اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 3gs در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hosain1 نمایش پست ها
    دوستان من 3gs دارم و 5.0.1 با جیلبریک. شدیداً مشکل باتری دارم. برای شما هم اینجوریه یا باتری گوشی من مشکل پیدا کرده؟
    شمااخرین ورژن رداسنوبگیرید وقتی دارید جیلبریک میکنیدتیک سیدیاروبردارید

نظر

• آقا من به هزار بدبختی جیبلبریک کردم و اون پیغام آخرم که done میده اومد ولی بعدش دیگه next نداره و منم پنجره رو بستم ولی الان گوشی رو که روشن میکنم همون آش و همون کاسه و هیچ اتفاقی نیفتاد انگار اصلا اینکارو نکردم دوباره همون sim cart not valido و اینارو میده و اصلا منویی نیومد که من بخوام برم توش و هیچ فرقی نکرده

الان باید چه اتفاقی بیفته تو گوشی ؟ گوشی رو که روشن میکنم invalid sim carto انتخاب وای فای واسه اکتیو میده و هیچ اتفاقی هم نمیفته

نظر

• سلام دوستان من میخوام به 5.0.1 برم جچوری باید مطمئن شم SHSH مطمئن دارم لطفا راهنمایی کنید
        iPhone 3GS 4.0.1 بیس باند 5.13.04
        ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط k_loxi نمایش پست ها
          آقا من به هزار بدبختی جیبلبریک کردم و اون پیغام آخرم که done میده اومد ولی بعدش دیگه next نداره و منم پنجره رو بستم ولی الان گوشی رو که روشن میکنم همون آش و همون کاسه و هیچ اتفاقی نیفتاد انگار اصلا اینکارو نکردم دوباره همون sim cart not valido و اینارو میده و اصلا منویی نیومد که من بخوام برم توش و هیچ فرقی نکرده

الان باید چه اتفاقی بیفته تو گوشی ؟ گوشی رو که روشن میکنم invalid sim carto انتخاب وای فای واسه اکتیو میده و هیچ اتفاقی هم نمیفته
          اگه گوشیتون لاک هست برای اکتیو کردنش نیاز به سیم اکتیو یا سیم اپراتور گوشی دارید .
          redsn0w رو این ورژن گوشی رو اکتیو نمی کنه متاسفانه..

نوشته اصلی توسط namaaloom نمایش پست ها
          سلام دوستان من میخوام به 5.0.1 برم جچوری باید مطمئن شم SHSH مطمئن دارم لطفا راهنمایی کنید
          iPhone 3GS 4.0.1 بیس باند 5.13.04
          ممنون
          به wifi یا gprs متصل باشید سیدیا رو باز کنید و منتظر باشید صفحه اولش کامل لود بشه
          بالای صفحه اول با رنگ سبز shsh های موجود رو نوشته ..

Power of Creation
          www.i-Phone.ir

نظر

• آقای امید عزیز مشکل اینجاست من اصلا نمیدونم این گوشی لاک هست یا آنلاک چون شماره سریالش و کارتونش در دسترس نیست

و الان منویی هم ندارم که بخوام توش بفهمم یا ببینم

اول میگه از وای فای یا آی تونس واسه اکتیو کردن استفاده کنید که ما وای فای یا آیتون هر دو رو که امتحان میکنیم بعد از چند لحظه میزنه no sim cart و please insert sim cart to active و اینا جیلبریک هم کردم بالای 9 بار اما باز همینه

واقعا نمیدونم چیکارش باید بکنم ؟

هیچ راهی نداره ؟ برگردونیم به ورژن قبلی یا بعدی ؟ یا بلاخره یه جوری راش بندازیم ؟

نظر

• به wifi یا gprs متصل باشید سیدیا رو باز کنید و منتظر باشید صفحه اولش کامل لود بشه
              بالای صفحه اول با رنگ سبز shsh های موجود رو نوشته ..[/QUOTE]

ممنون دوست عزیز تو صفحه اول که SHSH هارو لیست میکنه از 3.1.3 شروع میشه تا 4.2.1r1 نشون میده . من الان میتونم به 5.0.1 برم بدون مشکل جیل برک کنم
              3gs-4.0.1
              ممنون

نظر

• ممنون دوست عزیز تو صفحه اول که SHSH هارو لیست میکنه از 3.1.3 شروع میشه تا 4.2.1r1 نشون میده . من الان میتونم به 5.0.1 برم بدون مشکل جیل برک کنم
                3gs-4.0.1
                ممنون
                خیر. شما فقط میتونید بین ورژن هایی که shsh رو دارید + 5.1 انتخاب کنید .

