اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبرک آیفون 3G در 4.2.1 با Redsn0w 0.9.6b4

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mastercheif نمایش پست ها
    دوستان من گوشیمو جیلبریک کردم همون طور که دوستان گفتن حالا هرچقدر تو آیتیونز برنامه ها رو سینک می کنم فقط اونایی که free هستن میاد در ضمن شماره ها هم تو کنتاکت سیو کردم ولی وقتی کسی زنگ می زنه شمارش +9.. این طوری می افته و خود شخص مشخص نیست راستی من وقتی وارد سایدیا شدم گفت مدل کاربری خودت بگو که من خارج شدم به نظر شما مشکل چیه؟

دوستان می تونین کمک کنید. لطفا.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mastercheif نمایش پست ها
      دوستان من گوشیمو جیلبریک کردم همون طور که دوستان گفتن حالا هرچقدر تو آیتیونز برنامه ها رو سینک می کنم فقط اونایی که Free هستن میاد در ضمن شماره ها هم تو کنتاکت سیو کردم ولی وقتی کسی زنگ می زنه شمارش +9.. این طوری می افته و خود شخص مشخص نیست راستی من وقتی وارد سایدیا شدم گفت مدل کاربری خودت بگو که من خارج شدم به نظر شما مشکل چیه؟
      برای نصب برنامه های کرک شده باید برنامه appsync رو از سیدیا نصب کنید .
      برای بر طرف شدن مشکل شماره ها باید Caller id fix رو از سیدیا نصب کنید

Power of Creation
      www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط sanrez نمایش پست ها
        دوستان گوشیرو به 4.2 ری استور کردم اما از حالت ریکاور بیرون نمیاد کمک کنید
        دوسته من شما گوشیت lock هستش و تلزه اول بدبختیته منم گوشیم lockeمجبور شدم به 4.1 برگردم چون jail کردم اما هرکاری کردم unlock نشد ...

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_jam2 نمایش پست ها
          اگه از دست در رفته و کسی میدونه لطفا اینم جواب بدین لطفا
          من به 4.2.1 رفتم و فقط تیک cydia و درصد باتری رو زدم (گوشیم 3g unlock)
          حالا میخوام home screen رو هم فعال کنم
          چیکار کنم؟

نمیخوام دوباره ریستور کنم آخه کلی نرم افزار از سایدیا ریختم و کلی برنامه هم سینک کردم دیگه حالش نیست واسه ریستور

مرسی از همتون
          تیک درصد باتری برای چیه؟ چون من مقع نصب اون تیک رو غیر فعالش کردم ایا لازمه که اون تیک هم فعال بشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ali apa نمایش پست ها
            تیک درصد باتری برای چیه؟ چون من مقع نصب اون تیک رو غیر فعالش کردم ایا لازمه که اون تیک هم فعال بشه؟
            خیر لازم نیست
            اگر بزنید براتون درصد باطری رو نشون میده
            همین
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• سلام من یک 3g دارم که با redsn0w_win_0.9.6b6 رفتم تو dfu اما بعد که کارشو انجام داد ریست شد بالا میاد تو صفحه سیب گیر میکنه دیگه بالا نمی یاد کسی میتونه کمکم کنه؟!!!!!!
              ویرایش توسط msabet : https://i-phone.ir/forums/member/3576-msabet در ساعت 21-01-2011, 07:59 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط msabet نمایش پست ها
                سلام من یک 3g دارم که با redsn0w_win_0.9.6b6 رفتم تو dfu اما بعد که کارشو انجام داد ریست شد بالا میاد تو صفحه سیب گیر میکنه دیگه بالا نمی یاد کسی میتونه کمکم کنه؟!!!!!!
                شاید درست جیلبرک نشده
                در صورت امکان دوباره تست کنید
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• اقا من تمام مراحل رو رفتم الان اومده رو یک صفحه گیر کرده و نوشته downloading jailberk data,گوشی 3gانلاک فکتوری 4.2.1

نظر

• نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
                    اقا من تمام مراحل رو رفتم الان اومده رو یک صفحه گیر کرده و نوشته downloading jailberk data,گوشی 3gانلاک فکتوری 4.2.1
                    رو redsn0w راست کليک و Properties رو بزنيد و تنظيمات رو مانند تصوير زير انجام دهيد .

ویرایش توسط OM!D : https://i-phone.ir/forums/member/3018-om-d در ساعت 22-01-2011, 01:18 PM

Power of Creation
                    www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
                      رو redsn0w راست کليک و properties رو بزنيد و تنظيمات رو مانند تصوير زير انجام دهيد .

عکس ضمیمه نیست لطف کنین مجدد

نظر

• نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
                        عکس ضمیمه نیست لطف کنین مجدد
                        با عرض پوزش سرور مشکل داشت ..
                        لینک اصلاح شد .

Power of Creation
                        www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                          شاید درست جیلبرک نشده
                          در صورت امکان دوباره تست کنید
                          اقا روزبه 3g بوت رام جدید نداره ؟

نظر

• DoOstane Azizam 1 sOal Dashtam Ke Shayad Jaye Matrah Kardanesham Inja Nabashe Hala Ounam Bezarin RoO Hesaabe Taze Karim Rahi Hast Ke Az 4.1 Dobare Raft Be 3.1.2

نظر

• نوشته اصلی توسط abbas-vaezi نمایش پست ها
                              DoOstane Azizam 1 sOal Dashtam Ke Shayad Jaye Matrah Kardanesham Inja Nabashe Hala Ounam Bezarin RoO Hesaabe Taze Karim Rahi Hast Ke Az 4.1 Dobare Raft Be 3.1.2
                              دوست عزیز به قوانین احترام بزارین و فارسی تایپ کنید
                              اگه دستگلتون بوت رام قدیمیه بله میتونید اگه بوت رام جدیده نیاز به shsh دارید
                              ---------------------------------------
                              iphone 3g مشکلی نداره میتونید

نظر

• جیلبرک آیفون یعنی چی؟میشه منو راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X