires نمایش پست ها
                  سلام من هر کاری میکنم 3gs خودمو جیلبریک کنم همیشه آخرش پیغام jailbreaking failed میده حتی 4.1 رو توی dfu رستور کردم ولی بازم نشد از limera1n هم نمیخوام استفاده کنم چون یک باگ بزرگ داره و اون اینه که push notification کار نمیکنه و greenposion این مشکل رو نداره. اگر ممکنه مرا کمک کنید که با greenpoison جیلبریک کنم. گوشیم آنلاک فاکتوری است.
                  از redsn0w9.6b3 استفاده کنید
                  من همیشه باهاش جیلبریک میکنم و مشکلی نداره

Power of Creation
                  www.i-Phone.ir

نظر

نوشته اصلی توسط siroos_tz نمایش پست ها
                    درود و عرض ادب

هر چه تلاش میکنم در انتها پیغام (quit (restart & retry رو میده و روی دکمه پایینی میزنه که jailbreak failure.
                    طبق فرمایش شما اینکار رو چند بار تکرار کردم و باز هم رفع نشد. فقط بار اول یکبار پیغام jailbreak completed رو داد و دکمه quit به تنهایی فعال شد. منم کابلو جدا کردم و روی صفحه اصلی گوشیم loader رو ندیدم. که مجدد مراحل فوق رو تکرار کردم و پیغامهایی که گفتم رو میده.

بسیار سپاسگذار میشم که راهنماییم کنید و یا اگه یه برنامه خوب برای jail سراغ دارید به من معرفی کنید.

بیصبرانه منتظر هستم
                    منم مشکل شما را دارم

نظر

گوشی رو ریستور کنید و با limera1n جیلبریک کنید کمتر مشکل داره.

نظر

نوشته اصلی توسط OM!D نمایش پست ها
                        از redsn0w9.6b3 استفاده کنید
                        من همیشه باهاش جیلبریک میکنم و مشکلی نداره
                        با تشکر از شما با redsn0w 0.9.6b6 جیلبریک کردم به راحتی انجام شد و push هم کار میکنه

نظر

سلام امروز به یه مشگلی برخورد کردم امیدوارم راه حلی داشته باشه
                          دوستم یه 3gs 8g unlock factory خرید اومد پیش من گفت برام جیلبرکش کن من هم ازش پرسیدم
                          ورژن دستگاه چیه گفت 4.2.1 . بعدش طبق دستورات توی سایت با استفاده از greenpositi0n جیل کردم
                          ولی فقط یه آیکون سفید اومده که هیچ کاری نمیکنه .
                          بعد با دقت که بررسی کردم فهمیدم سیستم عامل گوشی ورژن 4.1 هستش و من اشتباها برنامه جیلبرک 4.2.1
                          رو روش ریختم . حالا نمیدونم چکار کنم چون آیتیونز نمیذاره 4.1 رو دوباره بریزم . راه حلی داره که greenpositi0n رو
                          پاکش کنم ؟؟
                          شما چه راه حلی رو پیشنهاد میکنید ؟
                          در ضمن دسترسی به مک بوک هم ندارم که کاستوم بریزم .

نظر

نوشته اصلی توسط aliyekta نمایش پست ها
                            سلام امروز به یه مشگلی برخورد کردم امیدوارم راه حلی داشته باشه
                            دوستم یه 3gs 8g unlock factory خرید اومد پیش من گفت برام جیلبرکش کن من هم ازش پرسیدم
                            ورژن دستگاه چیه گفت 4.2.1 . بعدش طبق دستورات توی سایت با استفاده از greenpositi0n جیل کردم
                            ولی فقط یه آیکون سفید اومده که هیچ کاری نمیکنه .
                            بعد با دقت که بررسی کردم فهمیدم سیستم عامل گوشی ورژن 4.1 هستش و من اشتباها برنامه جیلبرک 4.2.1
                            رو روش ریختم . حالا نمیدونم چکار کنم چون آیتیونز نمیذاره 4.1 رو دوباره بریزم . راه حلی داره که greenpositi0n رو
                            پاکش کنم ؟؟
                            شما چه راه حلی رو پیشنهاد میکنید ؟
                            در ضمن دسترسی به مک بوک هم ندارم که کاستوم بریزم .
                            شما باید از طریق آیکون Loader سیدیا را دانلود کنید .
                            اگه دانلود نشد.
                            سیدیا را به صورت دستی از طریق Resn0w نصب کنید.
                            فقط تیک install Cydia را بزنید.

نظر

سلام به همه اساتید
                              من یک گوشی 3gs 16گیگ دارم که لاک هستش
                              الان ورژن 4.1 رو تونستم روش نصب کردم
                              چطور باید جیلبرکش کنم؟
                              من گیج شدم
                              لطفاً راهنماییم کنید
                              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط vistac نمایش پست ها
                                سلام به همه اساتید
                                من یک گوشی 3gs 16گیگ دارم که لاک هستش
                                الان ورژن 4.1 رو تونستم روش نصب کردم
                                چطور باید جیلبرکش کنم؟
                                من گیج شدم
                                لطفاً راهنماییم کنید
                                ممنون
                                اگه تو 4.1 هستید پیشنهاد می شه از اخرین نسخه Redsn0w برای جیلبیریک استفاده کنید
                                هم به دلیل بهتر اجرا شدن سیدیا و و هم اپدیت بودن سیدیا به اخرین نسخه

نظر

صبر کنید ..
                                X