اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جیلبریک آیفون 3G در فریمور 4.1 با Redsn0w 0.9.6 [ نسخه ویندوز ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط vahid_jam2 نمایش پست ها
    نسخه جدید چی جدید اومده؟ (redsn0w?)
    اگه جیلبریک نسخه جدید بیاد مگه فرقی داره با کدوم جیلبریک کنی وقتی همینی که داری میگی خوب کار میکنه؟
    میخوای جیلبریک کنی که با همون بکن
    من خودم چند بار تست کردم مشکلی نداره اصلا ...

Power of Creation
    www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط om!d نمایش پست ها
      میخوای جیلبریک کنی که با همون بکن
      من خودم چند بار تست کردم مشکلی نداره اصلا ...
      مرسی
      ولی الان میخوام دانلود کنم
      مستقیمش که خرابه
      رپیدشیر هم خرابه
      مدیافایر هم یه عالمه نسخه توش هست
      آخریش هاش 9.6 بتا 1 و 2 هستند
      همین بتا ها رو باید دانلود کنم؟
      مطمئنی بتا خوب جواب میده؟
      یه لینک مستقیم از همونی که واسه خودتون درست کار میکنه رو واسه من بزار بی دردسر باشه
      ممنون
      (راستی این نسخه که دارم دانلود میکنم سرعت گوشیمو خراب نمیکنه؟)
      (دیدم آنلاینی گفتم نهایت اسفاده رو بکنم :دی،مرسی)

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_jam2 نمایش پست ها
        مرسی
        ولی الان میخوام دانلود کنم
        مستقیمش که خرابه
        رپیدشیر هم خرابه
        مدیافایر هم یه عالمه نسخه توش هست
        آخریش هاش 9.6 بتا 1 و 2 هستند
        همین بتا ها رو باید دانلود کنم؟
        مطمئنی بتا خوب جواب میده؟
        یه لینک مستقیم از همونی که واسه خودتون درست کار میکنه رو واسه من بزار بی دردسر باشه
        ممنون
        (راستی این نسخه که دارم دانلود میکنم سرعت گوشیمو خراب نمیکنه؟)
        (دیدم آنلاینی گفتم نهایت اسفاده رو بکنم :دی،مرسی)
        کلا redsn0w جیلبریک خوبیه,از همه برنامه ها با سابقه تر و به نظر من مطمئن تره ..
        ولی خوب باعث افت سرعت که میشه,مثل همه جیلبریک ها ..
        از اینجا دانلود و باهاش جیلبریک کن !
        ضمنا واسه جیلبریک 4.1 فقط نسخه beta اومده تا حالا,خوب جواب میده نگران نباش

Power of Creation
        www.i-Phone.ir

نظر

• گوشیه من 3g لاک هستش روش فریم ور 4.1 ریختم ، با redsnow جیل بریک کردم بعد از cydia برنامه ultrasnow رو نصب کردم نه تنها انتنش نیومد بلکه گوشی خیلی خیلی کند شد، کسی راه حلی داره؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط espahbod نمایش پست ها
            گوشیه من 3g لاک هستش روش فریم ور 4.1 ریختم ، با redsnow جیل بریک کردم بعد از cydia برنامه ultrasnow رو نصب کردم نه تنها انتنش نیومد بلکه گوشی خیلی خیلی کند شد، کسی راه حلی داره؟؟
            دوست عزیز 4.1 فعلا آنلاک نمیشه !
            منتظر باشید تا برنامه آنلاک واسش ارائه بشه ..
            ultrasn0w های کوجود قادر به آنلاک کردن بیس بند جدید نیستند

ضمنا سوالتون رو فقط یک جا مطرح کنید !!

Power of Creation
            www.i-Phone.ir

نظر

• نوشته اصلی توسط rohallah_t نمایش پست ها
              سرعت که افت پیدا میکنه که هیچی!! کلا آیفون میترکه:d اصلا نمیتونی بیای داخل منو.. چه برسه برنامه باز کنید.... ولی خدایش توی فریم ور 4.1 خیلی سرعت زیاد شده..
              نه دیگه در این حدی که گفتی نیست برنامه ها باز میشه میشه کار کرد باهاش درسته مثل ورژن 3.1.2 نیست ولی نه دیگه این که دیگه تو منو نره !!!! من مشکلی ندارم البت بگم چند بار هم خواستم ستینگ رو باز کنم 15 20 ثانیه زمان برد ولی اونم چند بار بود و اینکه برنامه ها رو وقتی به صورت دستی میبندم هیچ مشکلی ندارم

نظر

• گوشی من فرمور 3.1.2 و لاک هست ، خواستم یکراست به 4.1 کاستوم اکتیو شده ریستور کنم نشد . یه روشی هم iclarified گفته بود که با redsnow اول با فرمور خام 4.1 گوشی رو آماده میکنی و بعد با آیتونز به 4.1 کاستوم ریستور میکنی که جواب نداد.

