اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فریمور 4.1 کاستوم برای 3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فریمور 4.1 کاستوم برای 3gs

سلام دوستان اینم فریمور 4.1 برای 3GS

روزبه جان اگه زحمتی نیست ببین میتونی اینارو تو سایت خودمون مستقیم کنی با تشکر؟

این برای آنلاک فکتوری در 6 پارت......(از طریق اینترنت دانلود منیجر دانلود کنید)
    روت پارتیشن هم 900
    پارت اول
    پارت دوم
    پارت سوم
    پارت چهارم
    پارت پنجم
    پارت ششم
    خوب دوستان برای آنلاک تموم شد میتونین ریستور کنین که باید برین روی فریمور 3.1.2 و بعد با این کاستوم ریستور کنین با تشکر من که اینجوری کردم خیلی هم خوب کار میکنه...
    ویرایش توسط saeid000 : https://i-phone.ir/forums/member/9963-saeid000 در ساعت 16-09-2010, 01:22 AM

لینک مستقیم فرم ور کاستوم 4.1

کاستوم برای 3gs های آنلاک

فرم ور کاستوم 4.1 برای 3gs آنلاک فاکتوری در یک پارت

فرم ور کاستوم 4.1 برای 3gs در 6 پارت - روت پارتیشن هم 900 ( با سپاس از سعید عزیز )

پارت اول
    پارت دوم
    پارت سوم
    پارت چهارم
    پارت پنجم
    پارت ششم

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کاستوم برای 3gs های لاک

فرم ور کاستوم 4.1 برای 3gs با لینک مستقیم در یک پارت
    ویرایش توسط roozbeh7000 : https://i-phone.ir/forums/member/226-roozbeh7000 در ساعت 12-09-2010, 06:57 PM
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

مرسی

اگه آیفون 3Gs بوت رام جدید رو با این کاستوم فرم ویر با آیتیونز 9.2 ریستور کنیم درسته دیگه؟

نظر

روزبه جان فقط همین 2 تا پارت هستش ؟ چون 2 تاشو دانلود کردم میخوام ریستور کنم

نظر

خیر روی بوت رام جدید جواب نمیده
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط dior نمایش پست ها
            روزبه جان فقط همین 2 تا پارت هستش ؟ چون 2 تاشو دانلود کردم میخوام ریستور کنم
            نه عزیز به پست اول دقت کن
            ۶ پارت هست
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

نظر

[
              خوب دوستان برای آنلاک تموم شد میتونین ریستور کنین که باید برین روی فریمور 3.1.2 و بعد با این کاستوم ریستور کنین با تشکر من که اینجوری کردم خیلی هم خوب کار میکنه...

سعید جان حتما باید بریم فریمور 3.1.2 ؟ اگه shsh نداشته باشیم واسه 3.1.2 باید چیکار کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط dior نمایش پست ها
                [

سعید جان حتما باید بریم فریمور 3.1.2 ؟ اگه shsh نداشته باشیم واسه 3.1.2 باید چیکار کرد ؟
                دوست عزیز نمیدنم من نگفتم که بدون 3.1.2 نمیشه من گفتم من خودم رفتم 3.1.2 و بعد به این ریستور 4.1 ریستور کردم بدون هیچ اروری شما هم امتحان کن با هر روشی

نظر

لینک تک پارته کاستوم برای لاک ها و آنلاک ها اضافه شد به پست دوم
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

اقا روزبه یه سوال من یکی از دوستام بوت رام قدیم داره که روی 3.1 با blackrain جیل شده اصلا هم shsh نداره
                    اگه الان با این کاستوم ریستور کنه مشکلی پیش نمی اید؟
                    و اگه به مشکل بخوره پیشنهادتون چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط kami_kalan نمایش پست ها
                      اقا روزبه یه سوال من یکی از دوستام بوت رام قدیم داره که روی 3.1 با blackrain جیل شده اصلا هم shsh نداره
                      اگه الان با این کاستوم ریستور کنه مشکلی پیش نمی اید؟
                      و اگه به مشکل بخوره پیشنهادتون چیه؟
                      فکر نکنم جز دانگرید مشکلی برات پیش بیاد اگه shsh نداشته باشی(البته به نظر من)

نظر

مرسی دوست عزیز
                        منظورم از مشکل ارور بود و اگه به ارور خاصی خورد راه حلش چیه مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط kami_kalan نمایش پست ها
                          مرسی دوست عزیز
                          منظورم از مشکل ارور بود و اگه به ارور خاصی خورد راه حلش چیه مرسی
                          مشکل خاصی نداره دوست عزیز
                          موقع رستور کاستوم گاهی ارورهای سری 16xx رخ میده که اونم رفع شدنی هست
                          موقع رستور گوشی رو به DFU نـــبرید و تو حالت ریکاوری رستور کنید !

Power of Creation
                          www.i-Phone.ir

نظر

امید جان
                            من که 3.1.3 لاک دارم مشکلی که نداره برای ریستور ؟

نظر

نوشته اصلی توسط majid2124
                              دوستانی که 3gs لاک بوت رام قدیمی دارند ایا این فریمور رو نصب کردن؟ من رو 4.0.2 بودم رستور کردم ریبوت هم شد اما رو ارم اپل موند به 3.1.2 دانگرید کردم بعدش دوباره رستور کردم بازم همین مشکل رو دارم بیخیالش شدم به همون 4.0.2 برگشتم ضمنا از حالت ریکاوری مد هم استفاده کردم حالا نمیدونم مشکل من از کجاست؟ اگه کسی تونست با موفقیت رستور کنه ممنون میشم ما رو هم راهنمایی کنه (ضمنا هنگام رستور هم هیچ اروری نمیداد)
                              شما بدون dfu ریستور کنید بدون مشکل ریستور میشه
                              i-phone.ir
                              The Best or Nothing

نظر

صبر کنید ..
                              X