اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک انتترد ایفون 3gs در iOS 5.0.1 توسط redsn0w 0.9.10

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بـــــله.... سوال ما هم که کشــــک دوستان این corona مشکل داره، من که جیلبرک کردم با رد اسنو و تترد هستم باید چیکار کنم؟

نظر

• مال من هم همین مشکل رو داره

نظر

• آقا من یه سوتی بد دادم!! من ورژنم 5 !! :دی حالا یکی میشه لطفا بگه ios5 تترد جیل شده با رداسنو رو چطوری آنتتردش کنم؟

نظر

• من آپدیت کردم به 5.01 بعد اکتیو نشد گوشی، الان دارم با رد اسنو جیلبریک میکنم ولی میدونم که بازم یه مشکلی پیدا میکنه.... اینجاست که روح استیو جابز و مجبورم تو قبر بلرزونم!! بلـــــــــــــه.... روی آرم اپل گیر میکنه و بالا نمیاد!!

نظر

• آقا من با رد اسنو 10b3 جیلبرک کردم یک بار تیک آیپد بیس باند و سایدیا رو زدم بازهم آنتنم نیومد!! الان تمام تیک هارو برداشتم .چیکار کنم آنتنم بیاد؟؟ به خدا این سری مشکلم حل بشه قول مردونه میدم دیگههههههههههه با آیفون ور نرم!! خداییش یکی یه راهی بگه من آنتنم بیاد!!

نظر

• شما به 5.0.1 ریستور کنید
              اگر گوشیتون انلاک باشه که اکتیو میشه
              اما اگر لاک هستش باید اون رو از همین روش جیلبریک کنید تا اکتیو بشه
              طبیعتا نباید مشکلی پیش بیاد!

نظر

• چطوری ریستور کنم؟ آنلاک فکتوریه!!

نظر

• الان که اصلا تو صفحه جیلبرک مونده!!3-4 بار جیل کردم اوکی بود ، این سری نمیدونم چش شده!

نظر

• ببین دوست عزیز اگر انلاک باشید پس از وصل کردن به ایتونز باید اکتیو بشید ولی اگر نشدید مطمئن باشید که لاکید!
                    طبق این تاپیک ریستور کنید :
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html
                    طبق این توضیحاتم جیلبریک کنید :
                    مراحل زیر رو به ترتیب برید جلو:
                    روش اول(به اینترنت باید وصل باشید)
                    اول گوشیتون رو با کابل و صل کنید به کامپیوتر
                    بعدش خاموشش کنید
                    برنامه رو باز کنید
                    بر روی jailbreak بزنید
                    دستگاه خودتون رو به dfu ببرید برای این کار :
                    15 ثانیه Home + Power رو نگه دارید
                    بعد Home رو 15 ثانیه نگه دارید
                    ( صفحه iDevice تون باید سیاه باشه )

بعدش صبر کنید تا مراحل کار تموم بشه(شکیبا باشید)

روش دوم(این روش نیاز به اینترنت ندارد)
                    میتونید فریمور رو دستی بدید به برنامه.برای این منظور :
                    برای این کار بعد از باز کردن برنامه
                    بر روی extract بزنید
                    بعد روی select ipsw
                    بعد مسیر فریموری(ورژن سیستم عامل) رو که الان می خواید اون رو جیلبریک کنید انتخاب کنید
                    بعد روی back بزنید
                    بعد روی jailbreak
                    تیک install cydia رو بذارید باشه(البته اگر قبلا جیلبریک کردین باید اون رو ور دارین)
                    و بعد هم بقیه ی مراحل

در ضمن برای این که برنامه بهتون ارور نده برنامه رو باید با run as adminstator اجرا کنید.برای این کار :
                    اول رو برنامه کلیک راست کرده و گزینه ی properties رو بزنید.
                    به سربرگ compilibty برید.
                    تیک run as compilibty رو بذارید و windows xp servis pack 2 رو انتخاب کنید. و بعدok بزنید.
                    حالا رو برنامه کلیک راست کرده و run as adminstator بزنید.

نظر

• خیلی ممنون از توضیحات کاملتون، من فریمور رو دانلود کردم ولی وقتی تو ایتیونز انتخابش میکنم میگه cpmpatable نیست. میتوتنم بذارم خودش آپدیت کنه؟

نظر

• بهترین راه اینه که دستی فریمور رو دانلود کنید این ارورم به خاطر این هست که بد دانلود شده
                        البته میتونید بزارید اپدیت هم بشه اما این روش توصیه نمیشه
                        اگر دوست دارید بگید گوشیتون چیه تا من لینک دانلود بهتون معرفی کنم

نظر

• دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه فایل کاستوم بسازم، از 3gs ,3.1.2 lock میخوام برم 5.0.1
                          لطفا با جزییات بفرمایید

نظر

• 3gs هستش، من همونی رو دانلود کردم که شما لطف کردید لینک آموزشش رو دادید. از همونجا دانلود کردم. حالا اگه بازهم یکی دارید ممنون میشم لینک بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط sportlovly نمایش پست ها
                              دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه فایل کاستوم بسازم، از 3gs ,3.1.2 lock میخوام برم 5.0.1
                              لطفا با جزییات بفرمایید
                              از روش زیر میتونید برید اما اخرین ورژن نرم افزار رو دانلود کنید :
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread52482.html
                              از لینک زیر برنامه رو دانلود کنید :
                              http://ih8sn0w.com/index.php/download/file/f0recast/pc

هم چنین از روش زیر هم میتونید برید :
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html

نظر

• نوشته اصلی توسط babakkhoda2 نمایش پست ها
                                3gs هستش، من همونی رو دانلود کردم که شما لطف کردید لینک آموزشش رو دادید. از همونجا دانلود کردم. حالا اگه بازهم یکی دارید ممنون میشم لینک بدید.
                                این ارور برای این هستش که بد دانلود شده حالا به هر دلیلی!

نظر

صبر کنید ..
                                X