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ که من بیسباندم آپگرید به 4.1 نشه که بتونم آنلاک هم داشته باشم. با آیتونز هم به فرمور خام 4.1 ریستور نکردم که این اتفاق نیفته

نظر

• نوشته اصلی توسط Zhobeys نمایش پست ها
                  گوشی من فرمور 3.1.2 و لاک هست ، خواستم یکراست به 4.1 کاستوم اکتیو شده ریستور کنم نشد . یه روشی هم iclarified گفته بود که با redsnow اول با فرمور خام 4.1 گوشی رو آماده میکنی و بعد با آیتونز به 4.1 کاستوم ریستور میکنی که جواب نداد.

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ که من بیسباندم آپگرید به 4.1 نشه که بتونم آنلاک هم داشته باشم. با آیتونز هم به فرمور خام 4.1 ریستور نکردم که این اتفاق نیفته
                  خوب ظاهراً حل شد ؛

شما از این لینک میتونید استفاده کنید تا گوشی رو برای ریستور با کاستوم فرمور آماده کنید ، 100% میدونم که آموزشش تو انجمن هست ولی فرصت نکردم لینک اینجارو پیدا کنم ، شرمنده

یه نکته هست که من توش متوجه شدم ؛ تو مرحله 7 میگه میتونید گزینه های نصب سیدیا و ... رو انتخاب کنید. گزینه اخر میگه فقط ببر به حالت DFU ، که شما فقط اون رو انتخاب میکنید و وقتی بهتون پیغام اتمام داد میگه الان میتونه به فرمور کاستوم با آیتونز ریستور کنی که آیتونز بدون خطا ریستور کرد.

بیسباند این فرموری که من دارم هم 5.11 هست و با اولترا اسنو آنلاک شد. ممنون

نظر

• با عرض سالم و خسته نباشید به دوستان من یه آیفون 3جی لاک دارم که فیریموره 4 بود به 4.1 آّپگرید کردم بیس باند تعیر کرد اگه من به 4 برگردم مشکلم حل خواهد شد.......با تشکر از شما

نظر

• نوشته اصلی توسط sadeghtavakoli نمایش پست ها
                      با عرض سالم و خسته نباشید به دوستان من یه آیفون 3جی لاک دارم که فیریموره 4 بود به 4.1 آّپگرید کردم بیس باند تعیر کرد اگه من به 4 برگردم مشکلم حل خواهد شد.......با تشکر از شما

بیس بند دانگرید نمیشه و باید منتظر بمونید تا آنلاک این بیس بند ارائه بشه ...

Power of Creation
                      www.i-Phone.ir

نظر

• با تشکر از شما منتظر میمانیم چون راهی دیگر نداریم

نظر

• سلام دوستان
                          من اگر با 4.2 اپدیت کنم میتونم با رد اسنو جیل کنم؟
                          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط naasagh نمایش پست ها
                            سلام دوستان
                            من اگر با 4.2 اپدیت کنم میتونم با رد اسنو جیل کنم؟
                            ممنون
                            میتونید با Redsn0w 0.9.6b2 جیلبریک کنید امــــا درست جیل نمیشه و سیدیا هم درست اجرا نمیشه ..

Power of Creation
                            www.i-Phone.ir

نظر

• من وقتی روی browse می زنم فایلی به اسم 4.1 نمی بینم!!! فقط نرم افزارو دانلود کردم.. توی فولدرش هم 3 تا فیل تکست بیشتر نیست.. چه کار باید بکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط armin.narooei نمایش پست ها
                                من وقتی روی browse می زنم فایلی به اسم 4.1 نمی بینم!!! فقط نرم افزارو دانلود کردم.. توی فولدرش هم 3 تا فیل تکست بیشتر نیست.. چه کار باید بکنم؟
                                خوب باید فریمور 4.1 رو هم دانلود کنید دیگه ..
                                واسه شروع باید فریمور رو بهش بدید

Power of Creation
                                www.i-Phone.ir

نظر

صبر کنید ..
                                X