اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک و آنلاک آیفون3gs در فرم ور 4.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت کردم حالا هم به مشکل بر خوردم winterboard os3 نصب کردم حالا تو setting نمیره
    چیکارش کنم ؟

نظر

• از توی سیدیا پاک نمیشه چجوری پاکش کنم ؟

نظر

• جیلبرک و آنلاک آیفون3gs در فرم ور 4.0.1

نوشته اصلی توسط amir.6990 نمایش پست ها
        از توی سیدیا پاک نمیشه چجوری پاکش کنم ؟
        با pc suite هم میتونی پاکش کنی

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

• نبود تو لیست application های pcsuite فولدرش با ifonbox پاک کردم ولی هنوزم توی ستیتگم هست چیکارش کنم؟
          از سیدیا هم نمیتونم برنامه ای remove کنم چرا ؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir.6990 نمایش پست ها
            نبود تو لیست application های pcsuite فولدرش با ifonbox پاک کردم ولی هنوزم توی ستیتگم هست چیکارش کنم؟
            از سیدیا هم نمیتونم برنامه ای remove کنم چرا ؟
            با ifunbox سرچ کن اسم برنامه رو و هر فایل و فولدری ازش دیدی پاک کن
            سیدیا احتمالا میخواد چیزی آپدیت کنه همزمان و چون نمیتونه دانلود کنه و ارور میده اون برنامه رو هم پاک نمی کنه

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

• مرسی دمت گرم امیدجون حل شد

نظر

• نوشته اصلی توسط حامد پروینی نمایش پست ها
                خدایی اینو خوب اومدی !!! :d

ولی نمی دونی این سایت jailbreakme.com کی اینو جیل میکنه ؟
                هیچ وقت چون همونطور که می دونی تو 4.0.2 اکسپویلت pdf بسته شد ، این همون راهی بود که این سایت باهاش جیل می کرد ، باید منتظر راه های دیگه بود ، البته بوت رام های قدیم جیل شدند

نظر

• با سلام و تشکر فراوان از شما دوستان عزیز من یک آیفون 3gs ورژن 4.0.1 دارم با سیم کارت اکتیو بالا آوردم با jailbreakme جیل کردم و با الترا اسنو آنلاک کردم و ریست هم شد و حالا بدون سیم منو داره ولی به محض گذاشتن سیم کارت ایرانسل یا همراه اول حالت قفل شبکه میاد منو میره ولی آنتن ایرانسل و همراه اول رو بالا میده لطفا کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط omid.0151 نمایش پست ها
                    با سلام و تشکر فراوان از شما دوستان عزیز من یک آیفون 3gs ورژن 4.0.1 دارم با سیم کارت اکتیو بالا آوردم با jailbreakme جیل کردم و با الترا اسنو آنلاک کردم و ریست هم شد و حالا بدون سیم منو داره ولی به محض گذاشتن سیم کارت ایرانسل یا همراه اول حالت قفل شبکه میاد منو میره ولی آنتن ایرانسل و همراه اول رو بالا میده لطفا کمکم کنید
                    من هم همین مشکل را دارم

نظر

• این مشکل برای بعضی از کسانی که با سیم آنلاکر اکتیو کردن مشاهده شده راهش اینه که با سیم کارت قرارداد گوشی اکتیو کنین
                      البته من جند تا آیفون 4 رو با at&t تست کردم اکتیو شد و مشکلی هم نداشت پس با at&t هم تست کنین

نظر

• سیم کارت طرف قرار دادش tmobile از کجا میشه تهیه کرد من همین سیم اکتیو رو هم با گرفتاری تو شهرستان گیر آوردم

نظر

• سلام
                          من آيفون 3جي اس داشتم كه به 4 ارتقا دادم و توسط jailbreakme هم جيلبريكش كردم. اما با توجه به اشكالاتي كه در اون به*وجود اومد مجبور شدم كه دوباره فرم وير رو نصب كنم كه به ناچار به 4.0.2 ارتقا پيدا كرد. چون جيلبريك نمي*شد، مجبود شدم داونگريدش كنم به 4.0.1 اما دوباره به jailbreakme رفتم منتها موقعي كه مي*خواد فايل رو دانلود كنه Error مي*ده. راهنمايي لطفاً...!

نظر

• سلام،من جلبريك كردم.سينديا اومد،از كجا بفهمم انلاك هم شده؟؟ريستور نشد جيزي،همه جي همون طور كه بوده هست.لطفا كمك،،ultrasn0w هم نصب هست

نظر

• ببخشید که این سوال رو می کنم . ولی می خواستم بدونم که الان امکان این که به 4.0.1 برم وجود داره یا نه ؟ چون شنیدم که دیگه امکانش نیست . ممنون می شم راهنمایی کنین که با همین روش می شه یا نه و خطر داره یا نه . من ssh رو برداشتم الان هم 3.1.3 هستم

نظر

نوشته اصلی توسط m0ein نمایش پست ها
                                ببخشید که این سوال رو می کنم . ولی می خواستم بدونم که الان امکان این که به 4.0.1 برم وجود داره یا نه ؟ چون شنیدم که دیگه امکانش نیست . ممنون می شم راهنمایی کنین که با همین روش می شه یا نه و خطر داره یا نه . من ssh رو برداشتم الان هم 3.1.3 هستم
                                امکانش هست اما هفته دیگه ۴.۱ میاد،دلیلی نداره الان به ۴.۰۱ برید !

Power of Creation
                                www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X