اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 3gs در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام بر همگی.
    دوستان من یک مشکل عجیب دارم. اول اینکه part no = MC637GB/A
    این پارت نامبر گوشیمه اما اصلا نمیدونم لاک هست یا آنلاک ؟ به عنوان انلاک فکتوری خریدم. کمکم کنین خواهشا. بعدشم فایل آپدیت رو از همین تاپیک دانلود کردم اما به محضی که رستور رو میزنم پیغام IS NOT COMPATIBLE رو بم میده در حالی که فایل درسته. فایل IOS 5.0.0 رو هم دارم.با اونم که تست میکنم این پیغامو نمیده ولی یکم بعدش مینویسه به دلایل نا معلومی با ارور مواجه شد. با IFAITH هم تست کردم اصلا سیستم عاملمو نمیشناخت. میشه شما اساتید اپلی کمکم کنید؟ ممنون راستی الان گوشیم 4.3.3 هست
    ویرایش توسط shmrjn : https://i-phone.ir/forums/member/83390-shmrjn در ساعت 03-01-2012, 06:47 PM

نظر

سلام من فریمور 5.0.1 رو دانلود کردم الان با چه برنامه ای کاستوم بسازم؟

نظر

نوشته اصلی توسط grand123 نمایش پست ها
        سلام من فریمور 5.0.1 رو دانلود کردم الان با چه برنامه ای کاستوم بسازم؟
        با همون رداسنو بتا ۳ به راحتی میتونید کاستوم تهیه کنید

نظر

بخشید من یکم گیج شدم باید فریموری که دانلود کردم رو با آیتونز بریزم تو گوشی یا رداسنو؟خواهشا یکی بیاد طبق شماره تیتر وار بگه باید چکار کنیم(از اول) مثلا بگه:1 دانلود فریمور 2 با آیتونز فلان کار 3 ..... بخدا من مبتدیم و دیگه پولی برام نمونده بدم بیرون این کارارو بکنن خواهشا کمک کنید جای دوری نمیره

نظر

نوشته اصلی توسط grand123
            بخشید من یکم گیج شدم باید فریموری که دانلود کردم رو با آیتونز بریزم تو گوشی یا رداسنو؟خواهشا یکی بیاد طبق شماره تیتر وار بگه باید چکار کنیم(از اول) مثلا بگه:1 دانلود فریمور 2 با آیتونز فلان کار 3 ..... بخدا من مبتدیم و دیگه پولی برام نمونده بدم بیرون این کارارو بکنن خواهشا کمک کنید جای دوری نمیره
            1 - دانلود فريمور
            2 - ريستور
            اگر در ويندوز هستيد دستگاه رو به ريكاوري برده و دكمه ي شيفت رو بگيريد و فريمور انتخاب كنيد و شروع به ريستور كنيد
            اگر هم مك داريد دكمه ي option

بد از ریستور، اگر در ویندوز هستید برنامه*رو (redsn۰و ب۳) با run as a/ administrator اجرا کنید و این کار رو انجام بدید.

Extras - select IPSW - فایل ورژن ۵.۰.۱ رو انتخاب کنید ، بعدش back -jailbreak/ و تمام! بازم اگر سوالی* بود بپرسید
            موفق باشید
            ویرایش توسط alirezadiba : https://i-phone.ir/forums/member/40924-alirezadiba در ساعت 04-01-2012, 01:56 AM

نظر

من الان رو فریمور 4.0 با مودم فریمور .5.13.04 هستم و گوشیم لاک و new bootrom هستش .
              1- می خواستم بدونم اگه با رداسنو کاستوم بسازم مودم فریمورم همین 05.13.04 باقی میمونه ؟
              2- بعد از ریستور میتونم بکاپ آیتونز رو برگردونم ( کانتکت و مسیج و ... برمیگردن؟)
              3- دوستانی که به 5.0.1 رفتن از سرعت و مصرف باطری راضین؟
              4- اول باید کاستوم بسازم ---> توی رداسنو کاستوم رو انتخاب کنم ؟
              توی رداسنو که میخوام کاستوم بسازم یه پیغام میده که اگه new bootrom هستید نیاز به shsh blobs دارین! این دیگه برای چیه وقتی میخوام به 5.0.1 برم که آخرین ورژنه؟
              ویرایش توسط r_yan_p : https://i-phone.ir/forums/member/14495-r_yan_p در ساعت 04-01-2012, 10:19 AM

