اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 3gs در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

RedSn0w 0.9.10b3 منتشر شد ( اطلاعات بیشتر )

دانلود برای Win :

دانلود برای Mac :

نظر

سلام اقا من که به 5.0.1 ریستور کردم ولی فایل ipsw رو ندارم
      راهی نیست جیل کنم؟؟؟ الان رو صفحه slide to setup
      3gs lock

نظر

سلام آقا یکی درست توضیح بده از اول چیکار باید کرد تا جیلبریک شه و مشکلی پیش نیاد.خیلی پخش و پلا صحبت شده. خیلی ممنون. گوشی من 3gs آنلاک فکتوری

نظر

دوستان من چند بار جلبرك كردم نشد، از قسمت extras , ipsw رو انتخاب كنيد، زود دستگاه جيل مشيع كياد بالا، اون اناناس مياد.

نظر

با سلام
            من گوشی 3gs دارم - به خوبی جیلبریک کردم ولی برنامه هایی رو که رو ریستور 4.3.3 نصب میشد رو این جیلبریک نصب نمیشه
            آیا سورس خاصی رو باید از سیدیا یا برنامه خاصی رو نصب کنم
            خواهشا سریع راهنمایی کنید بعد کلی وقت حالا که جیلش اومده کار نمیکنه برنامه هام

نظر

نوشته اصلی توسط jimmy_sh_1992 نمایش پست ها
              سلام اقا من که به 5.0.1 ریستور کردم ولی فایل ipsw رو ندارم
              راهی نیست جیل کنم؟؟؟ الان رو صفحه slide to setup
              3gs lock
              شما باید با کاستوم فرم ور ری استور میکردید ٬ چون دستگاهتون لاک هست

نوشته اصلی توسط behnam207 نمایش پست ها
              سلام آقا یکی درست توضیح بده از اول چیکار باید کرد تا جیلبریک شه و مشکلی پیش نیاد.خیلی پخش و پلا صحبت شده. خیلی ممنون. گوشی من 3gs آنلاک فکتوری
              شما پست رو کامل بخونید ٬ همونطوری که توضیح داده شده انجام بدید ٬ مشکلی پیش نمیاد .

نوشته اصلی توسط koodakane نمایش پست ها
              دوستان من چند بار جلبرك كردم نشد، از قسمت extras , ipsw رو انتخاب كنيد، زود دستگاه جيل مشيع كياد بالا، اون اناناس مياد.
              وقتی ipsw رو انتخاب کردید back بزنید و روی jailbreak کلیک کنید .

نوشته اصلی توسط mojtaba_22 نمایش پست ها
              با سلام
              من گوشی 3gs دارم - به خوبی جیلبریک کردم ولی برنامه هایی رو که رو ریستور 4.3.3 نصب میشد رو این جیلبریک نصب نمیشه
              آیا سورس خاصی رو باید از سیدیا یا برنامه خاصی رو نصب کنم
              خواهشا سریع راهنمایی کنید بعد کلی وقت حالا که جیلش اومده کار نمیکنه برنامه هام
              سورس زیر ادد کنید و appsync for ios 5.0+ رو نصب کنید
              http://cydia.hackulo.us

نظر

واقعا هیچکدوم از دوستان نمی تونه یهآموزش کامل بذاره؟!قبلن انجمن خیلی بهتر بود!الان من گوشیم لاکه،نمی دونم چطوری ریستور کنم که بیس باند آپدیت نشه!لطفا راهنمایی کنید!!!

