اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 3gs در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لطفا کمک کنید من امدم جلبریک کونم Erorre with SHSH bolod داده چیکار کنم ؟؟؟؟ چرا اینجوری شده ؟؟؟

نظر

• باید به اینترنت وصل باشید دوست عزیز

نظر

• مرسی از راهنمای

نظر

• سلام من کاستوم ریختم با بیس باند 6.1.5اما باز انتن ندارم چیکار کنم حالا

نظر

• ultrasn0w رو از سیدیا نصب کنید

نظر

• نصب کدم باز انتن نیومد

نظر

• من همه پستا رو خوندم ولی* جوابی* برای سوال خودم پیدا نکردم.من یه 3gs لاک دارم که رو ۴.۲.۱ کار میکنه بیسبندم هم 05.12.01هست الان اگر کاستوم با ردسنو بسازم اکتیو هم می*شه یا نه چون من با سنوبریز وقتی* کاستوم ۴.۲.۱ رو ساختم اکتیو هم شد.من برای اکتیو کردن تو ۵.۰.۱ چی* کار کنم.سیم کارت لاک رو هم ندارم تو پایتختم پیدا نکردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Tooraj نمایش پست ها
                  من همه پستا رو خوندم ولی* جوابی* برای سوال خودم پیدا نکردم.من یه 3gs لاک دارم که رو ۴.۲.۱ کار میکنه بیسبندم هم 05.12.01هست الان اگر کاستوم با ردسنو بسازم اکتیو هم می*شه یا نه چون من با سنوبریز وقتی* کاستوم ۴.۲.۱ رو ساختم اکتیو هم شد.من برای اکتیو کردن تو ۵.۰.۱ چی* کار کنم.سیم کارت لاک رو هم ندارم تو پایتختم پیدا نکردم.
                  کسی نبود؟

نظر

• واقعآسپاسگزارم . من جیلبریک کردم . جواب داد بدون هیچ مشکلی ...

نظر

کسی نبود؟
                      من هنوزم منتظرم مثل ابنکه کسی نمی خواد جواب بده

نظر

من همه پستا رو خوندم ولی* جوابی* برای سوال خودم پیدا نکردم.من یه 3gs لاک دارم که رو ۴.۲.۱ کار میکنه بیسبندم هم 05.12.01هست الان اگر کاستوم با ردسنو بسازم اکتیو هم می*شه یا نه چون من با سنوبریز وقتی* کاستوم ۴.۲.۱ رو ساختم اکتیو هم شد.من برای اکتیو کردن تو ۵.۰.۱ چی* کار کنم.سیم کارت لاک رو هم ندارم تو پایتختم پیدا نکردم.
                        shsh 5.0.1 رو دارین ؟ گوشیتون از سری جدید یا قدیمی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                          shsh 5.0.1 رو دارین ؟ گوشیتون از سری جدید یا قدیمی؟
                          بله دارم گوشیمم سری جدیده

نظر

• نوشته اصلی توسط tooraj نمایش پست ها
                            بله دارم گوشیمم سری جدیده
                            فکر میکنم چون از سری جدیده ، بیس باند آیپد بهش آسیب بزنه!فعلا روی همون 4.2.1 بمونید تا دوستان با اطمینان بیشتری راهنماییتون کنن.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• من گوشیم بیس باند 6.15 هست و روی 5.0.1 هستم ولی فکر کنم جلبرک تتر هست چو ن وقتی خاموش میکنم میره رو آرم اپل و دیگه بالا نمییاد حالا میخواستم بدونم چطور میتونم جلبرک تتر رو آنتتر کنم بدون این که نرم افزارها و غیره از رو گوشیم پاک بشه ممنون.

نظر

• 3gs با ورژن 5.1 میشه با این روش جیلبرک کرد من مشکل اکتیو دارم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X