4.1 واسه گوشیتون خوبه . اما اگه خواستین ورژن بالاتری رو داشته باشید به 4.2.1 ریستور کنید که به نظر من بهتره !

البته بدون مطالعه این کار رو انجام ندید . چون قطعا به مشکل بر میخورید . بد نیست یه مرور سطحی به مطالب انجمن داشته باشید
                موفق باشید .
                ویرایش توسط amir427 : https://i-phone.ir/forums/member/55007-amir427 در ساعت 08-04-2012, 09:57 AM

نظر

• من 5.0.1 نصب کردم اما نسبت به 4.1 سرعتش پایینه.آیا 5.1 هم اینجوریه؟ یعنی سرعتش چطوره؟

نظر

• سلام دوستان من 3gs با ورژن 5.1 دارم از کجا میتونم فایل ریستورش رو گیر بیارم ... و اینکه من الان گوشیمو جیلبرک کردم ولی نمی دونم چی شد که الان هر وقت میاد بالا بعد از چند ثانیه همش respring میشه ... میشه بگین چکار کنم ... با just boot هم درست نشد ...

نظر

• مشکل

سلام به همه
                      من یه مشکلی داشتم موقع رستور به 5.1 بازم errore 3194 میده از مدیر این بخش میخوام راهنماییم کنه
                      مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط rashidkn نمایش پست ها
                        سلام دوستان من 3gs با ورژن 5.1 دارم از کجا میتونم فایل ریستورش رو گیر بیارم ... و اینکه من الان گوشیمو جیلبرک کردم ولی نمی دونم چی شد که الان هر وقت میاد بالا بعد از چند ثانیه همش respring میشه ... میشه بگین چکار کنم ... با just boot هم درست نشد ...
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html

احتمالا يكي از برنامه هاي سيديا اين مشكل رو بوجود آورده كه گوشي هنگ ميكنه! گوشي رو به سيف مود ببريد و آخرين برنامه هاي نصب شده از سيديا رو از داخل خود سيديا پاك كنيد و يا آيفون باكس از روي pc اين كار رو انجام بديد.

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad_eve نمایش پست ها
                          سلام به همه
                          من یه مشکلی داشتم موقع رستور به 5.1 بازم errore 3194 میده از مدیر این بخش میخوام راهنماییم کنه
                          مرسی
                          فايل هاست رو ويرايش يا پاك كنيد تا 3194 نگيريد !

نظر

• دوستان من ورژن 5.0.1 9a405 رو با كاستم ريستور كردم مثل هميشه,براي جيل بريك ميگه بايد 9a404 باشي!!!!قبلا هيچ مشكاي نداشت و راحت جيل ميشد!!!1حالا بايد چي كار كنم؟

نظر

• دوستان كسي نيست به من كمك كنه؟قبلا 9a405 رو جيل كردم با همين رد اسنو ولي الان ميگه بايد 9a404 باشي!!!

نظر

• سلام.من مجبورم ریستور کنم چون گوشیم بالا نمیاد.الان رو فریمور 4.2.1 هستم و ازش خیلی راضیم ولی چون shsh این فریمور رو ندارم دیگه باید عطاشو به لقاش ببخشم و برم سراغ فریمور دیگه.shsh فریمور های 4.1 و 4.3.3 و4.3.5 و .5.0.1 و 5.1 رو دارم.گوشیم 3gs هست 8 گیگ و انلاک فکتوریه.پیشنهاد میکنید بیام رو 5.0.1؟این که تو بعضی پست ها نوشتین تیک سیدیا رو بردارن برایه چیه؟من طبق پست اول همین تاپیک باید برم جلو؟آخه این 29 صفحه رو خوندم بعضی جاها گفته شده تیک سیدیا رو بردارید یا بعد از انتخاب فریمور دکمه بک رو بزنید و ... و سوال دیگم این هست که آخرین نسخه برنامه رداسنو کدومه؟واز کجا باید دانلودش کنم؟برنامه سلست رو این ورژن کار میکنه؟چطور میتونم حجم سیستمی رو از 1 گیگ بیشتر کنم؟باید کاستو بسازم؟یا جایی میشه تعیین کرد؟اگه باید کاستوم بسازم دقیقا باید چه کنم؟ممنونم.یاعلی.
                                ویرایش توسط MetMet : https://i-phone.ir/forums/member/54539-metmet در ساعت 05-05-2012, 10:04 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X