اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک و آنلاک آیفون3gs در فرم ور 4.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mohammad-iphone نمایش پست ها
    من گوشیمو (3gs ios 4.0.1) همون روز 3 آگوست جیلبرک کردم و شد! واسه پسر خالم هم که گوشیش 3gs ios 4.0 بودش جیلبرک کردیم و اون هم شد و الان دوتاشون مثل بنز کار میکنن!
    میشه راهنمای کنید لطفا

نظر

نوشته اصلی توسط bushehr نمایش پست ها
      سلام با سپاس اول همین تایپک جلبریک سازگار با 3gs ورژن 4.0.1 هست من هم از 3.1.2 به 4.0.1 ریستور کردم یعنی راه ای نداره جلبریک بشه با تشکر از شما
      بله 4.0.1 رو میشه جیلبریک کرد ولی شما گفتی 4.1 تعجب کردم

یه بار History و cookie ها رو از توی ستینگ سافاری پاک کن و ریست نت ورک بزن و دوباره امتحان کن

نظر

مصرف باطری بعد از jailbreak دز ipad چه جوریه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Reza-Apple نمایش پست ها
          بله 4.0.1 رو میشه جیلبریک کرد ولی شما گفتی 4.1 تعجب کردم

یه بار History و cookie ها رو از توی ستینگ سافاری پاک کن و ریست نت ورک بزن و دوباره امتحان کن
          با سلام و تشکر این کارها رو انجام دادم ولی درست نشد هنوز همین مشکل رو دارم http://up.iranblog.com/Files/f8bf7b0359154bdc9aa6.PNG

نظر

سلام اقا دست همتون درد نکنه من الان گوشیمو جیلبریک کردم رفتم تو سایت jailbreakme.modmyi.com براحتی جیلبریک شد

نظر

سلام
              آیفون ۴.۰.۱ دارم در سایت jailbreakme وارد میشم به راحتی دانلود میشه ولی نصب نمیشه ،میپره بیرون، میشه راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط aghaz1974 نمایش پست ها
                سلام
                آیفون ۴.۰.۱ دارم در سایت jailbreakme وارد میشم به راحتی دانلود میشه ولی نصب نمیشه ،میپره بیرون، میشه راهنمایی کنید
                یه بار Reset network setting بزنید و تمام cookie و history های سافاری رو پاک کنید و دوباره امتحان کنید

اگه نشد باید ریستور کنید و حتما قبل از انجام جیلبریک با ایتونز سینک کنید

نظر

آقا یه آیفون 3gs lock از آمریکا آوردن واسه دوستم جیلبریک میشه ولی وقتی میخواییم آنلاک کنم این پیغام رو در cydia میده
                  "NOTE: The requested modifications cannot be applied due to required dependancies or conflicts that cannot be automatically found or fixed"

لطفا کمک کنید!!!

نظر

نوشته اصلی توسط dontsee نمایش پست ها
                    آقا یه آیفون 3gs lock از آمریکا آوردن واسه دوستم جیلبریک میشه ولی وقتی میخواییم آنلاک کنم این پیغام رو در cydia میده
                    "NOTE: The requested modifications cannot be applied due to required dependancies or conflicts that cannot be automatically found or fixed"

لطفا کمک کنید!!!
                    توی قسمت changes هر چی هست اپگرید کن اول ......

نظر

نوشته اصلی توسط Reza-Apple نمایش پست ها
                      توی قسمت changes هر چی هست اپگرید کن اول ......
                      این کارو هم کردم نشد!!!
                      باز هم همین پیغام رو میده .... برای نصب sms delivey هم این پیغام میاد ولی خیلی چیزها نصب میشه از cydia

دیگه نظرت چیه رضا جان؟ پیشنهاد؟

نظر

3g رو خاموش کن شاید حل شد...

نظر

سلام دوستان
                          من آیفون 3GS دارم و بوت رام جدید هستش و فریمورک 3.1.3 هستش و با برنامه Sprit جیلبریک کردم الان می تونم به OS4 برم و جیلبریک کنم؟

باتشکر

نظر

نوشته اصلی توسط dpgroup نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            من آیفون 3GS دارم و بوت رام جدید هستش و فریمورک 3.1.3 هستش و با برنامه Sprit جیلبریک کردم الان می تونم به OS4 برم و جیلبریک کنم؟

باتشکر
                            بله

نظر

با سلام
                              من 3gs لاک 3.1.2 با بوترام قدیم دارم با shsh رو cydia . آیا واقعاً لازم که به 4.0.1 آپگرید کنم ؟ چه مزیتی داره ؟ و اگر تصمیم بر آپگرید شد . با کاستوم بهتره یا با اصلی ؟( آیا مهم که firmware تغییر کنه؟) ممنون از راهنمایی دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط amighzal نمایش پست ها
                                با سلام
                                من 3gs لاک 3.1.2 با بوترام قدیم دارم با shsh رو cydia . آیا واقعاً لازم که به 4.0.1 آپگرید کنم ؟ چه مزیتی داره ؟ و اگر تصمیم بر آپگرید شد . با کاستوم بهتره یا با اصلی ؟( آیا مهم که firmware تغییر کنه؟) ممنون از راهنمایی دوستان
                                لازم که نیست ولی قابلیت های جدیدی داره که ادم وسوسه میشه
                                مثلا مولتی تسک و فولدر بندی توی اسپرینگ بورد و ...

شما اگه لاک هستی با کاستم بهتره چونکه اکتیو هم میشه (شرایط ریختن کاستم رو داری) ...
                                اگه هم اپدیت نکردی حتما shsh رو با Tinyumbrella سیو کن....روی همون فیرم ور که هستی میتونی shsh 4 و سیو کنی

نظر

صبر کنید ..
                                X