نظر

شما اگه انجمن رو جستوجو میکردید به جواب سوالتون پی میبردید ٬*باید از کساتوم فرم ور استفاده کنید
                  که باز هم آموزش اسخت کاستوم فرم ور در انجمن هست
                  How To Untethered Jailbreak iPhone 4, 3GS Without Updating Baseband Using Redsn0w for iOS 5.0.1
                  ویرایش توسط Arianismmm : https://i-phone.ir/forums/member/12543-arianismmm در ساعت 30-12-2011, 02:13 PM

نظر

دوستان عزیز

رداسنو ارور میده میپره بیرون.چیکار کنم؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir65 نمایش پست ها
                      دوستان عزیز

رداسنو ارور میده میپره بیرون.چیکار کنم؟؟
                      اگه ورژن ویندوز رو استفاده میکنید روی آیکون برنامه رداسنو کلیک راست کنید و در قسمت مشخصات run as administrator رو تیک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
                        اگه ورژن ویندوز رو استفاده میکنید روی آیکون برنامه رداسنو کلیک راست کنید و در قسمت مشخصات run as administrator رو تیک کنید
                        دوست عزیز پسورد میخواد

نظر

سلام
                          گوشی من 3gs لاک هست با mw 06.15.00 با خوندن این مطالب گیج شدم و نمیدونم الان واسه آپدیت باید کاستوم استفاده کنم یا اصلی و آنلاک گوشیم چطوری میشه ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط babak.iphone
                            سلام
                            گوشی من 3gs لاک هست با mw 06.15.00 با خوندن این مطالب گیج شدم و نمیدونم الان واسه آپدیت باید کاستوم استفاده کنم یا اصلی و آنلاک گوشیم چطوری میشه ممنون میشم راهنماییم کنید
                            بايد از كاستوم استفاده كنيد
                            Rest in peace Steve
                            Do What You Love
                            Steve Jobs

نظر

آقایون سلام خواهش میکنم جواب منو هم بدین بخدا گناه داره شما که اینقدر زحمت میکشید منو ناامید کنید .واما سئوال من :دوستان من 3gs انلاک فاکتوری دارم فریم ورم هم 4.3.3 هست وجلبریک هم هست .میخوام برم 5.0.1 هرکاری که بگید کردم بعد کلی دانلود کردن مینویسه compatible نیست .حالا میگید چیکار کنم تو ریکاوری خواستم ریستورکنم نشد .خواستم اپدیت کنم نشد تو دی اف هم ریستور واپدیت نشد سراخر گفتم از داخل خود گوشی ریست کامل برگشت به ریست کارخانه کنم. کردم ولی چند لحظه خواست ریست بشه یعنی علامت سیب وخط پائینش هم اومد تاخواست خطه پر بشه دوباره رفت تو حالت چرخش دایره . تا 3 ساعت هم صبر کردم نشد که نشد .دستگاهم هم هنوز سورومور کنده درحالت کارکرد کامل اماده خدمت هست یعنی بعد از اینهمه کارها نه ریست شد ونه جیلبریکش پاک شد ونه هیچیک از برنامه هاش پاک شده حالا هم نمی دونم با این وقت کم که واسه جیلبریک 5.0.1 مونده چیکار کنم شماروبخدا هرکاری .هر راهنمائی که میتونید به من نیاز مند بکنید .خدا خیرتان بدهد .یه راهنمائی درست وحسابی ها .ضمنا من ازمشتریان قدیمی شما هستم وتا حالا بیش از 20 بار ریستور وجیلبریک کردم (البته با راهنمائی شما اساتید عزیز).هم pad23g,wifi دارم که فعلا جیلبریک نمیشه وهم iphone 4 معمولی at&t انلاک که پریروز جیلبریک تتر کردم ودیروز هم ان تتر ومشکلی هم نداشتم فقط این دفعه خیاط تو کوزه افتاده وکاری نمیتونم بکنم .وبا اجازه شما من یک سالی که تو امریکا هستم. الان هم ساعت 1 بعد ظهره .مخلص همه تان منتظر راهنمائی درست شما عزیزان .
                              ویرایش توسط majid301 : https://i-phone.ir/forums/member/13563-majid301 در ساعت 31-12-2011, 10:47 PM

نظر

دوست بالایی

شما میگین کامپتیبل نبوده خب فایل درستو برای ری استور گرفتید ؟از این انجمن دوباره بگیرید مناسب دستگاهتون

راستی تا ۱۰-۱۱ روز دیگه خبری از نسخه بعد ios نیست اپل تعطیله

نظر

صبر کنید ..
                                X