اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 3G در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام سال نو بر همه مبارک
    حدود 1ماه قبل اواس گوشیمو به 4.2.1 تغیر دادم و کلیه برنامه هام پاک شدن و نمی تونم با ای تیونز برنامه جدید نصب کنم بایستی چه بکنم؟؟؟؟؟لطفا کامل راهنمای فرمائید هیچ چیز نمیدونم
    پیشاپیش از لطف و زحمات شما دوستان عزیز سپاسگزارم
    با آرزوی سالی توام با پیشرفت و تندرستی
    شاد باشین

نظر

• سلام دوست عزیز
      عیدتون مبارک
      شما باید با برنامه greenpoison گوشیتون رو جیل بریک کنید و بعد از loader که به صفحه اضافه میشه cydia رو نصب کنید .
      بعد باید سورس سایت رو اد کنید و برنامه appsync 4.2 رو نصب کنید
      بعدش هم شروع به نصب برنامه هاتون از طریق itunes بکنید
      اینم سایت greenpoison :
      GreenPois0n
      روش اضافه کردن سورس هم در اخر صفحه اصلی انجمن هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط ali007 نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز
        عیدتون مبارک
        شما باید با برنامه greenpoison گوشیتون رو جیل بریک کنید و بعد از loader که به صفحه اضافه میشه cydia رو نصب کنید .
        بعد باید سورس سایت رو اد کنید و برنامه appsync 4.2 رو نصب کنید
        بعدش هم شروع به نصب برنامه هاتون از طریق itunes بکنید
        اینم سایت greenpoison :
        GreenPois0n
        روش اضافه کردن سورس هم در اخر صفحه اصلی انجمن هستش
        سلام سال نو مبارک باشه
        آقا مگه greenpoison آیفون 3g رو جیبرک میکنه ؟ تو خوده سایتش از ساپورت آیفون 3g رو فرمور 4.2.1 چیزی نگفته !! ؟ خودتون این کارو انجام دادین ؟

نظر

• سلام من گوشیمو که 3g unlock factory هست با custom framework ریستور کردم به 4.2.1 ولی الان آنتن ندارم .چیکار کنم الان.اگه میشه منو راهنمایی کنید . با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط blackhat نمایش پست ها
            سلام من گوشیمو که 3g unlock factory هست با custom framework ریستور کردم به 4.2.1 ولی الان آنتن ندارم .چیکار کنم الان.اگه میشه منو راهنمایی کنید . با تشکر
            از cydia
            ultrasn0w رو نصب کنید
            Rest in peace Steve
            Do What You Love
            Steve Jobs

نظر

• آقا من 3g لاک دارم ، به 4.2 ریستور کردم بیس باندش 6.15 انتن نمیده کسی راه میدونه باید چیکارش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط R$p نمایش پست ها
                آقا من 3g لاک دارم ، به 4.2 ریستور کردم بیس باندش 6.15 انتن نمیده کسی راه میدونه باید چیکارش کنم؟
                شما هم باید از سیدیا Ultrasn0w رو نصب کنی
                Rest in peace Steve
                Do What You Love
                Steve Jobs

نظر

• سلام باتشکر مطالبی که تو سایت گذاشتین واقعامفید هست،من مشکلی که دارم وقتیمیخام appرو روی آیفونم نصب کنم با یه ارور0/80010800 ناشناخته روبرو میشم.اگه راهنماییی کنین ممنون میشم.این ایمیلمهwww.qeis202&gmail

نظر

• appsync رو نصب کردید ؟

نظر

• دوستان گوشی من آیفون 3G آنلاک فکتوری هست
                      ورژن فعلی 4.1 دارم استفاده میکنم

میخواستم آپگرید کنم راستش گیج شدم اصلا اینکار را بکنم یا نه؟
                      و اگر آپگرید کردم از greenpoison برای جلبریک استفاده کنم یا redsn0w؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• دوستان من 3.1.2 داشتم 4.2.1 ریختم سرعت عالیه حتی مالتی تسکینگ هم دارم ..فقز بک گراند رو فعال نکنید

نظر

• باورم نمیشد 4.2.1 انقدر عالی کار کنه رو 3جی

نظر

• نوشته اصلی توسط YeMojuD نمایش پست ها
                            دوستان گوشی من آیفون 3G آنلاک فکتوری هست
                            ورژن فعلی 4.1 دارم استفاده میکنم

میخواستم آپگرید کنم راستش گیج شدم اصلا اینکار را بکنم یا نه؟
                            و اگر آپگرید کردم از greenpoison برای جلبریک استفاده کنم یا redsn0w؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
                            redsnow حتما هم اپگرید کن

نظر

• دوستان من 3G لاك دارم. از 3.1.3 به 4.2.1 ريستور كردم. بعدش Jailbreak كردم و با Ultrasnow انلاك كردم و بيس باند و به 6.15 تغيير دادم! فكر ميكردم سرعت بالاتر بره و مصرف باتري كمتر بشه كه اينطور نشد و اتفاقا برعكسش اتفاق افتاد... يعني هم سرعت پايين اومده هم مصرف باتري يه مقدار بالا رفته! ميشه راهنماييم كنيد كه :
                              1- دليل اين موضوع چيه و اصولا كاري ميشه براي بهتر شدن اين وضعيت كرد؟؟
                              2- آيا امكان دانگريد به همون فريور قبلي(3.1.3) وجود داره؟ با توجه به اينكه الان بيس باند تغيير كرده و گوشي 3G لاك فكتوري است. خودم فكر مي كنم اين تاثير ورژن جديده كه سرعت رو كم كرده!
                              از راهنماييتون بينهايت ممنونم!

نظر

• کلا فریمور 4.x سرعت رو روی 3g خیلی خیلی پایین میاره ! در این شکی نیست !
                                برگردید به همون ۳.۱.۳ اگه shsh دارید ! راه حلش هم تو انجمن هستش !

نظر

صبر کنید ..
                                X