نظر

۱ : بله
                ۲ : بک اپ ورژن ۴ رو روی ۵ بخواهید بریزید به مشکل بر میخورید اما فکر نمیکنم زیاد دردسر ایجاد کنه ٬ میتونید برگردونید
                ۳ : هیچ مشکلی نداره !
                ۴ :* extra / custom ipsw رو بزنید و بسازید
                خوب باید shsh این ورزن رو ذخیره کنید بعد کاستوم بسازید
                با tinyumbrlla ذخیره کنید

نظر

تشکر از جوابتون
                  متاسفانه تینی آمبرلا گوشیمو detect نمیکنه ( تمام کارهای لازم رو انجام دادم ولی نشد) چند وقت هستش که تو سایدیا هم هیچکدوم از shshهاییی که قبلا گرفتم رو نشون نمیده نمیدونم اون چه مر....ه !!! با خود رداسنو گرفتم و نشون داد که برای ۴.۱ و ۵.۰.۱ ذخیره کردم. حالا میتونم شروع کنم؟ این shsh رو باید جایی بهش بدم یا ....

نظر

من فقط یه سوال دیگه دارم.فایل کاستومی رو که ساختم باید اول با آیتونز بریزم تو گوشیم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shmrjn نمایش پست ها
                      سلام بر همگی.
                      دوستان من یک مشکل عجیب دارم. اول اینکه part no = mc637gb/a
                      این پارت نامبر گوشیمه اما اصلا نمیدونم لاک هست یا آنلاک ؟ به عنوان انلاک فکتوری خریدم. کمکم کنین خواهشا. بعدشم فایل آپدیت رو از همین تاپیک دانلود کردم اما به محضی که رستور رو میزنم پیغام is not compatible رو بم میده در حالی که فایل درسته. فایل ios 5.0.0 رو هم دارم.با اونم که تست میکنم این پیغامو نمیده ولی یکم بعدش مینویسه به دلایل نا معلومی با ارور مواجه شد. با ifaith هم تست کردم اصلا سیستم عاملمو نمیشناخت. میشه شما اساتید اپلی کمکم کنید؟ ممنون راستی الان گوشیم 4.3.3 هست
                      کسی نبود بتونه کمک کنه؟؟؟؟؟ ای بابا

نظر

• ۱۰۰ درصد فایلتون ناقص دانلود شده ، به ۵ هم که میزنید واسه این ارنر میده چون الان نمیشه دیگه به ۵ برگردید فقط اپدیت

🎯

نظر

• من مشکلم با همه فرق میکنه
                          برای من همه مراحل رو انجام میده حتی done هم میاد ولی توی خود گوشی که عملیات جیلیریک شروع میشه بعد از چند ثانیه error میده و گیر میکنه
                          کسی میتونه کمک کنه؟
                          با تشکر

نظر

• گوشی من که تو ۱۰ دقیقه ای بدون error کارش تموم شد. ولی packageهای cydia خیلی خیلی کمه (در حد چندتا دونه). ضمنا app هم نمی تونم install کنم.
                            ویرایش توسط lantern13 : https://i-phone.ir/forums/member/23792-lantern13 در ساعت 07-01-2012, 12:51 PM

نظر

• از سیدیا سورس cydia.hackolu.us یا cydia.mobile4persian.net باید appsync 5 رو نصب کنید تا بتونی اپ بریزی. سورس ها رو هم باید add کنی از تو خود سیدیا( manage---sources---edit---add)
                              ویرایش توسط atila63 : https://i-phone.ir/forums/member/69303-atila63 در ساعت 08-01-2012, 02:32 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                                از سیدیا سورس cydia.hackolu.us یا cydia.mobile4persian.net باید appsync 5 رو نصب کنید تا بتونی اپ بریزی. سورس ها رو هم باید add کنی از تو خود سیدیا( manage---packages---edit---add)
                                محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

صبر کنید ..
                                X